Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym craftem to nie jest do konca tak kolorowo (a przynajmniej u mnie)o. Mam slaba postac z nedznym gearem przez co nieefektywnie farmie i mam malo zasobow do crafta (o goldzie nie wspominajac). A wywalic cale zbierane przez 300h oszczednosci zeby tylko DPS podniosl sie ze 100k do 101k.. boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki aerial ze swoim uber gearem faktycznie moze miec problem z upgradem, ale przy naszym poziomie sprzetu imho nie ma sie nad czym zastanawiac. Ja dostalem dodatkowe resy, 40k dps i ponad 200kk ze sprzedazy starych gratow ;) craft mam teraz we wszystkich mozliwych slotach, a naramy i karwasze w ogole nie maja odpowiednikow na ah ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to troche zalezy od postaci - DH latwo o upgrade, szcegolnie na sc ale jak komus zalezy tez na EHP to sie robia problemy. Sam wydalem blisko 50 mln na te crafty i nic dobrego dla barba nie zrobilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja 15kk by mój DH nosił to co ma, i by EHP trochę wzrósł.

 

na HC też trochę wydałem na monka, a mimo to to co wycraftowałem nadal można sporo ulepszyć.

Tu już niestety trzeba odrobinę przyfarcić:D

Craft się opłaca, jeden jak tymmej prawie na pniu wycrafci super sprzęt, inny będzie się męczył:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie cieszy fakt ze mimo że nie grałem juz długo i mój zapuszczony barb ma kolo 100k dps. To przynajmniej łatwiej mi będzie o upgrade jak wrócę. :-P

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to troche zalezy od postaci - DH latwo o upgrade, szcegolnie na sc ale jak komus zalezy tez na EHP to sie robia problemy. Sam wydalem blisko 50 mln na te crafty i nic dobrego dla barba nie zrobilem.

 

A co ja jestem glass canon? :D fanty wszystkomające porobiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mój nie bije na sto szczałów :D a siła ciosu też się u dh liczy, w końcu 15% zadanych obrażeń do nas wraca :)

 

[/size]

Po co chcesz tu wracac? Dołączona grafika Jak cos zapomniales to niech wyśla poczta. Dołączona grafika

 

Internetu zapomniał ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/size]

Po co chcesz tu wracac? :D Jak cos zapomniales to niech wyśla poczta. ;)

Do grania jak wrócę

 

@kknd: net jest. Nie ma kompa który uciagnie d3

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem stare itemy, mam 600 baniek i nie mam co kupic :( Nieraz się coś ciekawego pojawi na AH ale kosztuje 2 miliardy i w sek jest wykupione.

 

PS. Co daje EHP? Tzn miałem EHP ok 850, zmiemiłem amulet - straciłem ok 7 tys DPS ale życie mi wzrosło o 7 tys i EHP wzrósł mi znacznie do ok 1030.

 

http://www.diabloprogress.com/hero/lysyn-2166/lysyn/884192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety więcej parcuje niz gram. Ale staram grać jak to możliwe.

Interesuje mnie czy lepiej mieć wiecej DPS a mniej EHP czy odwrotnie.

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giniesz -> zwieksz EHP

nie giniesz -> zwiekszasz DPS kosztem EHP (dopoki znow nie zaczniesz ginac)

 

na softcore EHP to troche sztuka dla sztuki, wielki dps i LS zalatwiaja sprawe.

 

ja gram barbem z ok 400k EHP (co strona to inna wartosc) czyli 40% twojego EHP i dopiero powyzej MP 8 zaczynam ginac. 1mln EHP jak ty masz to na dzisiejsze warunki rozgrywki overkill. Co nie znaczy ze nie mialbym tyle gdybym mogl.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na softcore EHP to troche sztuka dla sztuki, wielki dps i LS zalatwiaja sprawe.

 

ja gram barbem z ok 400k EHP (co strona to inna wartosc) czyli 40% twojego EHP i dopiero powyzej MP 8 zaczynam ginac. 1mln EHP jak ty masz to na dzisiejsze warunki rozgrywki overkill. Co nie znaczy ze nie mialbym tyle gdybym mogl.

