Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z dps? Śmieszna sprawa. Biłem Ghoma na inferno, mp1 ofc. Mój monk ma 37k dps, ghom 6kk life i ubiłem go w 32 sekundy. Wychodzi ponad 115k dps. O co kaman ? Dołączona grafika

 

Papierowy dps to nie wszystko, u mnicha w szczególności. Zależy od builda oczywiście... ale tak standardowo:

Sweeping wind - +45%, cyklony, na dodatek dmg się snapshotuje przy odpalaniu. Ogólnie przy dobrym crit SW+C potrafi wygenerować mniej więcej dodatkowe 100% dps-u, którego w ogóle nie widać w dps w okienku.

Poza tym te 37k masz pewnie unbuffed, jak użyłeś skilli to podskoczyło.

Używasz WKL? SoJ? To też ukryty dps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WKL? To ta broń naręczna co nazywa się jak kurczak w chińskiej knajpie? Nie, nie mam. Soja też nie.

 

Co to znaczy, że dmg sie snapshotuje?

 

mój profil: http://eu.battle.net...le/c45per-2158/

 

Fajna postać, ten mnich, ale strasznie droga, bo i dex drogi Dołączona grafika

Edytowane przez c45per

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Won Khim Lau.

Snapshotuje tzn dmg jest wyliczany w momencie odpalenia i potem się już nie zmienia dopóki skill jest aktywny.

Czyli najlepiej najpierw wrzucić wszystkie buffy, co poniektórzy to jeszcze pewnie specjalnie skorna zakładają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z dps? Śmieszna sprawa. Biłem Ghoma na inferno, mp1 ofc. Mój monk ma 37k dps, ghom 6kk life i ubiłem go w 32 sekundy. Wychodzi ponad 115k dps. O co kaman ? :P

Pamiętaj ze dps w okienku jest dla strzała z gołej pięści. Skille mają swoje modyfikatory. Wejdź sobie na d3up i tam ci pokaże jaki masz dmg dla poszczególnego skila

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaliłem gear na wizarda nowego, skorn z 6 life steala, dps z magic weapon i familiarem około 250k wychodzi.

Wychodzi sporo wolniej niż WD :( albo coś źle robie.

Archon z teleportem, storm armor scramble, 25% movement. Można tak zrobić runa, że np. na mp5 archon się nie kończy, więc nie jest potrzebny gear pod cm do resetu cooldowna. Wręcz trzeba wyłączać archona bo się kończy czas storm armora (mimo pasywa który go zwiększa).

 

Próbowałem też grać z disintegrate, ale połowę słabsze niż archon, bez jakiejś wyraźnej korzyści.

Już nie wspominam o arcane orb, czy jakichś egzotykach jak forked lightning. Działają na niskim mp, ale odpowiednio wolniej/słabiej.

Jeden plus takiego wizarda, z 7.5% life steal śmieje się z reflectów, niezależnie od mp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to można fajnie, szybko i skutecznie trollować ludzi ;)

 

A o co chodziło w końcu z tymi kamieniami?

Da się je doopować? Cena teraz nowu "normalna" wygląda na zabawę spekulacjami. Ktoś się nieźle obłowił.

 

Klonowali je w jakiś sposób, ale z tego co widać po cenach ukrócili proceder. Nawet na azjatyckim ah klejnoty zdrożały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą mi wypadł Key of Terror na MP0, tak byłem zdumiony że go podniosłem zanim zrobiłem screenshotaDołączona grafika

 

edit - sorry za post poszperałem na forum i jednak jest 5% szansy na drop tylko jak zwyjkle blizz nie potrafi od początku jasno podać prawdy (cały czas trąbione było że trzeba NV5 i MP enabled) i człowiek sie dowiaduje

przypadkowo po miesiącu

 

edit - mi żaden gem nie wyparował

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą mi wypadł Key of Terror na MP0, tak byłem zdumiony że go podniosłem zanim zrobiłem screenshotaDołączona grafika

 

Mi ostatnio na mp1 wypadł 5x na 6 runów. Prawdopodobieństwo to dziwka, jak runowałem na mp7, bo faktycznie były potrzebne to nie leciały Dołączona grafika

 

@Chaos - nic nie wyparowało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyclone.

Sprawdzają się przy 1 przeciwniku, bo wszystkie pioruny z cyklonów w niego lecą.

 

Najlepsza runa na wyższe MP przy solidnym crit chance. Przy farmieniu MP0-1 lepsza ta co zwiększa zasięg bo i tak wszystko za szybko pada.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barb drogo, WD tanio Dołączona grafika

 

Czy tak tanio... wątpię żebyś postacią wartą 1kkk dogonił dehacza wartego 300kk jeżeli chodzi o expa. Przy droższym dh tempo farmy jest podobne do innych end game'owych postaci. Dużą różnicę robi zmiana z 1.0.5, bo wcześniej vaultem nie można było się wyrwać z więzienia np i wiele osób wybierało zasłonę dymną zamiast tego. Teraz inni po prostu zostają w tyle, włącznie z barbem na berserkerze ^^ Dużo życia za zabicie i idziemy jak taran, biorąc wszystko na klatę na niższych mp. Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...