Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Btw, z dobrym gearem, barb okazuje się najlepszym koksem w pvp :) Fury regen, duużo ehp, life regen, rend, jedziecie wszystkie klasy.

Za dużo ludzi próbowało pvp z gearem pod pvm (nawet tych z najlepszym gearem), taki barb przegrywa z każdym.

Polecam vod moldrana, pokazuje co może robić barb ubrany pod pvp:

 

http://pl.twitch.tv/moldran/b/357960225

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLient PTR jest tu a opcja stworzenia konta powinna byc po wybraniu Diablo 3 z listy posiadanych gier

 

Dzięki za pomoc, ale właśnie w tym problem, że mam na liście klienta ptr tylko bez ikony z wyborem systemu kiedyś już pobierałem a teraz lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dobiłem właśnie 95 lvl barbem ; jak dobiję do 100 to chyba polecę mnichem - teraz będzie łatwiej (znaczy po patchu); bo zmiana xp spowoduje znaczny wzrost nabijania xp, do tego kamień w hełm; hellfirering i xp leci jak szalone.

Na PTRze zacząłem nową grę mnichem - dostał pierścionek i zacząłem grę na normal MP10; nawet się nie zorientowałem jak miałem wbity 10 poziom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poziomu 60 nic się chyba nie zmienia jeżeli chodzi o exp, tak było już wcześniej.

Wyżej to zmiany są, ale znowu, to raczej wyrównanie sytuacji, tak że pod expa można grać wyższe mp bez strat w stosunku do mp0. Fakt że bijesz wolniej na wyższym mp, jest kompensowany przez wyższy bonus. Ale nie liczyłbym że będzie exp ogólnie leciał szybciej. Będzie teraz podobnie co na mp0 również na innych mp (w 1.06 jest zdecydowanie gorzej).

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś spragniony wrażeń to zagraj nową klasą hardkore MP10 only :D ze Złym i Ojejku wczoraj pocisneliśmy diablo na normalu i idziemy dalej, ale bez zgonów się nie obeszło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waszmoście mam pytanie. Da rade pograć w Diabolo używając wyłącznie jakieś modemu 3g z 1 gigowym limitem transferu? Byłby użwany tylko i wyłącznie do grania. Ktoś napisał w wątku, że transfer danych jest bardzo mały rzędzu 2/3 kilo na sek. Z tego wynika, że mógłbym zastosować takie rozwiązanie ale przed zakupem gry wolałbym się upewnić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co się dzieje na ekranie i jak grasz. Udostępnialem sobie net z komórki i jakoś się grało jak grałem Wd ale szybko biegnący barb lagowal o wiele bardziej.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym nerferm MinMax Damage to tylko teoria osoby która załozyła temat. Imo nie zrobią tego chyba że chcą zabić sprzedaż dodatku a patrząc na ich patche (1.05 - aka legendy dla każdego, 1.07-aka 100plvl dla każdego i ciągłe nerfy inferno) to raczej desperacko chcą jak największą grupę graczy utrzymać do momentu jego wydania.

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waszmoście mam pytanie. Da rade pograć w Diabolo używając wyłącznie jakieś modemu 3g z 1 gigowym limitem transferu? Byłby użwany tylko i wyłącznie do grania. Ktoś napisał w wątku, że transfer danych jest bardzo mały rzędzu 2/3 kilo na sek. Z tego wynika, że mógłbym zastosować takie rozwiązanie ale przed zakupem gry wolałbym się upewnić Dołączona grafika

 

Wciąga więcej, ale spokojnie da się grać, miesięcznie zużyjesz góra 200MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się wyjaśniło - żadnego fixa MinMax damage nie planują a jak będzie to tylko dla nowych broni (nie wiadomo tylko co rozumieją przez newly creasted items - całkowiecie nowe bronie czy świeże dropy starych broni po fixie), takze moje EF z Min Dam większym od Max jest niezagrożone Dołączona grafika

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/7593743038?page=15#294

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj open beta poe rusza, ktoś planuje grać?

 

Pograłem, ale w sumie zaraz odinstalowałem. Nie to, że PoE jest jakieś tragiczne ale wolę D3. Jakieś takie surowe mi się wydaje PoE. Plus tak średnio mam poczucie celu co tam robić. No i wolę klasykę z goldem niż z trashem, z którego coś się później składa. Średnio też chce mi się rozkminiać system z kamieniami ich levelowaniem. Gra jest za free i to jest bardzo fajne, grać się da grać ale wolę farmić Diablo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raczej olalem PoE w momencie jak wyszlo d3. Gra jest znaczenie bardziej zlozona niz d3 i wymaga duzo zaangazowania imo. Szczegolnie, ze inni graja juz rok w bete. To tak jak przyjsc na impreze o polnocy, gdzie wszystkie [gluteus maximus] juz sa zajete a niektorzy juz zdazyli skonczyc xD

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...