Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Przesada... ciekawe co z duplikowanymi przedmiotami kupionymi na RMAH, też wyparują? :D Przecież można ich pozwać za to.

Kupując nie wiesz czy przedmiot jest 'legalny', niezłe chamstwo.

Kopiowanych kamieni pewnie nawet nie są w stanie usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze czy mozna expic postac, biegajac za kims kto ma juz 60 lvl?

 

Można ale troche to nie ma sensu dla tej postaci 60lvl.

Zakładając set Cain'a + hellfire ring + MPxx masz spokojnie 150-200% expa.

Ja tak obecnie sobie gram for fun monkiem i już na A2 Nightmare mam 45lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wracam dopiero w przyszłym tygodniu, ale chętnie bym pobiegał na zmianę po normalu a2 z mp10 i magic find setem. Też mam jedną postać do zrobienia, a osoba levelująca może coś z tego mieć. Przy zwiększonej szansie na drop jest chyba całkiem spore prawdopodobieństwo na wyrwanie pierścienia leoryka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja postać. Przeszedłem całe inferno, teraz pozostaje zabawa z mp, ale na mp2 już jest ciężko. Co radzicie zmienić?

Nastawienie. :)

A tak serio to obecnie przejęcie inferno to nic takiego już. Po prostu zbieraj kasę i kupuj lepsze przedmioty.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od builda,

Na niskim mp można zrobić builda który spamuje acid rain, i używa skilli do zwiększenia prędkości poruszania się, 0 defensywy.

Jakbym szedł całego runa misiami, to by było podobnie, ale acid rain jest sporo szybszy (cały ekran = 1 cast), a tym już się tak nie da na mp7.

No i ogólnie jakieś urozmaicenie. Trochę pograć na wyższym mp, zmienić builda na niższy. Robienie ciągle tego samego szybko się nudzi (to zdanie zabrzmiało dziwnie w temacie o diablo :wink:)

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym szedł całego runa misiami, to by było podobnie, ale acid rain jest sporo szybszy (cały ekran = 1 cast), a tym już się tak nie da na mp7.

 

Hehe, czyli jednak podobnie, ale sporo wolniej Dołączona grafika nvm, mam to samo, na mp2 ww barb nie będzie mógł mi nawet pleców oglądać, ale przy mp4-5 trzeba już czasami kilka razy strzelić i nie można całej dyscypliny zużywać na szybsze przeskoki... komu się chce Dołączona grafika

 

btw jeżeli runowałeś trochę na wyższych mp, to możesz jakoś porównać drop legend? Lepiej szybciej, czy wyższy mp?

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn sporo wolniej nie, to zależy od skilla.

Jeżeli robisz builda który spamuje nove 24y, niszczącą cały ekran vs zombie bears, które są wolniejsze, mają mniejszy range. Jeżeli miałbyś nieskończony damage, to nova będzie zawsze lepsza, to już jest przewaga samego skilla. Na niskim mp jest możliwy dość śmieszny build, który działa wyłącznie na niskim hp, a w ogóle nie działa na wysokim (kończy się mana i jest wielokrotnie gorszy, w ogóle nie działają synergie polegające na regeneracji many "on kill" i zbieraniu health globów itp).

 

Co do wydajności, trudno powiedzieć. Na wysokim mp wydaje się lecieć więcej legendary, ale jak to się ma w porównaniu do prędkości na niskim mp, nie zapisywałem danych więc mogę odnosić mylne wrażenie.

Na wysokim mp w grę wchodzi ten "bonus item" z białych potworów. To ważne, bo ten bonus w ogóle nie działa na elity.

Zrób sobie test, np, wyczyść na mp10 keeps level 2, i zobacz jaki dywan niebieskich itemów zostaje. Zabicie packa białych szkieletów, a itemy po bitwie, wyglądają jakby tam padł jakiś elite. I tak cały poziom jest wypełniony itemami.

Niektórzy to analizowali, i doszli do wniosku, że ciekawa opcja na optymalną farmę, to wysokie mp (bardzo wysokie), omijanie elit, po wbicie 5x nv, i tylko bicie trashu dla tych bonusowych dropów. Elit się nie opłaca bo jedyny zysk z ubicia elity na mp10 to dodatkowy mf, a skalowanie hp jest dość agresywne, nie opłaca się ich tłuc przez np 30s, nawet mając najlepszy dps możliwy, z obecnie dostępnym gearem to tyle trwa. Za to czyszczenie normalnych potworów z tak wysokim dps idzie bardzo szybko, nawet na mp10.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...