Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ktos brute force mojego maila i zdobyl niektore dane. Ale w sumie nic nie zrobil bo nie mial autha, wiec poszedl tylko reset hasla.

 

Przynajmniej wreszcie moglem zmienic maila z pier***** astera ktory nie ma zadnych zabezpieczen przed brute forcem hasel.

 

http://howsecureismypassword.net/

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro blizz zapowiadał bany za graphic fixa do d3...to miałbym spore obawy przed takim makrem

Dołączona grafika

 

Zbanujmy wszystkich, którzy szybko naciskają klawisze. Jak sobie wyobrażasz banowanie ludzi za używanie funkcji sterowników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tego nie wyobrażam. To była gadka blizza...

Skoro blizz za to groził banem, przy akcji z makrami dla gearu pod mf też nie określili się jasno...

Nie zdziwiłbym się gdyby za takie makra także banowali.

Wszak takie makro niczym się nie różni od multibox... zewnętrzne oprogramowanie ingerujące w mechanikę gry.

Dla mnie to absurd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, ale makro nie ingeruje w mechanikę gry. To opcja sterownika, która po naciśnięciu przycisku wysyła do systemu określoną sekwencję klawiszy (w dobrych edytorach można nawet opóźnienia zdefiniować). Równie dobrze mógłbyś sam w nie naparzać, dla systemu jest to nie do odróżnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiboxerów też nie banują btw, streamerzy są co tego używają, byli zapewne raportowani setki razy, i brak banów. Nie mówiąc już o ludziach którzy aktywnie używają różnych botów.

 

Swoją drogą, niektórzy wyłapali bana za nadmierne "granie" w auction house. I nie mam tutaj na myśli bota który skanuje auction house, bo za to podobno bany są bardzo szybkie, system blizza dobrze wykrywa te boty. Np. ktoś wykupywał jakiś rodzaj przedmiotów poniżej pewnego progu cenowego, i powyżej pewnego progu statystyk i wystawiał ponownie po swojej cenie, kontrolując całkowicie rynek. Były to leoric ringi z wysokim bonusem do expa. Ktoś na d2jsp się żalił że konto ze stashem pełnym tych ringów dostało bana. Jest jakiś punkt w regulaminie, zabraniający używania ah jako instrumentu inwestycyjnego (czy coś w tym stylu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, ale makro nie ingeruje w mechanikę gry. To opcja sterownika, która po naciśnięciu przycisku wysyła do systemu określoną sekwencję klawiszy (w dobrych edytorach można nawet opóźnienia zdefiniować). Równie dobrze mógłbyś sam w nie naparzać, dla systemu jest to nie do odróżnienia.

 

tak samo jak multibox

Po naciśnięciu przycisku wysyła do systemu określoną sekwencję klawiszy na 3 inne konta.

Równie dobrze mógłbyś sam w nie naparzać sterując 3 postaciami na raz...(koreańce pewnie dają radę)

 

NIE MÓWIĘ NIE MAKRO. Sam bym sobie to zdefiniował ale nie mam na czym;)

MI TEGO NIE TŁUMACZ Costi

Martwi mnie tylko polityka bliza... ale tutaj trzeba by BN przekopać i sprawdzić czy nie ma o tym wzmianki bo makro można doskonale podciągnąć pod:

 

stosował oszustw, oprogramowania automatycznego (botów), hakował, modyfikował lub używał jakiegokolwiek innego oprogramowania stron trzecich zaprojektowanego do modyfikowania doświadczeń płynących z Gry, w tym m.in. modów, które naruszają niniejszą Umowę Licencyjną lub Warunki Użytkowania;

 

edita:

aerial pomijam kwestie czy banują czy nie, skupiam się na samej zasadności/bezsensowności ewentualnego bana...top10 d3progress biegał z 2x skorn i bana nie załapał...blizz i jego polityka... nie zrozumiesz, tak jak kobiety;)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wikipedii jak dziala warden.

 

http://www.ownedcore.com/forums/#

 

Jak ktos chce sie doksztalcic.

 

Polityka blizza konczy sie tam gdzie ich jurysdykcja czy mozliwosci wykrywania.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizz zawsze będzie mówił, że wszelkiego typu zewnętrzne oprogramowanie, skrypty nie są dozwolone, bo jak zezwolą na jedną rzecz, to będzie lawina kolejnych. Mają uniwersalną odpowiedź na każde tego typu pytanie, a fakt czy potem wyciągają konsekwencje zależy od właśnie wykrywalności.

 

Natomiast jeżeli chodzi o "exploity", to blizzard jest pod tym względem bardzo liberalny. Jeżeli znajdziesz jakiegoś buga (np. dającego nieśmiertelność), będziesz go rozpowszechniał na streamie czy na forach, to nie dostaniesz bana. Oni to traktują jako ich błąd, że daną rzecz przeoczyli. Podobnie np. z tym trickiem który umożliwiał używanie dwóch broni 2h jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polityka blizza konczy sie tam gdzie ich jurysdykcja czy mozliwosci wykrywania.

Soft do makr jest jak najbardziej do wykrycia a i w historii gier sieciowych zdarzaly sie bany za sprzet. Swojego czasu NCSoft grozil banami za uzywanie popularnego Logitecha G13 czy Nostromo w Lineage 2. Ostatecznie zalatwiono to bodaj tak, ze ich kiepski zreszta soft odpowiadajacy za sprawdzanie systemu pod katem niedozwolonego softu ubijal aplikacje od Nostromo.

