Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby monkiem się szybciej expa nabijało.....

Myślałem że Mantykora z 2xsoc jest droga, ale jak patrzę na bronie dla mnicha, to dopiero szoku można doznać :)

Moja "dziewczynka" z nowymi zabawkami..., dobrze że wujek DH czasem użyczy eq to dps wzrasta do 100k.

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Xervaen-1277/hero/14887597

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy elitach trzeba się jednak zatrzymać, ale trwa to chwilkę. Do tego wysoki spirit regeneration i można biegać cały czas na Tempest Rush.

 

Na początku zacząłem grać wizardem. Później zmieniłem postać na monka. Od tamtego momentu już nie patrze na wizarda, bo monkiem gra mi się o wiele lepiej.

 

Muszę się przyznać, że po 1.05 wypadło kilka dobrych przedmiotów dla mojego monka. Profil: http://eu.battle.net...47/hero/5708429

Obie bronie wypadły w ciągu dwóch dni (OH w niedziele, MH w poniedziałek), chest armor też zdobyłem na jakimś mobie na trzecim akcie, reszta przedmiotów raczej a AH. Jest kilka przedmiotów do wymiany, ale oczywiście brakuje kasy i szczęścia (Hellfire Ring). Ogólnie nie narzekam, choć gra robi się niestety nudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj to nie ma juz co pozyczac - mozna wkleic na chat albo wbic do kalkulatora

 

Nie ma co pożyczać przy rzeczach w których chodzi o dps ( z reguły, bo bez sprawdzenia takiego skorna też nie będziesz wiedział, że nie chcesz nim grać Dołączona grafika ). Zestaw natalii to trochę inna bajka, bo zapewne nrl chce sprawdzić jak się pyka z dodatkową dyscypliną, a dps z reguły spada Dołączona grafika

 

Anyway od nas chyba jedynie Xavier78 biega z takim ringiem.

 

@Chaos, jak Tobie gość z którym ze 2x wcześniej grałeś dał na dzień do pobiegania chest IK to było okej ;D imho po prostu ten kraj kraj przyzwyczaja ludzi do tego, że na każdym kroku ktoś próbuje ich orżnąć lub wydymać, stąd ostrożnośc Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kknd: nie do konca 2x... bo gralem z nim czasem po tym jak zagralismy z nim pierwszy raz.... i gadalem pare razy... koles calkiem spoko.

ale to zreszta nie chodzi ile kogos znasz i ile jest wart item... po prostu sytuacje w ktorych trzeba sie pokierowac rozumem...

nie mniej imho d3up.com tak dobrze pokazuje zmiany w dps (nawet poszczegolnych skilli takich jak Sprint) ze mozna sobie spokojnie pewne rzeczy posprawdzac samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś do przymierzenia pierścień natalki? Veilroth niestety boi sie dawać do przymierzenia obcym Dołączona grafika.

 

Na forum się przyszedłeś pożalić, aż tak Cię to zabolało? :)Z całym szacunkiem, ale znam Cię tyle co z avatara i z gry ze 3x razy na krzyż - prócz tego nie wiem o Tobie nic, z jakiej racji mam Ci rzucać pod stopy item warty kilkadziesiąt milionów golda na dobrą wiarę?Odmówiłem Ci w humorystyczny sposób a Ty skwitowałeś to 'lol' i wykopałeś mnie z f list.Twoja sprawa, ale nie rozumiem po co się tak oburzać. ;)

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można inaczej, można spytać czy ktos użyczy do testów itd.

Ale wymagać by ktos na glebe wyrzucił coś warte kilkadziesiąt kk to trochę przesada.

Zresztą ile to na BN bylo tematow gdzie koles zdobywal zaufanie, a potem pyk:D

Co nie oznacza że tu ktoś chce kogoś wyruchać:)

Sądzę że zamknięta społeczność PPC jest na tyle zgrana, że w momencie takiego wału koleś traci całą FL z PPC bo raczej nikt nie chciałby dłużej grać z kimś takim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można inaczej, można spytać czy ktos użyczy do testów itd. Ale wymagać by ktos na glebe wyrzucił coś warte kilkadziesiąt kk to trochę przesada. Zresztą ile to na BN bylo tematow gdzie koles zdobywal zaufanie, a potem pyk:D Co nie oznacza że tu ktoś chce kogoś wyruchać:) Sądzę że zamknięta społeczność PPC jest na tyle zgrana, że w momencie takiego wału koleś traci całą FL z PPC bo raczej nikt nie chciałby dłużej grać z kimś takim.

chyba ze dla kogos FL z PPC jest warta mniej niz 50kk ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że zamknięta społeczność PPC jest na tyle zgrana, że w momencie takiego wału koleś traci całą FL z PPC bo raczej nikt nie chciałby dłużej grać z kimś takim.

 

W tym rzecz, ale nie wszyscy sa tu odpowiednio długo.

Dla wielu z forum mógłbym zdjąć wszystko co mam (mój Monk) na sobie bez chwili wahania. Ale nie dla każdego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, to po co ta lista jest? Boisz się, że osoba która jest na ppc prawie 10 lat skroi ciebie z pierścionka? Daruj sobie.

Spytałem się ciebie dodatkowo czy jesteś z PPC, żeby uniknąć odpowiedzi nie znam nie pokarzę. W twoim wypadku było pokazywałem jak bylem mały…

Dla mnie właśnie tacy ludzi robią out z listy.

 

Xav dobry chłop pierścionek pokazał bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, to po co ta lista jest? Boisz się, że osoba która jest na ppc prawie 10 lat skroi ciebie z pierścionka? Daruj sobie.

Spytałem się ciebie dodatkowo czy jesteś z PPC, żeby uniknąć odpowiedzi nie znam nie pokarzę. W twoim wypadku było pokazywałem jak bylem mały…

Dla mnie właśnie tacy ludzi robią out z listy.

 

Xav dobry chłop pierścionek pokazał bez problemu.

 

A co mnie obchodzi ile Ty lat na tym forum jesteś, jaki to jest dla mnie wyznacznik Twojej uczciwości? Mam na f list ludzi z którymi piję piwo w realu i nie mam problemu z tym, że znają moje hasło do konta.A Ty jesteś dla mnie ciągiem zer i jedynek.Peace i ja już kończę temat, bo do niczego nie prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nrl .. ja rozumiem zarowno Ciebie jak i kolege ktorego tak krytykujesz.. jesli nie ma ochoty pokazac pierscienia to trudno..

nie musisz z nim grac.. ale rownie dobrze mozesz to uszanowac....

Edytowane przez Chaos
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje tu:

 

 

:D

 

Btw, do naszego uber party, dodaliśmy cm wizarda, 15% więcej papu z frost novy, 20% z slow time, no i oczywiście zamrazanie wszystkiego na kamień. Z wszystkim zanotowalem crity grubo ponad 4 miliony z misiów :wink: Mp7 z takim party, totalny faceroll, a trzeba dodać, że zarówno monk jak i wizard, dość niski dps, nie posiadali bardzo dobrego geara.

Zastanawiam się jaka 4rta postać by najlepiej dopełniała to party.

Dh zazwyczaj spowalnia ekipę, może by dał rady trafiać cluster arrow jak cele są zamrożone przez cm? marked for death też lekki buff dla party.

Barb potrafi robić masę obrażeń z hota, ale jako tako dla party nic nie da, poza defensywą, której nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...