 

Inna sprawa, że kręcąc się jak meserszmit po całej mapie nie potrzebujesz takiej przeżywalności Dołączona grafika Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i skonczylem inferno na sp1, i co dalej?

kase zbierac i kupowac na ah cos sensownego zeby grac na wyzszym sp troche mnie nieprzekonuje, po dropie jaki wywala na sp1 to normalnie smiech na sali, dlatego tak mnie juz sie odechcewa grac, chyba ze wy mi podpowiecie po co dalej grac? bo zbieranie golda i kupowanie na ah lepszego sprzetu troche staje sie nudne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasycenie rynku jest takie, że trzeba znaleźć perfekcyjny przedmiot, żeby był coś wart.

Z punktu widzenia zysku, to godzina siedzenia na kanapie jest warta więcej, niż godzina farmy w diablo :) bo nie zużyjesz prądu i nie spalisz tyle kalorii, już jesteś na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i skonczylem inferno na sp1, i co dalej?

kase zbierac i kupowac na ah cos sensownego zeby grac na wyzszym sp troche mnie nieprzekonuje, po dropie jaki wywala na sp1 to normalnie smiech na sali, dlatego tak mnie juz sie odechcewa grac, chyba ze wy mi podpowiecie po co dalej grac? bo zbieranie golda i kupowanie na ah lepszego sprzetu troche staje sie nudne...

 

Ciężko, żeby ktoś Tobie dawał motywację do gry. Chodzi o ciągły progres postaci, o kilka tys. dps więcej. I w sumie cały czas robisz to samo- te same lokacje, te same potwory, ta sama niespełniona nadzieja na mempo z 6% cc :)

Zgadzam się, ta gra jest nudna i monotonna do bólu, a jednak coś ciągnie człowieka żeby włączyć ją wieczorem i zrobić runa.

Moją motywacją było wbicie 100 paragonu barbem. Gdy to osiągnąłem, pograłem jeszcze z miesiąc i odinstalowałem grę. Przejadło mi się.

Jednak ze sprzedaży ekwipunku zarobiłem trochę złociszy, gra się zwróciła kilkukrotnie, więc może to będzie Twoją motywacją do gry :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i skonczylem inferno na sp1, i co dalej?

kase zbierac i kupowac na ah cos sensownego zeby grac na wyzszym sp troche mnie nieprzekonuje, po dropie jaki wywala na sp1 to normalnie smiech na sali, dlatego tak mnie juz sie odechcewa grac, chyba ze wy mi podpowiecie po co dalej grac? bo zbieranie golda i kupowanie na ah lepszego sprzetu troche staje sie nudne...

Właśnie zrozumiałeś na czym polega diablo. Bijesz potwory czekając na lepszy drop żeby szybciej bić potwory :-)

 

Sent using Tapatalk

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak, gralbym dalej gdyby cos sensownego wypadalo z potworkow, prawie rok od premiery a dalej tego nie poprawili,

chociaz lepsze schematy albo u kupcow mozna bylo cos sensownego kupic za konkretna kase a nie sam szit,

to by mnie motywowalo do dalszej gry

 

po roku dali by se juz spokoj z tym ah i zrobili konkretne itemy w samej grze, bo grajac juz na 60 (13) lvl na sp1 i z potworkow wyskakiwal sam zlom to juz zaczyna byc zalosne

 

zaczal bym nawet od poczatku grac, wiedzac zeby drop w tej grze byl na poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bany poszly na konta bterskie bo cena zlota poszla w gore .

W sobote mozna bylo kupic 220kk za £5 a dzisiaj £9.51.

 

ciekawe kiedy w empikach pojawią się bony na złoto od blizz'a Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle, za pierwszym razem nie zauwazylem WTF :P

 

Popracowalem troche nad swoim barbem i z 208K DPS buffed okrzykami MP4 leci juz bardzo pieknie, troche dluzej jak do niedawna jeszcze MP1. Elity jednak troszeczke wiecej czasu zabieraja, ale za to przy prawie 360%MF drop przedmiotow jest znacznie lepszy. Przynajmniej takie sa moje spostrzezenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...