Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje nam się duży nerf trudności na wyższych MP Dołączona grafika

 

Here are the new damage values that will be hotfixed in for each MP setting:

 

MP1: 109.60% (down from 114%)

MP2: 120.12% (down from 130%)

MP3: 131.65% (down from 148%)

MP4: 144.29% (down from 169%)

MP5: 158.14% (down from 193%)

MP6: 173.32% (down from 220%)

MP7: 189.96% (down from 250%)

MP8: 208.20% (down from 285%)

MP9: 228.18% (down from 325%)

MP10: 250.09% (down from 371%)

 

źrodło: http://blues.incgamers.com/Posts/10/1/40/819/188807/monster-power-bonus-damage-reduced-in-inferno#postId_506073

 

Dla niestrudzonych CM Wiz'ów walczących z nerfem (wiem, że jest nas paru na forum), moja propozycja buildu na 1.0.5 - sprawdza się najlepiej ze wszystkiego co testowałem (szczegóły w opisie filmu na YT):

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=i908Th4UL9E&hd=1

Edytowane przez rezo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wrzucam swojego barba tutaj, dokupilem lepszy amulet i z wlasnym Frenzy dobilem do 100k DPSu :) Szkoda ze poszedl nerf WC z 50% na 20% i troche resy poszly w dol, a co za tym idzie i przezywalnosc...

 

post-11486-0-54464100-1350957939_thumb.jpg

 

Po malym odpoczynku od gry i ciezkich bojach z o/c mozna bylo sobie nareszcie pograc. Rekawice to wlasny drop po 3-4h grania pierwszego dnia po powrocie do gry - wypadly z klucznika na 1 akcie, MP3 z NV5.

 

post-11486-0-68716500-1350957959_thumb.jpg

 

post-11486-0-40911700-1350957969_thumb.jpg

 

post-11486-0-22964200-1350957983_thumb.jpg

 

post-11486-0-90602500-1350957996_thumb.jpg

 

post-11486-0-27676600-1350958009_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś w czasie krótkiego runa A1 MP2 (Cemetary of the Forsaken, Festering Woods, Fields of Misery) wypadł pancerz Inny, klucznik dał klucz, a jeszcze trafił się pierścień, który poszedł za 10 baniek (i chyba wystawiłem za tanio, bo się sprzedał dość szybko). To był dobry poranek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty z setu Inny cos faktycznie czesto leca bo i mnie wczoraj spotkal zazczyt zdobycia takiego "czepka" w akcie 1, bodajze na MP2. Sprzedal sie za 16kk i w moim przypadku to rekordowa kwota. Nastepny drop pewnie pod koniec grudnia Dołączona grafika

 

CM Wizard z crit rate w poblizu 50% juz jakos zaczyna dzialac, choc i tak wiecej z tym problemow niz wczesniej.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecą te legendy. Ale głównie crap. Więc jak dla mnie jeden pies. Poganiałem trochę za hellfire ringami i powoli mi się nudzi.<br />Na 7 runow o uberach mam 4 pierścienie. A w sumie pierwszy okazał się najlepszy. <br />No cóż. W sumie miła to była odmiana od biegania po a3<br /><br />Sent using Tapatalk<br /><br /><br />

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś w czasie krótkiego runa A1 MP2 (Cemetary of the Forsaken, Festering Woods, Fields of Misery) wypadł pancerz Inny, klucznik dał klucz, a jeszcze trafił się pierścień, który poszedł za 10 baniek (i chyba wystawiłem za tanio, bo się sprzedał dość szybko). To był dobry poranek Dołączona grafika

 

Wyjdź Dołączona grafika

 

Mi dropnął całkiem niezły sztylet z LoH CD i gniazdem, chyba też za tanio wystawiłem bo w godzinę poszedł za 10kk, ale znowu passa na legendarne się skończyła. Chociaż wolę żeby takie sztylety wypadały niż legendy po 15k Dołączona grafika

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upgrejdnalem ringi na wiekczy CC, i zainwestowalem 20kk w lacuni z str/vit/all rez, musialem zrezygnowac z CC na wristach ale... 9% as i +12% speeda daje ogromnego boosta barbowi, mozna dluzej berserkera utrzymac bo szybciej dobiega sie do nowych mobow.

