Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

No mi się w końcu udało doprowadzić do 60lvl HC i nie zginąć w pierwszym akcie;D

Padło po drodze 4monków;D

 

Teraz zaczęła się zabawa.

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/HeatheN-2971/hero/25747145

 

Gra wciąga....uzależnia wręcz, takie pokłady adrenaliny;D fale ciepła;D masakra.

Demoniczna esencja już leci ^^ ZłyDzień zaczynamy:D?

 

btw. ubaw po pachy wczoraj na wieczór, razem z kumplem poszliśmy na pvp HC

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Nightel-2617/hero/24571661

Podobne charaktery (jeśli chodzi o ilość wydanego golda)

duel trwał 2 minuty i zakończyliśmy bo to sensu nie miało...staliśmy tylko i się tłukliśmy, nikt nikogo nie mógł zabić hehehe:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny był bug po wyjściu 1.07, że jak robiłeś duel na hc, dostałeś obrażenia w czasie (np rend), i wyszedłeś z areny portalem, to mogłeś zginąć w mieście od tych obrażeń (zginąć na hc na dobre, nie tak jak na arenie). Sporo ludzi tak straciło postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bugów to dzisiaj elita wyrzuciła mnie w koszarach za mury. wcześniej kilka razy zaklinowałem się w zwłokach demona.

Przed patchem nie miałem takich przygód.

 

Z innej beczki. Mam pytanie bo kombinuje z umiejętnościami pasywnymi i innymi i już sam nie wiem co będzie najlepsze do mojego WD. Prosiłbym o jakieś sugestie Dołączona grafika

http://eu.battle.net...8/hero/15751555

 

Jak widać nie mam gratów zbyt lotnych Dołączona grafika

 

Jakakolwiek zmiana grató nie wchodzi w grę bo cierpie na chroniczny brak golda.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The only changes we've confirmed to be working on for 1.0.8 are Identify All, a new multi-craft option, monster density adjustments, and AH comparison tooltips.

to bedzie dobry patch. Nowe legendy nie beda w 1.0.8 ale pozniej., tak jak wiekszosc zmian w tym blogu.

Edytowane przez ZlyDzien
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest open discussion, podzielenie się z graczami tymi "ideami" nad którymi pracują, wszystko może wyglądać inaczej w finalnym patchu ;) Pomijając te wszystkie rzeczy które chcą zmienić (wygląda to w końcu obiecująco :) bo większość z nich to co dzienna frustracja zwykłego gracza) to cytowany przez Złego poprawiony monster density może w końcu pozwoli farmić w innych aktach niż a3 i vota w a2? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co z tego, że dodadzą nowe legendy czy ulepszą istniejące. Znowu zacznie się kompletowanie gearu od nowa. Problem w tym, że gameplay po tych kilkuset godzinach po prostu usypia... I tego żaden uber gear nie zmieni :/ Dla mnie diablo do wyjścia dodatku jest martwe, bo nie sądzę, żeby nam dali jakieś więcej wnoszące zmiany za darmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co z tego, że dodadzą nowe legendy czy ulepszą istniejące. Znowu zacznie się kompletowanie gearu od nowa. Problem w tym, że gameplay po tych kilkuset godzinach po prostu usypia... I tego żaden uber gear nie zmieni :/ Dla mnie diablo do wyjścia dodatku jest martwe, bo nie sądzę, żeby nam dali jakieś więcej wnoszące zmiany za darmo...

 

Zgadzam się w 100%...

Dlatego przesiadłem się na HC:)

Zupełnie inna gra!!!:)

Zapraszamy, przydałby się 4ty do party;P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem i postanowiłem znowu troszkę pograć. Na AH licytuje kilka itemów i przy niektórych jest tak, że: your bid 10k, current bid 10k, status not winning i mogę odebrać gold. Jak dam więcej kasy to jest komunikat, że to za mało, a w podsumowaniu ta kwota którą dałem jest jako current i gold znowu mogę odebrać. To jakiś bug czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

gram barbara i czasami widze jak fajnie potworek wybucha krwia

 

co wladowac do postaci zeby czesciej byly wybuchy krwia? czy to zalezy od "szansy na trafienie krytyczne", a moze "obrazena od trafienia krytycznego" czy w ogole cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o te wybuchy krwia to jak troszke % wladowalem do postaci na "szanse obrazen krytycznych" do tego umiejetnosciami pasywnymi dodalem szanse krytyczna to "wydaje mi sie?" ze czesciej sa wybuchy potworow krwia, czy to mozliwe?

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%...