 

Oficjalne stanowisko Blizzarda i w praktyce kazdego innego studia jest takie, ze kazda metoda na zautomatyzowanie czynnosci, ktorych nie pozwala zautomatyzowac sama gra jest niezgodna z regulaminem i moze grozic ostatecznie banem. Jedna z odpowiedzi z forum Diablo: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5795159954#11

 

Inna kwestia to ta czy soft faktycznie zostanie wykryty a nawet jesli to czy jest sens cokolwiek z tymi robic bo czym innym jest wydluzanie zycia klawiatury/myszy z pomoca automatu a czym innym tworzenie botow z pomoca tego typu softu.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-16742-0-58117900-1352152514_thumb.jpg

 

Czy ktoś chciałby się wymienić wyżej pokazaną maską na adekwatny przedmiot z zestawu IK? (oprócz kafaru i pasa) Najchętniej przygarnąłbym napierśnik lub hełm, ale resztą też nie pogardzę Dołączona grafika

Edytowane przez Pc juice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O napierśniku to zapomnij, a na hełm nikt się z Toba raczej nie wymieni także. Obecnie hełm zunimassy bez cc jest raczej nic nie warty, nawet mimo wysokiego roll-a int ;)

 

EDIT: Ups zapomniałem o res, więc może ktoś się jednak na hełm wymieni ;)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.twitch.tv/cro3d3

 

:D

 

Słyszałem o tym gościu, że kupuje itemy za kosmiczne ilości golda.

Po zobaczeniu streama, rozumiem o co chodzi.

 

 

Where are you from: Qatar

What do you do:? I work in the Oil Industary

What cars you got? A Nissan GTR 2010 & Mitsubishi Evo 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętny, poproszę o detale i cenę Dołączona grafika

 

x2 Dołączona grafika

 

377 Armora

243 inta

36vit

12%life

128 do many

4,5 crita

 

tutaj ma ja na na lbie moj swiezo wylewelowany WD.. takze nie patrzcie na reszte itemow

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Chaos-2480/hero/7808105

 

na Ah najtansza o takich parametrach 115kk

oferty na PW panowie zeby nie robic smietnika ...

 

swoja droga kumplowi to dropnelo ze "garnka" bez zadnych NV

sock

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, poszedłem za ciosem i łażę na mp1.

Zysk 10% expa za każy poziom się nie opłaca, bo życie mobom rośnie nieproporcjonalnie.

Na mp1 mogę dodatkowo używać AoE ball of lighting..., zmieniam build na mobilnego biegacza spamującego BOL, i gear pod expa..dps spada z 177k=150k a exp leci 3x szybciej niż na mp5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyw z expem jest też taki że, masz już sporo bonusa bo masz gem w hełmie, hellfire ring, nv daje 75%.

Więc bonus exp na czysto to 100% + 75% + 31% + 35% + 7% (merc). Nie liczę leoric signeta na postaci i mercu.

To daje 248% expa na mp0.

Na mp1 258%.

Mp2: 268%.

Co daje 3.8% więcej expa na mp2 vs mp1. Przez to że mamy taki duży bonus, pomijając dodatkowy z monster power.

 

Ostatnio wykombinowałem ciekawy build.

 

Dołączona grafika

 

Locust swarm pestilence runa ze zwiększonym spreadem.

Olewamy crit chance, crit bonus, i speed. Skupiamy się na tym, żeby każdy hit zabił.

Problem ze skillami typu dot, jest taki, że jak się nie trafi crit to zadają dość niski damage, bo trafiają raz.

Dla przykładu ten skill zadaje 360% weapon damage over 8s.

I teraz gdy jesteśmy ubrani w normalny setup, nóż i mojo. Minimalny base damage tego to na nożu coś poniżej 400 na mojo 100. Nie liczę reszty. Więc jak mamy pecha to trafi się base damage 500, nie critnie.. i zadamy jakieś śmieszne obrażenia przez 8s. W efekcie te cele które wylosowały crita padną w 2s, a inne wcale..

Z 2h jeszcze gorzej bo wtedy tracimy crit chance z offhanda, i mamy coś 30%.

Jak się oleje crita i skupi na minimalnym trafieniu nie krytycznym, uzyskuje się ciekawy efekt.

Młotek z min dmg 1400 (bez socketa, bez crita, nie ma znaczenia), jakiś 6 life steala 500 int. Do tego hełm 14% bonus do locust swarm, soj 12%, mara kolejne 12% (amulet bez kryta, dps leci na psyk ale nikogo nie obchodzi dps z crita, nas interesuje żeby najsłabszy roll obrażeń i tak zabił trash, a nie największy crit który położy jakiś cel w 1s). To 38% bonusu do skilla. Można dodać skull graspa, ale pod expa nie chcemy pozbywać się hellfire ringa.

360% obrażen zwiększone o 38%? = 497% przez 8s.

 

Efekt jest taki, że 1 strzał z locust, i plaga niesie się po całej mapie (nawet przez ściany) i na mp1/mp2 wszystko ZAWSZE pada na 1 hita :D Nie trzeba się wracać, duże cele typu demonic tremor, bloaded malachor, wszystko na strzała. niektóre pod 8s ale padną. Na mapie widać sygnał jak coś wywaliło legendary. Biegniemy sobie, castując locust co 2 ekrany, wszystko do okoła pada, 100% gwarantowany kill. Nie tracimy czasu na recastowanie skilli. Vs elity ofc trzeba użyć misiów, ale to nie problem.

Wydajność takiego wd dorównuje barbowi, a gear jest za darmo prawie.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawy pomysł

Ja mam pytanie odnośnie sygnału na mapie.

Miałem kilka razy snop światła...ale brakowało pierścieni na mapie..ktoś tak miał?

Wypadla legenda, przeszedłem, potem wracając zobaczyłem snop...

To jakiś bug?

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...