Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie tak z ciekawości, jak wam idą te drogie przedmioty wyceniane na ah właśnie za setki kk? Widzę całe listy takich samych przedmiotów, choćby wspomniane wyżej Godzina wiedźm. Sam bym chętnie ją kupił, ale w tych cenach to ręce opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze 30 - 50 kk trochę odbiega od tego co mi wyszukiwarka pokazuje... 400 kk najmniej

 

400kk? Dołączona grafika Czterech nie dostaniesz Dołączona grafika wpisz sobie najważniejsze statystyki, a zamiast gniazda dodaj 54 do inteligencji. Witalności i obrażeń bym nie liczył - zwiększenie maksymalnych to najgorsze co może Ci się trafić (obrażenia w widełkach i minimalne o wiele więcej dają), a witalności masz niewiele... Wpisz sobie 160 inteligencji, 6 szansy na kryta, 80 obrażeń od kryta i magic find. To będzie imho realniejsza cena. Do tego musisz wziać pod uwagę, że sprzedający na którego się powołujesz może być takim samym ekspertem jak Ty. Nie ma podobnych na ah, więc walimy cenę 500kk Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie kupują ten szmelc czasem drogo. Kupiłem Axe 1100 dps z socketem i 108vit za 100k. A poszedł za 2kk :)

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę :)

 

Dołączona grafika

 

Ciekawa sprawa, różne runy sprintu się dodają w teamie. Barb w mass sprint, i barb z zwykłe tornada = 2 sprinty aktywne jednocześnie - turbo mode.

Taki mocny team z różnych postaci, z barbem w mass sprint, niezłą miazgę robi na niskim mp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"gdzies" po nowym roku beda duele, rownie dobrze z grudniu..

Team Deathmatch zapowiada sie interesujaco mimo ze nie podali zadnych szczegolow, chociaz co to bedzie za TD 2 vs 2. Na to jeszcze dluzej poczekamy.

 

Do tego czasu pewnie beda "balansowac rozgrywke" milion razy.

Ja D3 odstawilem z 2 miesiace temu. Mam 4 postacie na 60lv, paragonow mi sie nie chce wbijac bo nic ciekawego nie leci.. Nie ma laddera to czekam na lepsze czasy jak juz wszystko bedzie tanie, jeden sluszny build dla kazdej postaci

 

Dla mnie najlepsza zmiana byloby wiecej postaci w party bo 4 to jednak malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhehe .. chyba przestaje zalowac ze nie mam dostepu do gry teraz ;]..

bicie uberow juz nudne.. xpienie nudne ... najciekawsze w sumie pozostalo tylko ...... GRANIE NA AH ... ;]

serio .. ta nutka ryzyka jak w pokerze ... i zarabianie wiekszego szmalu na flipowaniu itemow .. chyba najwiecej frajdy mi to dalo.. no i potem kasa za golda do spozytkowania w realu ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dalej tak będą grzebać z update'ami to nie będzie dla kogo ich robić. No, może dla garstki pozostałych fanów. Jay Wilson po raz kolejny pokazuje, że nie ma bladego pojęcia co było fajne w Diablo 2:

 

"Simply fighting each other with no other objectives or choices to make gets old relatively quickly"

 

Gość działa mi na nerwy... Generalnie wywalili do kosza to nad czym pracowali przez ostatnie miesiące bo nie spełniało standardów Blizza. Te dawne standardy i "release when ready" po premierze D III to śmiech na sali...

Edytowane przez Night_Bird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest gadka PR-owa, niepowiedza ze sa w czarnej [gluteus maximus], albo ze zesrali sie w ataku Dołączona grafika Powody sa byc moze zupelnie inne, inne projekty, deadline-y, brak resource-ow, fundamentalnie gra zaproejktowana pod PvE, wszystko trzeba by przeprojektowac, aby mialo rece i nogi etc. Juz mowilem ze przy obecnym stanie nie widze PvP i ladderow, trzeba by miec zupelnie inne postacie, dostepne skille, gear etc. Skonczymy z duelami a TDM pojawi sie moze z dodatkiem....

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mogli by przedłużyć żywotność diablo czymś tak prostym jak to co właśnie pokazał Aerial. Czyli taki ranking dps na Bossach. Mierza czas w jakim zabijesz bossa i jest z tego oficjalny ranking. Banalne a zdało by egzamin.

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ciekawostka, buff na wd (906k dps), z sojem wiec grubo ponad 1m vs elite/boss

oczywiście to nie ten build co vs azmodan, bo mana skończyłaby się w 1/3 walki

 

Dołączona grafika

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Niektórzy mają po 2-3 miliardy a ty się jarasz że on ma 500kk? Gralbys tyle co on to też byś nazbieral tyle kasy i taki PL. Ja miałem najwięcej coś ponad 100kk ale większość wartościowych przedmiotów sprzedałem za prawdziwą kasę. Stąd mój barb nie ma 200k dps. Ludzie wydają po 2kkk za jeden item także to nic cudnego. :)

 

Sent using Tapatalk

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...