Dlatego przesiadłem się na HC:)

Zupełnie inna gra!!!:)

Zapraszamy, przydałby się 4ty do party;P

W sumie to w wolnej chwili możemy pograć, zacząłem niedawno szamanem - 30 lev obecnie, jeśli to nie przeszkadza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż pisałem ci że te animacje dotyczą trafień krytycznych!

Skoro zwiększyłeś szansę na kryta, to częściej te animacje widzisz;)

 

OK OK tylko mi to trzeba napisac lopatologicznie bo z twojej wczesniejszej wypowiedzi ani jednego slowa niezrozumialem ;)

 

a jeszcze co mozna wiecej poustawiac czy tez czym napakowac barbare, zeby bylo wiecej krwi

 

z tego co zauwazylem to grajac "grzmotnieciem" najwiecej jest flakow, jeszcze do tego wziosc bron legendarna ociekajaca krwia "Rzez Serca" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty może idź w Blood'a 1 pograj Dołączona grafika musisz zwiększyć dps, bo większa szansa na kryta nic nie da jeżeli nie będziesz każdym zabijał...

@ UP +1

 

trzeba umiec sobie znalezc zajecie w grze, nowy tryb nowe postacie, nowe wyzwania. Gra jest martwa tylko jesli ty uwazasz ja za martwa.

 

Rly? Ja mam sobie szukac zajęcia w grze? Dołączona grafika Nie lepiej poszukać innej gry, która daje odrobinę przyjemności? Dołączona grafika

 

Jeżeli kogoś granie ciągle bawi to spoko, ale imho nie ma sensu ciągnąć tego na siłę...

Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no flaki ladnie teraz fruwaja...

 

kurde ja juz musze wkoncu skonczyc z tym diablo bo po 6h dziennie gram... skoncze to pieklo, ide odkryc ukryty poziom na inferno (zgromadzone mam juz 6 itemow do tego :) ) i wypadalo by zakonczyc zabawe z ta gra bo juz ok 100h godzin mam wygrane, 61 lvl

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rly? Ja mam sobie szukac zajęcia w grze? Dołączona grafika Nie lepiej poszukać innej gry, która daje odrobinę przyjemności? Dołączona grafika

 

Jeżeli kogoś granie ciągle bawi to spoko, ale imho nie ma sensu ciągnąć tego na siłę...

 

na sile nie, ale jak cos lubisz to sam szukasz sposobu zeby czerpac z tego jakas przyjemnosc, to mialem na mysli. Rozumiem ze nie uwazasz ze gry typu sandbox sa mega nudne bo nie ma tam zadnego celu i samemu tzreba szukac zajecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz koledzy powyzej to zblizaja sie raczej do wartosci 1000 godzin gry... ja mam sam przegrane tylko 300. Ale i tak miewalem miesieczne przerwy.

 

Napewno bylaby ciekawsza gdyby dawno temu nie oslabili inferno tylko jeszcze je wzmocnili a tak ludzie nafarmili i mp im malo straszne.

 

Wysłane z mojego XT910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm troche jest zawalona sprawa z tym domem aukcyjnym, bo kazdy moze sobie kupic za GROSZE porzadny sprzecik, gra wtedy duzo traci bo w sumie nie odwiedza sie kowala, zlotnika a to fajna sprawa jest, ja osobiscie do 56lvl nie kupowalem na ah nic z pancerzu jedynie jakas sensowna giwere

 

z drugiej strony gdyby nie dom aukcyjny gre by bylo bardzo ciezko przejsc na chocby nawet piekle na solo oczywiscie

 

sprawa jest tez zawalona bo u "kupcow" nic sensownego kupic przez cala gre nie mozna, a jesli chodzi o rzemieslnika to nawet jak dojdzie do jakiegos tam jego poziomu to i tak wykowa sam badziew... no coz nie mozna wszystkiego przewidziec

 

 

ale ogolnie gra jest bardzo fajna... grajac w nia mozna isc na latwizne czyli ah albo samemu sie mordowac,

jak kto woli Dołączona grafika

 

 

P.S

 

nawiazujac do mojej wypowiedzi to juz na pozegnanie z d2 zakupilem u tej malej dziwczynki na pustyni w drugim akcie PANCERZ SILA za 1 500 000 , ktory sie okazalo potem u rzemieslnika ze jest gowno za przeproszeniem warty, to byl tylko sam napiersnik

a na ah za taka kwote mialbym szatana w calej okazalosci na calej postaci :) kasy oczywiscie niezaluje bo z czystej ciekawosci to zrobilem a z gra sie rozstaje forever

Edytowane przez LuKe
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...