Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Motyw z expem jest też taki że, masz już sporo bonusa bo masz gem w hełmie, hellfire ring, nv daje 75%.

Więc bonus exp na czysto to 100% + 75% + 31% + 35% + 7% (merc). Nie liczę leoric signeta na postaci i mercu.

To daje 248% expa na mp0.

Na mp1 258%.

Mp2: 268%.

 

75% z nv, 31% z helmu, 35% z pierścienia, 7% z merca, a 100% skąd? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 bo dostajesz expa bez itemów teżm wartość bazowa.

 

Co do sygnalizacji na mapie, to ja ją mam, kilka razy coś wypadło i był sygnał, kółka takie pulsujące jak do questa. Tylko utrzymuje się on zaledwie kilka sekund, może za późno zauważyliście.

 

Jeszcze jeden screen z builda:

 

Dołączona grafika

 

wbiłem tak z 500m expa dziś, chyba odpuszczę d3 na kilka dni, bo ta monotonia zabija

ludzie co wbili 100 w miesiąc, niezły wyczyn :P

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz mam co chcialem...

teraz tylko powoli zmieniac bizuterie i [ciach!]ly na wiekszy ias ... 70.5% CC z berserkiem mnie satysfakcjonuje ;]

tornada klikaja prawie non stop na zolto i dmg wyraznie czuc.. resy takie sobie .. ale nadrabiam 15% melee reduction

bez berserka mam 94k dps

 

post-6306-0-39471500-1352326683_thumb.jpg

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawy pomysł

Ja mam pytanie odnośnie sygnału na mapie.

Miałem kilka razy snop światła...ale brakowało pierśćieni na mapie..ktoś tak miał?

Wypadla legenda, przeszedłem, potem wracając zobaczyłem snop...

To jakiś bug?

 

pierscienie na minimapie sa zaraz po dropie, tak samo jak powiadomienie dzwiekowe

wygasaja po kilku sekundach

zasieg? - kilka ekranow tak na oko, moze 2-3, mialem takie sytuacje i widzialem na minimapie gdzie wypadalo

jezeli jestes w wiekszej odleglosci to chyba nic nie powinno dropnac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się teraz kupować diablo, czy lepiej inwestować w inną grę?

 

Pewnie. Szczególnie, że po patchach jest znacznie lepiej niż na początku. Zresztą masz na stronie demo, to możesz sobie sprawdzić. Przy okazji, to klucz chyba teraz po 135 zł chodzi, więc też jakiś plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHaos, dziwi mnie fakt, że sprzedajesz itemy za euro a sam chodzisz w takich sobie...

 

Miałby ktoś czas wieczorem na ubery mp7? mam portale jak by co:)

Ktoś ze sporym dps 200-300k bo sam mam ledwo 90+ padać nie padam i mogę odciągnąć jednego bossa ale za dużo to mu nie zrobię wiadomo:)

Edytowane przez Lano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AH mnie zaskakuje, wystawiłem ten hełm natalii za 25k bo te parędziesiąt k golda przynajmniej na naprawy będzie a tu zonk

 

Dołączona grafika

 

btw gdzie pod vistą gra zapisuje screeny? bo w dokumentach/Diablo III mam tylko plik d3 prefs, może u mnie jest błąd jakiś?

 

e: coś nie wyraźnie to wyszło chyba, staty hełmu: 192dex, 84 vit, 58 arcane res, 254 armor, 3,2% na przestraszenie przy trafieniu i gniazdo

Edytowane przez Ademu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że bez resów albo cc to raczej nic specjalnego, będzie to moje największe przebicie jak na razie - 25k cena wywoławcza a obecnie 7.5 bańki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeżeli trochę stracisz (bo zazwyczaj licytacje kończą się na mniejszej kwocie, każdy próbuje przebić w ostatniej minucie) to następnym razem sprawdzisz ile rzecz jest warta... Najtańszy wzrok natalii z podobnym dexem i vitem po 30kk chodzi. Ciekawe na ilu się skończy, w nocy może być biednie...

 

...25k na naprawy Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie trafiłem tym razem a staram się sprawdzać ceny, trudno, zdarza się, przynajmniej nie wystawiłem za 200 golda jak za oceanem :)

A hełm zszedł za nieco ponad 13kk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedzielni gracze muszą generować niezłe obciążenie serwerów :D już dawno nie było problemów z logowaniem ^^

 

@Ademu trzeba uważać z licytacjami bez kwoty minimalnej i tyle ;] ja ostatnio wyjeżdzałem i kilka rzeczy tak wystawiłem, to np spodnie warte z 8kk poszły za 260k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie ten wyscig w diablo3, jak w WoWie padl caly BG group 2-tyg. temu we czwartek to dopiero byla lipa na Race'ie o HC kille ...

 

Lipa bez porownania ~~

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...