Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam niezłego farta jeżeli chodzi o hellfire ringi.. z tego co pytałem ludzi to niektórzy zrobili po 50 i ani razu nie trafili 2 statsów typu crit + crit bonus albo crit+ speed nawet..

 

U mnie tak:

ring z intem w 3ciej próbie

w 5 próbach ze str, oba ringi ze str

i teraz 5ta próba z dex, i ring z dex.. :D

 

Dołączona grafika

 

szkoda ze nie mam tyle szczescia z dropem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy to robicie? Ja ledwo moge uzbierac klucze nie mowiac juz ze watpie bym dal rade lac jakiegokolwiek ubera a tu sie pierscienie walaja wam po skryzniach..

 

jak aerial to robi ze mu takie wychodza? ;P

sam klepnalem okolo 30 i sama bryndza ;(

 

aerial powinien teraz usluge wprowadzic: chetny daje dostep do konta, placi ustalona wczesniej kwote, a aerial klika na craft ;p

 

wracajac do cytatu. rozwiazanie tkwi w party. wiecej wejsc na mniejsza ilosc portali - kazdy (teoretycznie) dostarcza swoje. jezeli masz problem z uberem poszukaj pomocy, na pewno znajdziesz kogos z duzo lepszym sprzetem kto za wejsciowke zalatwi ubery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Party pomaga, nie tyle ze względu, że idzie łatwiej (zazwyczaj), ale masz darmowe portale. Jak masz dużo znajomych i dobrą postać, to często zapraszają cię na ubery, i nie musisz dawać portali, masz run za darmo można powiedzieć.

Ale bez szczęścia nic nie zrobisz Dołączona grafika

 

A no i mp10 dość pomaga, bo jednak 100% szans na ringa robi różnicę. Miewałem runy, że na mp9 ktoś miał 0/3..

 

edit:

 

ciekawy efekt, 0cd zombie dogs + lag

 

Dołączona grafika

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finito

Dołączona grafika

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AlBundy-2754/hero/19510266

nie obyło się bez zgrzytów, wczoraj przy 80mln do końca padł lmb i musiałem dzisiaj kupić g300 w promocyjnej cenie Komputronika (promocyjnej dla nich bo +30% do normalnej ceny. Teraz czas na dłuższą przerwę i regenerację obolałej ręki :)

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja z tym samym. U mnie 3 maszynki na pokładzie, jakby ktoś był chętny (everyEnd#2589). Tyle, że ja raczej asystentem mogę być na wyższym mp. Więc jakby komuś z wysoką postacią się nudziło i miał chęć to zapraszam. Gram WD, więc pewnie barb/monk się przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dobrego cm wizza który ładnie mrozi to jest to spore ułatwienie dla party. Tylko magdę i leorica ciężko zamrozić.

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dobrego cm wizza który ładnie mrozi to jest to spore ułatwienie dla party. Tylko magdę i leorica ciężko zamrozić.

 

Sent using Tapatalk

 

mam prawie 45% crit chance ale mega niski attack speed ( 1.09 razem z bonusem z itemkow )

 

moge kupic jakas tania bron z wysokim speedem ale wtedy dps mi drastycznie spadnie

ile w sumie bym musial miec attak speed by to mialo sens ?

 

kupilem jakies smieciowe itemki na wiza:

55% crit chance

1.73 attack speed

67k dps unbuffed

41k zycia

550 resistow, 3100 pancerza

bede padal na 1 hita ? to styka by sensownie zamrazac ?

Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...