I teraz ciekawostka, zebralem wczoraj kapliczke +speed odpalilem berserkera i sprint a w statach pokazalo mi movement speed 109% - myslalem ze 100% to cap.

Dps podskoczyl do 62k - MP4 stalo sie latwe, ale bez berserkera nie jestem w stanie ubic goblina, a nawet z berserkerem jak goblin ucieknie w moby to go trace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja moze wkleje swojego brutala w wersji TANK-WW-REND build Dołączona grafika

takim oto zestawieniem pomagam dpsowym DH i Wizzom (Pozdro KKND, Xeen i Rezo) ubijac ubery Dołączona grafika

post-6306-0-70551700-1350937976_thumb.jpg

 

To ja pokaże mojego barba tanka. Postać tylko do gry w party ze znajomymi. Solo nie jest takie fajnie z niskim dps Dołączona grafika Do solowego dps mam WD

Life per sec oraz life on hit to atuty tej postaci

post-21994-0-70054300-1351088416_thumb.jpg

post-21994-0-15239100-1351089019_thumb.jpg

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszego kolege lysyn'a oszukali, ale nie wiem zbytnio czy powinienem wrzucić to tutaj ku przestrodze, czy do topicu śmiechu Dołączona grafika

 

To napisałewm do supportu.

 

Witam. W dniu 15.10.2012 między godziną 14 a 16 gracz "tutaj batag" mnie oszukał. Potrzebowałem buty Raki z dodatkową szybkością ruchu - miałem inne bez szybkości ruchu. W załączniku zrzut z diabloprogress - sa pokazane moje buty jakie miałem jeszcze wczoraj.

Teraz ma on je na sobie. Rozmowy prowadziliśmy głównie na czacie w Diablo. Mowił czy nie potrzebuję złota że może mi sprzedać w dobrej cenie. Powiedziałem ze potrzebuję 100 milionów. On mi dał 80 milionów - i powiedział że to gratis?? Ze ma dużo złota i ma ma taki gest żeby mi dać? Bardzo się zdziwiłem ale cóż. Rozmowa trwała o itemach. I powiedział że jego znajomy ma takie buty ze speedem i czy bym nie chciał takich. Akurat kolega jego miał wystawione takie na AH. Powiedziałem czy nie dało by się wymienić moich za jego plus dopłata z mojej strony. Porozmawiał niby ze znajomym. Zgodził się - moje buty + dopłata 250 milionów. Z tym że taka cena za te buty to tylko była dla niego więc powiedział że zaprosi kolegę i z nim się wymieni a mi poźniej da buty. Ze te buty niby dla niego są. Zaufałem mu nie wiem czemu. Dał mi swoje - w sumie nic nie warte buty żebym miał coś na sobie jak kolega wejdzie do gry, zyby nic nie podejrzewał niby. Akurat posiadałem taką kwote. Ale powiedziałem ze jak ma tak dużo złota to niech założy za mnie jak da mi buty to oddam mu złoto. Mówi że mi oddał ostatnie złoto i ze będzia miał jutro z innego konta czy cos. Dałem mu swoje buty oraz 200 milionów. I razem czekaliśmy na znajomego.

