Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jaka 4rta postać by najlepiej dopełniała to party.

 

Skoro dps, ani defensywy wam nie potrzeba to mnie weźcie. Z marked for death coprawda nie lubię grać, ale świetnie wyszukuje elity i oznaczam je krzyżykiem na minimapie Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Hehe, a tak serio, to mam kolejny kryzys. Dobiję do 80tki i przerwa do pvp pewnie ^^ Nawet na uberach już ziewam Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam kkNd! ja tez tak mówiłem przed 60tką, 70tką i to samo teraz mówię przed 80tką.... wrócisz jeszcze nieraz Dołączona grafika muszę w końcu mieć porządnego hr-a więc do następnego Dołączona grafika

 

@Edit: Jak ostatnio ziewałeś to wtedy wszyscy padliśmy ;)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dps, ani defensywy wam nie potrzeba to mnie weźcie. Z marked for death coprawda nie lubię grać, ale świetnie wyszukuje elity i oznaczam je krzyżykiem na minimapie Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Hehe, a tak serio, to mam kolejny kryzys. Dobiję do 80tki i przerwa do pvp pewnie ^^ Nawet na uberach już ziewam Dołączona grafika

 

Potrzebny by był DH, z gearem pod cluster bomb, z 2 itemy (dead mans i np. soj z redukcją kosztu o 5, pasyw 10), w legacy secie który wyciąga około 250-300k dps~ (bez legacy seta z 350k minimum). Do tego bierzesz preparation punishment i można ładną serię cluster bomb spamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny by był DH, z gearem pod cluster bomb, z 2 itemy (dead mans i np. soj z redukcją kosztu o 5, pasyw 10), w legacy secie który wyciąga około 250-300k dps~ (bez legacy seta z 350k minimum). Do tego bierzesz preparation punishment i można ładną serię cluster bomb spamować.

 

Kurde jak spojrzałem na gear pod taki build (z 3500€ ) to zwątpiłem^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie patrząc na to, chyba jednak barb by był lepszy. Barb który spamuje hammer robi sporo więcej dps nawet niż taki dh (mając mniej obrażeń unbuffed) Dołączona grafika, wyszłoby lepiej, mimo że niema żadnego skilla zwiększającego obrażenia dla teamu.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki macie mf? Ile trzeba mieć % by coś sensownie leciało?

zaczynam sie irytować bo cierpie na brak kasy, nic nie leci i stoje z moją postacią bo za darmo nikt nie rozdaje gratów.

 

Idą święta coś bym mu kupił :)

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Artuditu78-1988/hero/15751555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Greg

Czasem nawet ias i cd będą dobra kombinacja jak będzie powiedzmy 9ias i z blisko maxa cd tu da więcej spis niż powiedzmy z 4.5 cc. Ale wiadomo ze cc jest potrzebne do wyzwalania konkretnych umiejętności w różnych buildach więc nie każdy się zdecyduje poświęcić cc.

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos HotA, jakos nie widze duzej zalety tego buildu. Do farmy/xp WW jest bezkonkurencyjne a w kwestii uberow jest roznie, zaleznie od sytuacji. Jak tzreba bic kogos w rogu albo na schodach (magda, leoric) to jest duzo lepsze ale na pojedynczy cel na otwartej przestrzeni nie ma roznicy pomiedzy HotA a WW/sprint. Przynajmniej tak zaobserwowalem bijac azmo na MP7. Moze przy wiekszym dps albo cc/cd wychodzi lepiej. No i WW dostarcza rownomiernie furii /hp a mlotek skokowo i czasem mozna w miedzyczasie zaliczyc ripa. A bez redukcji kosztu ciagle brakuje furii i trzeba dobijac bashem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak brakuje furii to znaczy że nie masz dość geara pod to.

Siła polega na tym że przy odpowiedniej szansie na crita i max fury możesz to spamować bez końca z max fury. 400% weapon damage, i jeszcze powiększone o ten cały bonus crit/fury z samego skilla. Robi sporo więcej obrażeń niż sprint/ww. Żeby to uciągnąć na pojedynczym celu, trudniej, ludzie używają hybryd, throw barb z hota, że co ileś tam młotków, rzucają weapon throw w bossa, i wtedy podwójny fury regen z pasywa do rzucania i battle rage, wypełnia się fury błyskawicznie, i znowu spamują hammer.

Przy noramlnej farmie, gdzie elity są w kupie, nie ma najmniejszego problemu utrzymać ciągle pełne fury, bo w momencie jak trafiasz więcej niż 1 cel, generacja się zwiększa wielokrotnie (zależnie ile celi się trafia).

Szczególnie jak monk zasysa wszystko z całego ekranu w 1 punkt, używając cyclon strike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie bedziesz mial zawsze monka sciagajacego ci elity pod nogi elity. Miałem z berserkerem, overpower i BR 73% crit i do tego extra max 22 crit z HotA i wtedy chociaz dobijanie bylo znikome (ale bylo) czas zabicia Azmo byl 2s dluzszy niz z WW co jest zadna roznica. Po prostu w praktyce nie wyglada to tak atrakcyjnie. Prawdopodobnie kupno SoJa z redukcja kosztu o 3-4 (20%) zalatwilo by sprawe furii, chociaz widzialem ze kongorowi nawet z nim brakuje.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem do "nas" na forum i moje zdanie na temat "pokazywania":

- tak jak chłopaki mówią, niektóre rzeczy trzeba przymierzyć(za małe, za ciasne, w praniu inaczej wychodzi :) ),

- "obcym nie pokazuję"(czyt. nie daję przymierzyć),

- na liście znajomych mam tylko zaufane osoby(czyt. trochę więcej niż jeden run, lub fajnie się z nim gra bo ma duży dps lub fajny tank z niego),

- udzielam pożyczek i sam pożyczam, ale tylko z listy.

