Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nawet dwutygodniowa przerwa nie pomogła - zrobie runa i ziewam jakbym 3 dni nie spał =] i nie sądzę, żeby coś się mogło poprawić nawet po wyjściu pvp... już teraz śmierdzi jak pay to win. A wygra tylko blizz ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie pogrywam, sukcesywnie polepszam monkową i wczoraj dobiłem do 80k dps'a. MP5 już gra się zupełnie lekko, chodź to nie ima się tego o czym pouczał aerial ale bieganie bez zatrzymywania się po MP0 nudzi niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kknd: z jednym się nie zgodzę. D3 to nie pay2win. W tej grze cała rozgrywka polega na zdobywaniu lepszego sprzętu. Jak go kupisz za kasę to nie masz po co grać.

 

Imho brakuje po prostu endgamu.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja też mam dosyć, już wymęczyłem strasznie to nabicie 100pl, reszta klas ma po 30pl... już mi się nawet logować nie chce. Jakby jeszcze drop był jakiś to może by mi się chciało buildami, gear-em bawić a takto nie ma nic, kompletnie nie ma endgame-u, jedynie można popatrzeć na AH, które jest i tak zje.. na maksa, chociażby brak fundamentalnych funkcji, potrafi wylogować przy refreshu itd. Nawet pvp tego nie uratuje.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kknd: z jednym się nie zgodzę. D3 to nie pay2win. W tej grze cała rozgrywka polega na zdobywaniu lepszego sprzętu. Jak go kupisz za kasę to nie masz po co grać.

 

Podzielam Twoje zdanie :) Odnosiłem się jednak do PvP, a śmiem wątpić że wygrasz tam skillem z dolarami ;)

 

zerknij sobie na ten temat: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/6160409362

 

HECZO, top dh w europie i pewnie na świecie opisuje budowanie swojej postaci. Z tego co opisywał w innym topicu, już kiedyś wyłożył 5k zł na golda... i ja mam się z kimś takim uczciwie strzelać? :D No powiedz, że to nie będzie pay 2 win...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kto znalazl patent na szybsza farme niz inni wygrywal i jest teraz na topie :) Albo gra sie non stop i jestes the besciak albo zakupiles goldy na poczatku gry i sie mozna bylo wybic szybciej albo je pozyczales. Jakby poswiecic sporo czasu i troche kasy to mozna w tej grze dobrze zarobic na goldzie/RMAH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu mam wrażenie, że normalnie grający w grę najgorzej na tym wychodzą Dołączona grafika Z jednej strony śmiejemy się z kupujących przedmioty za prawdziwą kasę, ale jak przemyśleć sprawę, to "farmiący" wychodzą na tym o wiele gorzej. Robiąc nadgodziny w robocie efektywność runów wzrasta x10 Dołączona grafika obecnie miliard chodzi po 500-600 zł, a wielu z nas, odliczając czas kiedy się dobrze bawiliśmy, ma też na koncie kilkaset godzin nudnej farmy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem w stanie zrozumiec pompowanie kasy... lecz nie w ta gre... poprostu jest ona tak nudna ze nawet majac mega hiper gear nic sie nie zmienia.

A ladowac kase by byc w top10 albo cos... to nie dla mnie

 

Ogolnie ostatnio po dlugiej przerwie sie zalogowalem... chwile pobiegalem, zobaczylem ze nie ma znajomkow i zakonczylem gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak zostanie do czasu wyjścia jakiegoś dodatku tudzież patcha dodajacego jakiś endgame.

Ubery zbyt wiele nie wniosły ale przynajmniej przez jakiś czas było co robić. Wystarczy kolejny taki zabieg i będzie znów co robić. A dzięki hellfire ringom ludziom łatwiej zrobić lvl więc cisną nowe postacie.

Gdzieś jest jakaś logika w tym. Mogliby tylko częściej karmić nas czymś nowym

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się ludzie dziwić...gra polega jak Chaos pisał na farmie...graliście jak maniaki wskoczyliście na 100PL DPS macie >200k , do tego zrobiliście dobre Hellfireringi za pierwszym, drugim razem to po co grać? :P

By liczyć na to że wypadnie drop życia który zostanie sprzedany za 1000€?

 

Ja gram co dziennie, 1-3 runy i tyle...szkoda tylko że nie ma z kim na ubery skoczyć:D

W międzyczasie na starej karcie na której przesiaduję zaliczyłem Dead space 1 , Dragon Age 1...

 

Jedyna szansa to iść w ślady Heczo, skasować postacie i zacząć od nowa (no dobra on gear sprzedał przed skasowaniem, więc od zera nie zaczyna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyloby jakby wrzucili jakies runy przenoszace na ukryte lvl...

Juz byloby jakies urozmaicenie... a tak... latamy non stop po tych samych lvl, zmienia sie tylko tempo zabijania tych samych potworkow.

Drop wciaz dziadowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szansa na dobry item z tych craftow będzie pewnie taka sama jak przy hf ringu.

 

Przypomina mi się filmik KingKongora jak robił 58 hf ringow na raz i tylko 2 były znosne

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ciągle tylko kilka legend wartych noszenia, a reszta bez szans na dobry roll. Ciekawe jak im wyjdzie ten craft, teoretycznie to może wywrócić rynek do góry nogami ^^

 

Nie bój nic, nie wywróci. Blizzard nie zrobi nic, co spowodowałoby odejście największych graczy z RMAH, bo czerpie z tego konkretną kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...