Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem. Masz racje. Dps w okienku nie ma dużo wspólnego z realnymi obrażeniami tornad. Ja mam offhand z 157dps co zaniża sporo ogólny dps ale 95% cd i socket dają dobrego boosta przy dmg tornad. Tylko ci drugie uderzenie podczas ww na tym cierpi. Tornada crituja nawet ponad 30k

 

Sent using Tapatalk

 

Tzn ja akurat mówiłem o "papierowym" dps. To że u sprint barba dps ma się nijak do realnego dps, to zupełnie inna przyczyna, taka że brany jest damage tylko z main handa, a prędkość z obu.

Chodzi mi o to, że nawet gdyby się ścigać na dps w statystykach, na buildach gdzie ten dps jest realnym przelicznikiem dpsa (gdzie nie ma takiej ukrytej mechaniki jak dla tornad). Wszystkie te top dps wizardy, normalnie używaja jakiejś rare broni i source, a nie np. skorna, bo z tej kombinacji mają więcej dps w statystykach.

 

A propos wizarda, zobaczcie co robi z mp10 archon wizard z kosmicznym gearem:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trzy dni temu sprzedałem Fist of Legend, dzisiaj mi przyszła kasa 20,4E czyli wychodzi że wystawiona była za 25 ,niby wszystko ok tyle że tę cenę dałem ze dwa tygodnie temu na próbę (normalnie stała za 35-40E) nie zeszła w 2dni więc dalem cancel i wróciła na 35E. Już wczesniej przy jednej transakcji miałem wrażenie że jakis item sprzedał się za nie tą cenę co był wystawiony więc może RMAH ma jakiegoś glitcha i będą od teraz musiał chyba robiś skrinszoty z cenami czy coś lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noobowate pytania:

Co to jest EHP

Co to jest dummy pvp

Siedzę na BN a tam wszędzie się w tematach te staty z d3progress przewijają.

 

Ok znalalzłem nie w FAQ (wrrr) na d3progress

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wczoraj skorna. Pomimo tego że jest wolny gra się lepiej niż moimi 2 x 1 h.

http://eu.battle.net...166/hero/884192

 

Parametry nieżle mi wzrosły. Z bers mam hity po 850 tys.

no ale wcześniej biłeś szybciej mimo mniejszych strzałów. A san berserker nie podnosi pojedynczych strzałów. Tyko cc i ias

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Skorn z wysokim Dexterity i Life Stealem byłby idealny dla mnicha zbudowanego pod Tempest Rush, do tego oczywiście 4 przedmioty z zestawu Inny i trochę spirit regeneration. Najlepiej jeszcze jakby gracz nie miał w ogóle attack speed, to wtedy w ogóle jest bajka. Z takim sprzętem można na luzie farmić niższe monster power poziomy, cały czas używając Tempest Rush i okazjonalnie zatrzymując się na elitach korzystając wtedy z normalnych ataków. Marzy mi się taki Skorn. ;)

 

Legendy cały czas wypadają, większość to crapy, ale miałem wystarczająco dużo szczęścia, bo jednego dnia znalazłem zielony fist weapon z socketem, a następnego dnia drugi zielony fist weapon z life stealem. Do tego trafił się jeszcze pancerz Inny, co w połączeniu z zakupionym wcześniej hełmem i spodniami Inny dało dodatkowy boost dla mojej postaci (łącznie +260 dexterity).

 

Najważniejsze, że te legendarne przedmioty wypadają, bo dzięki temu jest motywacja do gry. Śmieszna sytuacja była u mojego brata, bo przez długi czas nic nie chciało mu wypaść i był bliski zrezygnowaniu z gry. Dla jaj napisałem: "zdejmij gear i załóż go ponownie". Następnego dnia legendy zaczęły mu wypadać, Manticore z dwoma socketami, Skorn pod jego barba, dzisiaj jakiś fist weapon... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciej biłem ale wolniej rozwalałem. np po włączeniu berserkera nie zawsze zabijałem elite na MP7 w czasie jego trwania. Teraz trwa to kilka sekund.

A wiekszość mobów rozwalam na hita (nie wszystkie). Z 2 x 1h tak nie miałem.

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jak się sprawdza LoH lub LS u WD? Pytam, bo gram np barbem lub mokiem, którzy mają np znacznie mniejszy dps niż mój WD a pomimo tego znacznie lepszą przeżywalność.

Drugie pytanie, jeśli się sprawdza, to czego lepiej szukać LoH'a czy LS? Czy obojętne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na golasa, to jest prawdziwy hardcore a nie jakieś tam pancerze...cieniasy ;)

 

Drugie pytanie, jeśli się sprawdza, to czego lepiej szukać LoH'a czy LS? Czy obojętne?

 

Lifes Steal jest lepszy bo regeneruje życie za każde obrażenia zadane czymkolwiek, broń, czar itp

Life on Hit jak nazwa wskazuje tylko od ataków głównych i tylko w określonej (np przez właściwość magiczną przedmiotu) ilości.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz rozdawał gear? Dołączona grafika

 

 

Osobiście znudziło mnie stanie z tyłu i leveluje sobie monka. Z setem caina exp idzie bardzo sprawnie (nie mam hellfire). Jakieś porady?

 

Ile loh, ls etc?

Edytowane przez c45per

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po i to jakoś kilka tygodni po.

Wcześniej grałem barbem, do dziś mam na nim więcej niż na wd.

Jak patrzę na ilość godzin jaką niektórzy mają to i tak jestem casualem :D sporo osób na friend liście zbliża się do 2000 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...