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/5724353623?page=3

Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.. no nie powiem .. poptrzalem w profil i imponujacego ma tego barba teraz łysyn. 230k dps .. nice

ale co z tego jak kupiony za karte kredytowa a nie zdobyte w grze :P

 

no niestety ... rozumu sie za kase nie kupi.... albo moze inaczej powienienm powiedziec. Za latwo mu to przyszlo to nie szanuje

no offence Łysyn (jesli jeszcze czytasz to forum:P).. ale taka prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest 230k.. to jest buffed z insanity. Wychodzisz z gry, profil zapisuje tą wartość. Tyle to ja miałem 600k :)

http://www.diabloprogress.com/hero/lysyn-2166/lysyn/884192

 

DPS Unbuffed: 127,848.44

 

Z innej beczki, któryś tam kolejny roll, i całkiem niezły rezultat:

 

Dołączona grafika

 

crit mógł być wyższy, ale tragedii, nie ma, cc reduction też nie jest w pełni zmarnowanym affixem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest 230k.. to jest buffed z insanity. Wychodzisz z gry, profil zapisuje tą wartość. Tyle to ja miałem 600k Dołączona grafika

http://www.diablopro...66/lysyn/884192

 

DPS Unbuffed: 127,848.44

 

Z innej beczki, któryś tam kolejny roll, i całkiem niezły rezultat:

 

Dołączona grafika

 

crit mógł być wyższy, ale tragedii, nie ma, cc reduction też nie jest w pełni zmarnowanym affixem.

 

Ring bardzo fajny ja za 21kk kupiłem taki szajs:

9-18 obrażeń

9%seed

4.0% CC

32% obrażen

Musze się wybrać na ubery.

A co dps "lysyn" to faktycznie na obecne standardy to nie dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest 230k.. to jest buffed z insanity. Wychodzisz z gry, profil zapisuje tą wartość. Tyle to ja miałem 600k Dołączona grafika

http://www.diablopro...66/lysyn/884192

 

DPS Unbuffed: 127,848.44

 

Przykro mi, ale jednak sie mylisz :)

 

Po pierwsze.. Diablo Progress pokazuje dane bez zadnych buffow, w tym pasywow (Weapons Master i Ruthless daja sporo...). Zaimportowalem sobie jego profil na d3up z ciekawosci i tam pokazuje tak: http://d3up.com/b/65719#dps-math

To jest wg mnie bardziej miarodajne bo pokazuje z pasywami a buffy aktywne trzeba sobie kliknac, zeby policzylo. Po wlaczeniu BR, Berserka i Frenzy Shrine jest ~635k... w pasku ma jeszcze +12% do Cleave damage, ktorego uzywa, wiec w sumie ponad 700k... Robi wrazenie, nie powiem, ze nie :)

Zrobilem sobie symulacje na szybko i gdybym wzial od niego tylko sile i szybkosc ataku to mialbym juz niecale 130k unbuffed (z pasywami), po dolozeniu broni robi sie juz ok 160, reszte uzupelniaja troszke wieksze crity. Dwie bronie z DPS 1000+ robia swoje... moj OH ma niecale 600, wiec to sporo zaniza wyswietlany dmg, ale do WW+sprinta mi to az tak potrzebne nie jest. On bije normalnie wiec warto miec obie mocne bronie.

 

Nie chce tutaj go w zadnym wypadku bronic, celowo nie komentuje tych wszytstkich "rewelacji", ale jak ktos mi zaczyna przekrecac liczby to nie moge siedziec cicho :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o porównanie geara, i wtedy najlepsze jest unbuffed.

Fakt, to nie jest z insanity, tylko z battle rage (i chyba z buffem of merca), a z samymi pasywami 170k.

 

Ciągle ten barb ma sporo niedociągnięć, za największe uznałbym brak stone of jordan, 30% obrażeń do elit z ringa bije wszystkie rare, nawet kosmiczny ring z 10 bilionów nie doda tyle obrażeń, ale nie widać tego w statystykach.

Ogólnie damage osiągnięty nabiciem siły na wszystkim na czym się da, obie bronie bez crit bonusa, brak slotów ze speedem. Jestem dość zaskoczony wysokością tych obrażeń, biorąc pod uwagę przedmioty jakie są na tej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego teraz szukać na upgrade, czego bym nie szukał to żeby była jakaś zauważalna poprawa to jakieś grube miliony potrzeba ;/

Jakieś sugestie ?

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/GregoR-2582/hero/15540269

 

edit: ressy z WarCry

post-13357-0-03822000-1351114527_thumb.jpg

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...