Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Za trzecim razem udało mi się stworzyć takie shouldersy:

 

Armor: 353

299 Dexterity

162 Intelligence

57 Lightning Resistance

58 All Resist

6% Life

 

Całkiem niezłe dla mojego monka, zwłaszcza że resisty opieram na lightning. Gdyby tak zamiast intelligence było vitality... Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No amu pierwsza klasa mi cały czas wychodzą crapy które nie mogą przebić mojego za 15kk, naramienniki to jeszcze łatwiej przebić bo moje mają tylko sile i wit a mimo to jeszcze trochę to za kasę która poszła w craft kupie sobie lepsze^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, co najlepiej wymienić w doktorku żeby móc nieco lepiej farmić na mp2 ? Teraz jakoś idzie ale za wolno ...

 

http://eu.battle.net...62/hero/5268089

 

@BLANTMEN - pas, na godzinę wiedźm (the witching hour).

 

Zmienione. Zastanawiam się jeszcze czy nie warto wymienić zbroi na Zuni Marrow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten crafting to fajna sprawa. Wymieniłem naramienniki, nadgarstki, rękawice i amulet:

-naramienniki 288 dex, 37 vit, 68 all res, pickup radius.

-rękawice 226 dex, 87 vit, 74 all res, 9% AS, 10% CC

-nadgarstki 207 dex, 86 vit, 78 all res, 6% CC

-amulet 26-44 dex, 269 dex, 152 vit, 42% CritDmg, 10% CC.

 

W sumie poszło 120 esencji, w tym ponad 80 na amulety. Teraz chyba pora na poprawę naramienników i liczyć na więcej witalności. O ile dobrze liczę, to na amulecie 6 użytecznych affixów, na nadgarstkach 4, max CC, na rękawicach 5, max CC i AS. Chyba ciężko będzie coś poprawić w sensownej liczbie prób nie tracąc vit i all res.

 

Do tego wypadła Godzina Wiedźm z 70int która poszła na AH. Za tą kasę udało mi się kupić taką z 70dexem, 9AS, 42%CritDmg za 6mln. I to bez zabawy w licytację. Patrząc teraz na AH podobne zaczynają się od 15mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak to się odbije w dalszej perspektywie na ah. Żeby się nie okazało, że niedługo nikt nie będzie nawet podnosił amuletów czy karwaszy. Wychodzą lepsze od legendarnych, więc napewno należy się spodziewać spadku wartości. Dzisiaj np dołożyłem naramienniki. Gdybym chciał kupić podobne, musiałbym wyłożyć z miliard :P

 

Chociaż z 2giej strony wiele od farta zależy, niektórym setki crapów wychodzą Dołączona grafika nie będę wskazywał palcem, ale wyobraźcie sobie, że można zrobić 200 amuletów i na żadnym nie mieć critt dmg w połączeniu z critt chance xD

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj w końcu karwasze drapnąłem.

I porządne naramy (+4k h. +8k DPS), jednak na naramach nie chce tracic all ress wiec bede dalej walczyl na lepszy roll

Na szybko sprzedałem swoje stare Strongman bracers...poszły za grosze....widzę już delikatny spadek cen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z 2giej strony wiele od farta zależy, niektórym setki crapów wychodzą Dołączona grafika nie będę wskazywał palcem, ale wyobraźcie sobie, że można zrobić 200 amuletów i na żadnym nie mieć critt dmg w połączeniu z critt chance xD

 

Jakbym widział moje wczorajsze próby craftu amuletu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kkNd!,

zaczynam się wku...(czyt. zazdrosny), patrząc na Twój "craft" - jak na razie około 25-30kk w plecy, jak by się dało dałbym Tobie abyś dla mnie "krafcił" .:)

Tak w sumie to pożycz mi Twojego kowala na dzień lub dwa, bo mój ma dwie lewe ręce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z nudow postanowilem dla zysku wycraftowac perfect gema z critem do broni - przy braku skladnikow w wystarczajacej ilosc z skrzyni (~2500 ksiag i tyle samo gemow) padlo na zakup ich na AH. Przy srednim campieniu w nocy na lepsze ceny - 1kk do przodu po sprzedazy. Prawie 1h zabawy, malo ciekawe. Jak ktos ma wiecej cierpliwosci, to mozna by kilka baniek wiecej zarobic - imho 10kk przy dobrych wiatrach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anyway prawdopodobieństwo to dziwka i jeden może za pierwszym razem wypasione trafić, a 2gi w ogóle ;p ja ze 200 par już zrobiłem i nie było żadnej trifecty.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem obczaic ten 1.07, nie gralem w D3 gdzies z rok.

Generalnie nie wiem ocb z tymi esencjami, archonach i nowych craftach.

Gdzie mozna o tym na spokojnie poczytac, oprocz tego jakie buildy dla barby sa teraz popularne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi z release notes jak nie wiem gdzie/co farmic Dołączona grafika

 

Bo wlasnie tam jest napisane gdzie co wypada

 

Naprawili moze DC podczas gry z WW?

Albo czy chociaz NV nie znikaja po takim DC?

 

DC przez ww? brzmi jak temat z zeszlych wakacji, dawno nieaktualne. a NV nie znika przy grze w grupie jesli dostaniemy dc, ale to tez z wczesniejszego patcha. W tym patchu dodatkowo NV zostaje przy grze fabularnej, przez akty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens zgłaszać scammerów? Zrobiłem kilka screenów, ale za bardzo nie wiem co dalej z tym zrobić. Na stronie ani w grze nie mogę odnaleźć odpowiedniej zakładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...