Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości, bo tak przeglądam aukcje w poszukiwaniu gratów i zastanawiam się czy ktoś kupuje rzeczy w cenach 20-40mln sztuk złota? Czy to tylko pokazówki.

Niektóre części zestawu mają te chore ceny i się zastanawiam czy to w ogóle jest osiągalne.

Np zestaw Wielkość INY, napierśnik od 11mln do nawet 100mln :D

Ile można uzbierać kasy albo inaczej, jaki mieliście największy stan konta?

 

Chodzi mi o to czy się skupić na zbieraniu grubej kasy bez wydawania po drodze na drobiazgi czy ta kasa z czasem jest dużo większa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie 14mln i jest to moj maks. Niestety dluuugo nie mialem szczescia do dropow wiec za pierwsza kase (1-2mln) zaczalem wymieniac gear dla MF. Dobilem do ~300% i jako ze tyle wynosi cap nabiajac kolejne paragony moge wymieniac gear celujac w DPS/CC/CD. Po ostatnim patchu teoretycznie moge na A1 MP1 wydropic taki sam item jak na A4 MP1. I tak biegam i leca te rary, legendarne i setowe i.. ciagle pazdierz ;P ale nie podupadam w wierze i cisne dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rezo no to game over, bo ciężko będzie o lepszy Dołączona grafika

 

Co do cen to oczywiście realne, wiele osób z forum kupuje rzeczy za dziesiątki baniek :) dobry drop i może wpaść kilkaset mln. Na coś trzeba je wydać i tak to się kręci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 40mln to nie tak znowu wygórowana cena. Przedmiotów po kilkaset mln jest też sporo i się sprzedają.

Mi max co się udało sprzedać, jeszcze tóż przed patchem to były buty IK za 26mln. I to była cena minimalna na AH więc poszly w ciągu kilku minut.

 

Tak btw. nie wiem czy to jakiś bug czy co, ale wystawiałem ostatnio na rmah trash, który mi zalegał w skrzynce za cene min 1.25 bid i 1.5 buyout. Teraz widzę, że coś się sprzedało za 1EUR Dołączona grafika Jako że za transakcje potrącają1EUR wyszedłem na zero Dołączona grafika

Jak to możliwe, jeśli nie można wystawić aukcji poniżej 1.25?

 

Item name Runner's Killer

Sale price €1.00

Transaction fee €1.00

Applicable taxes €0.00

Your proceeds €0.00

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co oni z tą grą zrobili... Kiedyś wchodziło się na forum i ludzie chwalili się pierwszym legendarnym czy setowym a dziś widzę że legendy i sety zastąpiły niebieskie ścierwo.

W diablo nie gram od dobrych kilku miesięcy i widzę że nie ma sensu wracać.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze wczesniej te legendy byly zawsze kozackie to nie mialbym nic do ich dropu... niestety zdarzaly sie padla straszne, ktore nawet na AH nie chcialy chodzic, wiec jak masz 2 takie dropy w miesiacu i zaden nic nie warty to troche slabo... teraz przynajmniej jest latwiej trafic na cos co bedzie mozna zalozyc albo dobrze sprzedac.

Przy okazji moze to spowoduje spadek cen z racji wiekszej podazy, bo jak bym chcial teraz ubrac barba w IK to bym potrzebowal chyba z 200m albo i wiecej... dla odmiany WD ubralem w 3 elemetny seta za ok 30-35m, zostala tylko zbroja za 25m+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legendy to już i przed patchem wypadały dość często trzeba tylko mieć dostatecznie wysokie MF (300 i w górę) ale ogromna różnica jest w dropach setów, od dnia patcha mam 3-2-1-1 i dzisiaj już wypadły portki Inny.

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam garść pytań dla niektórych pewnie banalnych ale nie bardzo wiem.

 

Czytałem że zaznaczacie opcje: pozwól na zmianę siły potworów. Co to daje?

I drugie pytanie co to jest MP?

 

Bez linczu proszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że zaznaczacie opcje: pozwól na zmianę siły potworów. Co to daje?

I drugie pytanie co to jest MP?

 

Bez linczu proszę Dołączona grafika

 

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/6187857/Si%C5%82a_potwor%C3%B3w_wi%C4%99ksza_rze%C5%BA_wi%C4%99ksza_chwa%C5%82a_-11_10_2012

 

MP (Monster Power) to jest wlasnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - jak przeliczać obrażenia w mojo/źródle?

 

Chodzi Ci o ten bonus 70-300 dmg? Najlatwiej d3up.com ew. do tego d3bit.com i w kilka sekund masz np. porownanie swojego itemu z jakims z AH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej przy solo gubi całą sesję (tzn. likwiduje grę jak ostatni gracz ją opuści).

 

Z innej beczki: marudził, marudził i wymarudził - efektem dzisiejszego runa były dwie legendy, broń dla monka warta jakieś 50k i Maximus z 1170 dps, który może uda się sprzedać za parę stówek, a jak nie, to pójdzie do zaklinaczki albo czarodziejce przymierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...