Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko takie mam

 

 

kuzyn sie juz wygral w diablo 3, wiec teraz ja chcem se pograc i chce mi sprzedac

 

problem, jednoczesnie pytanie -

 

jak ja bede mogl zagrac od nowa skoro on ma konto? ktorego on nie chce kasowac, bo mowi ze jak ja se pogram to potem odkupi odemnie to diablo spowrotem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz. Bratu gwizdnęli konto i po zgłoszeniu przywrócili mu do okresu sprzed kradzieży. W jego przypadku łatwo było ustalić kiedy miało to miejsce - podczas kradzieży ktoś wrzucił mu authenticatora do konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. :) na szczęście nie miałem wątpliwej przyjemności doświadczyć. Ale fakt próby zalogowania kończącej się fiaskiem jest dla mnie bardziej stresujacy.

Konto odzyskasz.... ok.

Jak zginie Ci postać HC to też zrobisz nową. :)

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos, ale zrobienie nowej postaci na hardkore to kwestia ~25h. Problemem jest gear, do którego niektórzy dochodzili przez kilkaset godzin :D To wlasciwie game over :) Jak ze Złym biegalismy, to kilkakrotnie wywalało z bnet pomimo ciągłego połączenia z netem. Strach biegać samemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz unikam grania samemu, chyba ze to postac z inferno a gram na normalu :) IMO tzreba sie nauczyc traktowac zgon nie jako game over a jako cos w rodzaju resetu. Levelowanie postaci jest duzo ciekawsze niz ggra na inferno. Zapasowy zestaw sprzetu na llvl 60 + sprzet do levelowania nowej postaci + ew zapasowa postac na 60 i mozna grac. W druzynie oczywiscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos, ale zrobienie nowej postaci na hardkore to kwestia ~25h. Problemem jest gear, do którego niektórzy dochodzili przez kilkaset godzin Dołączona grafika To wlasciwie game over Dołączona grafika Jak ze Złym biegalismy, to kilkakrotnie wywalało z bnet pomimo ciągłego połączenia z netem. Strach biegać samemu...

 

Wchodzisz na AH i w kilka minut masz ten sam gear a nawet lepszy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ze wybor przedmiotow jest nieporownywalnie mniejszy dlatego np lacunie 60 str 4 cc kosztuja na hc 21 mln kiedy na sc takie same sa za 10. A transfer zlota np prze forum d2jsp odbywa sie w stosunku 1:3, wiec w rezultacie placisz ponad 6 razy wiecej za takie Lacunie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poskładałem sobie ostatnio "budżetowego barba"..

chciałem wydać 100m, stanęło na 85m. Bez gemów 65, te dwa w broni trochę niepotrzebne, bo płacę z 15m za 20% więcej crita, ale niech będzie.

Całość 85m.

 

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/aerial-2212/hero/599940

 

Crity z młotka, średnio 1m, największe vs demony 1.4m.. Mp10 gra się na luzie, można solo ubery na mp10 tym zrobić (trochę trzeba uważać na lasery, ale ogólnie lajt).

Barblo 3. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg diabloprogress 88k unbuffed.

W grze same pasywy mastery, ruthless i scoundrel jest 168k, z battle rage 200k, a te 360 z bash punish, berserkiem i overpower.

Z hota jeszcze dochodzi bonus do crita z max fury, wiec to bedzie z 450k realnego dps.

No i obrażenia do elit i demonów.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa takie postacie budżetowe.

Można zobaczyć jak rośnie cena przedmiotów, a spada zysk z ich zastosowania. Im drożej, tym płaci się za mniejszy przyrost.

 

Może spróbuje ubrać barba jakoś sensownie, mam offhand pod heroscore z wd, nadaje się idealnie (1280dps 1.51 aps, 63 crit, socket miecz).

Podstawa każdego barba to jak najlepsze EF..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...