Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno i drugie w tym przypadku Dołączona grafika

Build jest dobrze przemyślany, nic lepszego z tym gearem nie da się wyciągnąć.

Co do wyniku, to najlepszy wynik na wd, i z tego co wiem, tylko barb jest lepszy. Najlepszy DH był coś 21s, wizard i monk chyba sporo wolniej.

 

Co do postaci ogólnie jestem zadowolony, 250k unbuffed było celem i jest. Dziś jeszcze udało się kupić fajny pas z resami, teraz w zasadzie pozostałby craft lepszych rękawic, i bracerow (już 1000 esencji poszło w te..). Trochę się nie chce esencji farmić już.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje ;D Pograłem troche WD, ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Trochę zamulony jest w porównaniu do monka. BTW, rozglądałeś się może aerial za flying dragon pod Wave of Light? Max dps niby 1336.5, min dmg będzie mniejszy niż na skornie, ale zwiększona szansa na kryta dla WoL'a powinna zrekompensować to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ta broń dość ciekawa jest. Ale już ludzie to "odkryli" i wykupione są te fajniejsze sztuki.

Zresztą, to co ja grałem monkiem, to idea była, żeby na 1-2 hity były elity, więc nie mam dużego zysku z tej podwójnej prędkości, to raczej na wyższe mp. Invis np z tym robił mp10 warror's rest. Pod tak mp5, wydajną farmę esencji, lepiej coś co ma bazowo mocne uderzenie, ala skorn.

Ogólnie, na tr/wol monku, jak ktoś nie chce robić bardzo wysokich mp, można kupić skorna z life on kill. Kilkadziesiąt razy taniej, a działa w zasadzie tak samo dobrze. Bo na reflecty i tak potrzeba używać serenity. Miałem tego skorna z ls, pasyw z armorem, a jak bell spadnie dobrze na dużego packa z reflectem, i tak można było się zabić 1 hitem.. trochę szkoda zachodu inwestować tyle w broń, skoro i tak nie chroni przed tym przed czym ma. Bo jeżeli nawet się jest minimalnie pod progiem, leczenia na reflectach, to jak padnie crit 3m na np. 5 odbijających elitach, to jest i tak śmiertelne.

Z monka w wol ogólnie jestem zadowolony, pod to pod co ma działać, rewelacyjna wydajność, szczególnie jak na cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza z tą podwójną prędkością, chodziło mi właśnie o farme esencji. Drop esencji nie wzrasta wraz z wyższym MP, więc flying dragon wydaje się ciekawszym rozwiązaniem od skorna. Ze skornem nawet na MP1 trzeba poprawiać elity jak nie wejdzie kryt, natomiast z flying dragon zyskujemy dodatkowe 8% CC dla WoL'a. Chyba, że kogoś nie zadowala farma na mp1 ;p

 

W końcu trafiła się jakaś trifecta, ok. 200 prób

Dołączona grafika

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich testów skorn działał zdecydowanie lepiej.

No i najwięcej wyciągałem z mp5/6 z moim gearem na monku. Akurat przy wol, trochę marnuje się dps, żeby latać mp0, jeżeli lekko 1 crit kładzie elitepacka na mp5 np. A Różnica w dropie między mp0 (15%) a mp5 24% jest dośc znacząca.

 

Bawiłem się WD z ulepszonym gearem, 3 runy VotA na mp10:

 

 

Wychodzi 7min run, wybrałem takie z bardziej pechowymi elitami. Jak na mp10, myślę że nie wypada źle, prędkość podobna co "koks" barby, które wyciągały z 20s na elitepacka, ale przy wybraniu optymalnego runa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tamto bylo pozyczone od kuzyna ale mi wziol bo zaczol od nowa grac, a ja bym sobie kupil swoje diabolo bo tez od nowa bym se zagral juz na wlasne konto

 

tu widze z przesylka pobraniowa za 170zl

http://allegro.pl/diablo-3-pl-pudelko-box-nowa-folia-sklep-gdansk-i3129276798.html

mam nadzieje ze to nieoszusci

 

, a co do dodatku ktory ma wyjsc, to zeby w niego zagrac trzeba bedzie miec podstawke? i goscia na 60 lvl? jak to bedzie z tym dodatkiem?

