Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Różnie, podstawa to alkaizer run, w stylu:

Start od ostatniego checkpointa przy wejściu do azmodana, do wp. Wtedy jedno okrążenie tower level 1, następnie tower level 2 wp do arreat crater 2 (nie z wp w crater bo wtedy łatwiej się zgubić), potem rakkis crossing do fields of slaughter (nie do wp, tylko pełne okrążenie i tp), następnie keeps level 3->2 (wyczyścić cały level 2).

Można jeszcze na koniec zrobić stonefort i skycrown, przy czym skycrown lepsze, i np. crater level 1 do momentu kiedy gdzieś utkniesz i trzeba się wracać przez obszar który już jest wyczyszczony.

Mp niskie, między 0 a 2, zależnie od builda. Czas nie wiem, zależy ile etapów zawiera run, więc to jest dość zmienne.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, żaden inny akt nie ma racji bytu z racji właśnie na zagęszczenie. A miało być tak pięknie, monster power, wszystkie akty zrównane pod farmę.. niestety. A1 jest fatalny pod tym względem, a w a2 z 2-3 area, za mało, żeby się opłacało.

Byłbym skłonny robić inny akt, nawet gdyby był mniej wydajny, wszystko byle zabić nudę, ale akty inne niż 3 są zdecydowanie gorsze, za duża różnica jest żeby to usprawiedliwić.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety.. jak ktos chce zmierzyc dokladnie roznice to mam programik do "pomiaru" exp/h. Pamietam jeszcze jakis czas temu robiac luznego runa cieszylem sie jak dochodzilem do 20m/h, teraz przy dobrym runie ("klasyczny" Alkaizer) udaje sie zrobic troche ponad 50m/h (rekord ~55), ale widzialem typkow co daja rade i 80m/h. Gdybym tyle wyciagal to bym robil level w godzine, ale i tak nie jest zle, bo te 40-45m/h utrzymuje lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, żaden inny akt nie ma racji bytu z racji właśnie na zagęszczenie. A miało być tak pięknie, monster power, wszystkie akty zrównane pod farmę.. niestety. A1 jest fatalny pod tym względem, a w a2 z 2-3 area, za mało, żeby się opłacało.

Byłbym skłonny robić inny akt, nawet gdyby był mniej wydajny, wszystko byle zabić nudę, ale akty inne niż 3 są zdecydowanie gorsze, za duża różnica jest żeby to usprawiedliwić.

 

To jeszcze moje pytanko, biegasz sam (z przydupasem) czy w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie określić mniej więcej wartość? Na ah nie ma nic w deseń, a zwłaszcza pierścień.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Edit.

Nie pomyślałem. Sprawdziłem na Amerykańskim i Azjatyckim AH i cena noża oscyluje w okolicach 50kk a pierścienia jakieś 30kk. Taki sam był za 40kk ale to chyba nadmuchana cena?

Edytowane przez Pc juice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie określić mniej więcej wartość? Na ah nie ma nic w deseń, a zwłaszcza pierścień.

 

Edit.

Nie pomyślałem. Sprawdziłem na Amerykańskim i Azjatyckim AH i cena noża oscyluje w okolicach 50kk a pierścienia jakieś 30kk. Taki sam był za 40kk ale to chyba nadmuchana cena?

 

Coś źle szukałeś, lepszy nóż kupiłem za 5kk. Coś mi się wydaje, że to raczej chcenie sprzedających. Inna sprawa, że mało osób gra WD, więc ciężko o kupca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież gry Blizzarda, nigdy nie były szczytem rozwiązań technicznych. Patrząc się BO2 (nie grałem, nie zamierzam grać) nie ma sensu się starać.

 

A silnik bardzo przyjemny, ale walka ze szkieletem maksymalnie nudna.

Edytowane przez makak_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony, bo furia na którą się wymieniłem najbidniej 52kk z licytacja stoi a i tak miałem furię kupować.

 

I nie ogarniam tego mf. Kupiłem amulet dający +40% i farmiłem dzisiaj parę ładnych godzin i wypadła mi 1 legenda. Zdenerwowałem się i założyłem stary. 3 runy i 3 legendy przez ~1h, wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ilość? :wink: Więcej mf = więcej legend. Więcej mf = lepszej jakości legendy? mało prawdopodobne. Jedyny wpływ mf na "jakość" to w przypadku rare itemów, większa szansa na więcej affixów. Ale legendary mają stałą ilość losowych affixów.

 

Przyczyna jest prosta - 40 mf robi na tyle małą różnicę, że ciężko obiektywnie zauważyć różnicę. To co widzisz w grze to efekt szczęścia a nie mf. Musiałbyś zrobić setki runów, notować wyniki, i wtedy powinna być widoczna tendencja lepszych dropów w setupie +40mf.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którejś stronie przewijał się wykres zależności dropu żółtych od mf, był jednoznaczny :)

 

Biorę jeszcze 2 rzeczy pod uwagę - z nowym medalionem mam mniej dpsu o 8,5k, więc długość runa nieznacznie się wydłuża. A drugie, gram barbem ww i zauważyłem, że rzadko pojawiają się okręgi sygnalizujące drop legendy :( Dobrze, że jest dźwięk upadku ale słuchając muzyki nie zawsze się go wyhaczy i mogłem coś pominąć ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak, bijac go uzywales 2 skilli, zakladajac ze na ciagle bily go 2 tornada ze sprintu + whirlwind to razem 3 'ataki' na raz. Wychodzi 115/3 = ~37

A tak na serio to nie mozna tego tak liniowo liczyc, ten dps podliczany jest mocno teoretycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...