 

"Nasze" forum to nie jedyne gdzie można spotkać ludzi uczciwych...., z BT szczerze polecam osoby(część z was grała z nimi):

- Mirek,

- Heczo,

- Antenka.

Tylko trzeba zasłużyć na zaufanie.... :)

 

Z kolegą "nrl" grałem nie raz, dlatego pokazuję(daję mierzyć) a nie że jestem łatwowierny.... :)

Podczas sprzedaży mojego amuletu, trzy lub cztery razy próbowano mnie wykiwać o jedno zero...

 

Na zaufanie trzeba zarobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z nudów kupiłem taniego SOJ i Dziedzictwo pod cluster arrow w nawiązaniu do tego o czym pisał aerial

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/HeatheN-2971/hero/3094785

Przyznam szczerze że zabawa przednia...

Pod solo runy na klucze bardzo ciekawe, wystarczy pokitowac i potem mobki w linii prostej zebrać na siebie.

W ciasnych pomieszczeniach RZEŹ.

W party pod klucze troche gorzej, ale to pewnie kwestia treningu (do bolasów też się przyzwyczaiłem:P)

Za to na uberach...masakra....przy dobrym party to jest kosmos jaki to dmg zadaje w stosunku do innych skilli DH.

jestem w stanie zaspamować 4x cluster bomb....każdy to jest 5-6 odłamków, KAŻDY za 230%

4x6=24x230%...za całego hata (125) zadaję 5520% dmg... build pod pułapki wypada tu blado

3x3 (wielokrotny wybuch)x275% (2475%)

2x większy dmg, do tego trwa to kilkukrotnie szybciej!

 

Oj czuję że zacznę zbierać kasę na porządny sprzęt pod to.

Wiecie co jest najlepsze? Do tej pory cluster arrow z tą runą wydawał mi się nieporozumieniem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj czuję że zacznę zbierać kasę na porządny sprzęt pod to.

Wiecie co jest najlepsze? Do tej pory cluster arrow z tą runą wydawał mi się nieporozumieniem:)

 

Heathen przecież ja podobny build z opisem dawałem już z jakieś 20 stron temu. ;]Grałem nim, ale potem musiałem się zreskillować ze względu na trudności na inferno.Teraz się wydaje dobry czas, aby do tego wrócić - choć build jest dość trudny do opanowania.

Edytowane przez simic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie:D w czerwcu to ja nie miałem czasu forum czytaćDołączona grafika

A i to przed patchem było troszkę gorsze do opanowania:), teraz Shadow Power trwa 5 sekund więc nie ma takiego problemu

No i już pominę kwestie legendarów które teraz są, a które przedtem były "gorsze"

 

To raczej uświadamia mnie by pokombinować raz jeszcze, z tym co przed patchami nie miało zbytnio sensu, szczególnie ostatnia runa która do tej pory wydawała mi się jedyną słuszną w cluster arrow, teraz wypada blado:D

 

Reasumując "podobnym" buildem grałem wcześniej, teraz porównałem go do dość popularnego opartego o pułapki.

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mój screenshot.

Nie chce mi się grać od nowa, próbowałem wizardem (gear z wd).

Bez mf nie ma sensu levelować postaci, bo przez 3 tygodnie będzie tragicznie niski drop (zanim osiągniesz jakiś wysoki paragon level). Trzeba kombinować gear z mf na początek, duże koszty.

Zostaję przy wd.

 

A co do skrzydeł. Nie dałbym za to 15 euro :)

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III Patch 1.0.6 - v.1.0.6.13300

Bug Fixes

Fixed an issue that allowed players to bypass the one-second trade timer when exchanging items via the Trade window

Fixed an issue that caused the same item to occasionally drop for players using Threatening Shout with the Grim Harvest rune

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no .. takie zmiany ze nie wiem ;]

az mi nie zal ze nie moge grac...

 

a tak serio to pisza tam ze cos testuja na razie wiec kij wie co oni tam robia

 

 

ps:

kto z was gra na laptopach?

zastanawam sie jaka konfiguracja pozwoli mi w miare normalnie grac w diablo na lapku

http://www.notebookcheck.net/Diablo-III-Benchmarked.74918.0.html

 

widac ze w low nawet na intelu hd3000 da sie pograc

nie zalezy mi w ogole na detalach... gralem na sandybridge 2120 (ktore z tego co wiem ma HD 2000) i w 1024 rwalo mocno na najnizszych detalach .. bylo kolo 15-30fps... w zaleznosci od zadymy.... dalo sie grac jakos ... ale przyjemnosc watpliwa...

 

tak jak mowie ... detale moga byc low (texturami na high nie pogardze) ale zeby to w miare normalnie dzialalo

chetnie wyslucham ludzi ktorzy graja na laptopach a nie teoretyków .. z góry dzieki

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...