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś łaskawie nie kaleczyć tak języka i zapoznać się z interpunkcją, wielkimi literami i literką "ą"?

 

a moglbys laskawie odpowidziec na moje pytanie?

 

w szkole nie jestem ... a po chinsku nie pisze

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś na forum, na którym każdy stara się pisać poprawnie. A Twoje wypowiedzi (ich styl pisania) zakrawa o chińszczyznę podwórkową.

 

Co do Twoich pytań, postaram się odpisać po Twojemu (mam nadzieję że zrozumiale):

 

Nieoszusci raczej nie sprzedaja tego diabolo na aukcji. Dodatek jak wyjdzie, pewnie bedzie wymagac podstawki, goscia na 60lvl raczej nie, choc i tak wiekszosc pro gejmerow juz i tak takiego posiada wiec to nie robi roznicy.

 

EOT.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trakcie GDC twórcy Diablo III przyznali, że dodany do produkcji dom aukcyjny "szkodzi grze". Pełniący do niedawna funkcję reżysera Diablo III Jay Wilson przyznał, że dom aukcyjny "szkodzi grze". Konsekwencje jego wprowadzenia w dużej mierze rozminęły się z oczekiwaniami Blizzarda.

 

Studio liczyło, że nowy mechanizm zmniejszy nielegalny handel wirtualnym złotem i oszustwa, mając jednocześnie nadzieję, że niewielu graczy z niego skorzysta, zaś liczbę przedmiotów wystawionych na sprzedaż ograniczą ich ceny. Tak się jednak nie stało.

 

Tuż po premierze Diablo III okazało się, że każdy gracz skorzystał przynajmniej raz z domu aukcyjnego, a połowa użytkowników robi to regularnie. Spowodowało to, że obecnie głównym motywem zabawy dla większości nie jest chęć zabicia Diabła, ale zarobienie pieniędzy.

 

Negatywnie wpływa to na system nagród, choć największe szkody wyrządza nie prawdziwa gotówka, a złoto przyczyniające się do wahania cen na wirtualnym rynku. Według Wilsona, developerzy chcieliby móc po prostu wyłączyć tę opcję, ale nie jest to takie proste.

 

Trudno bowiem teraz oszacować, ilu graczy lubi dom aukcyjny, a jak duża grupa jest przeciwna temu mechanizowiu, zaś Blizzard nie chce unieszczęśliwiać fanów, którym jednak podoba się funkcja. Twórcy jednak pracują nad odpowiednim rozwiązaniem tej kwestii.

 

http://gry.interia.p...-szk,nId,950084 Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Dobre. Ale niczego nie zmieni. Mogą wywalić same RMAH. Tyle że Gold można kupić poza grą :)

Z drugiej strony nie widziałem niczego podobnego na zagranicznych serwisach

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też miałem dodać "newsa" Dołączona grafika , szału nie ma ale poczekamy zobaczymy....

Czy ktoś z forum gra jeszcze? Widzę tylko Jaff,a, Ojejku, Nrl i Tymmej'a, reszta porzuciła grę?

 

No i na końcu się pochwalę, po 4 lub 5 miesiącach sprzedałem w końcu amulet za 3kkk (3 000 000 000) Dołączona grafika A wystawiałem go nawet za 500kk...

Jak się komuś nudzi to zapraszam Xervaen#1277

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forum gra jeszcze? Widzę tylko Jaff,a, Ojejku, Nrl i Tymmej'a, reszta porzuciła grę?

 

Ja już tylko czytam co piszecie. Ale na pewno jeszcze wrócę. Jak StarCrafta przemłucę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...