Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, a mianowicie, jak kupie sobie grę, wersję z półki sklepowej to ile  szacunkowo będzie ważył pierwszy update, przy pierwszym uruchomieniu?. Mam mobilnego neta z limitem 10gb transferu, więc dla mnie to dosyć istotna informacja. Pozdro ;-)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Założyłem konto na D2jsp i działało kilka godzin a teraz nie mogę się zalogowac?

Może coś źle robie?

Wchodze w opcje logowania. Podaje login pożniej hasło i kod weryfikacyjny. Napisane konto zamknięte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1700 godzinach gry, prawie 3 milionach lifetime kills, 150k zabitych elitach, stało się, znalazłem item warty potencjalnie ponad milard złota! (czyli jakieś 90 pln przy dzisiejszej wartości) :D

 

Dołączona grafika

 

jeszcze 5-6 takich, i będzie można kupić mempo dla barba. Nic tylko grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestałem grać w momencie w którym doczytałem jak kolesie robią 100PL na PVP

Oraz jak zbierają legendy na PVP

Przypominają mi się czasy open BN...kto chciał trainerów używał i grał z takimi samymi.

Edytowane przez HeatheN
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale cyrk na US... najwyrazniej najlepsze exploity Blizz zostawil na rocznice ;p

 

http://www.twitch.tv/goodideagaming/b/400543371

 

 

najlepsze od 2:26:00

 

 

"przepraszam , nie wiedziałem co robie dlatego zrobiłem to 3 razy " lol

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moglibyście rozwinąć temat co i jak. niestety ale twich i battle.net nie dziala mi w robocie :/

 

swoja drogą po dłuższej przerwie powróciłem do diablo i jak na razie mam chcice na granie. zobaczymy na jak długo. 20 paragon wbity, idę jak przecinak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym (bluepost) http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/8770118014

 

 

UPDATES:

> 12:00 a.m. PDT: At this time (and after careful consideration), we've decided to not move forward with rolling back the servers. We feel that this is the best course of action given the nature of the dupe, how relatively few players used it, and the fact that its effects were fairly limited within the region. We've been able to successfully identify players who duplicated gold by using this specific bug, and are focusing on these accounts to make corrections. While this is a time-consuming and very detailed process, we believe it's the most appropriate choice given the circumstances. We know that some of you may disagree, but we feel that performing a full roll back would impact the community in an even greater way, as it would require significant downtime as well as revert the progress legitimate players have made since patch 1.0.8 was released this morning.

> 10:40 p.m. PDT: Maintenance has concluded, and the fix has been implemented. Once we’ve been able to test this fix and verify that it works correctly, we'll then mark the gold and real-money auction house live.

> 10:35 p.m. PDT: To assist our teams with their review process, we have disabled all gold trades in the Americas region until further notice. Players can still trade items, but trades that involve any sum of gold currency cannot be completed.

> 10:15 p.m. PDT: We believe we’ve found a fix for the gold duplication bug and will be deploying it shortly to all regions. In order to implement this fix, we'll be bringing Diablo III into maintenance. We anticipate this maintenance will last for approximately 1 hour, lasting until approximately 11:30 p.m. PDT.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hey everyone,

As you may have already seen in the Breaking News window (or discovered while trying to load up the Auction House once logged in), we've brought both the gold and real-money Auction Houses offline for maintenance. After the release of Patch 1.0.8 this morning, we found that some players were exploiting a bug that enabled them to duplicate gold through the Auction House. We're working on fixing the bug right now, and bringing the Auction Houses offline helps us troubleshoot in a more stable environment while preventing further exploiting.

Q. When will the Auction House be available?
We don’t have an ETA just yet. Our priority at the moment is (of course) to fix the bug and make sure it can’t happen again. We know this is an inconvenience for some of our players, so we’ll be providing updates in this thread as soon as we have any details to share.

Q. Will there be a rollback?
Our priority is to fix any issues with the game client first—that's what we're working on right now. After we've addressed the situation, we'll need to determine whether or not a rollback is appropriate. We know this is an important issue for all of our players, so we’ll be sure keep you informed of what's happening and will provide any updates in this thread, as well.

Q. Will players be banned for using this dupe?
We're currently in the process of reviewing the accounts involved and taking appropriate actions, including temporary locks, suspensions, and/or bans. Our exploitation policy for Diablo III can be found here, which should give you an overview of the kinds of activities that are and aren’t cool within the game.

Q. How will this affect other regions and patching up to 1.0.8?
This will not affect the patch maintenance schedules for Europe or Asia. As we believe we've been able to fix the dupe, patch 1.0.8 will still be released in both of these regions as normal. However, please note that we have temporarily reverted the stack size for gold on the real-money Auction House from 10,000,000 to 1,000,000. There's an active bug that's preventing gold stack sizes from displaying correctly, so we've reversed that one change until we can fix it. (This will also be the case for the Americas once the Auction House is marked live.)

Thank you for all of your reports, and for your patience. In the meantime, to help streamline communication, we're going to be locking and redirecting posts to this location.

 

Edytowane przez Trawienny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moglibyście rozwinąć temat co i jak. niestety ale twich i battle.net nie dziala mi w robocie :/

 

swoja drogą po dłuższej przerwie powróciłem do diablo i jak na razie mam chcice na granie. zobaczymy na jak długo. 20 paragon wbity, idę jak przecinak Dołączona grafika

 

Ty na pewno nie idziesz jak przecinak:P w porównaniu z wbiciem 100PL w 4 dni przy 300 elitach zabitych to jest "wyczyn" 

 

Co do dupowania golda...ręce opadają 

Haha.

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodu, żeby wracać do gry po wprowadzeniu tego patcha. Kilka drobnych zmian, to wszystko. Największe problemy z grą jak były, tak są nadal. Może 1.09 coś w końcu dobrego nam da. No ale to za 2-3 miesiące.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że to nie dotknęło serwerów EU. Pierwszy raz się ciesze że patch wchodzi u nas później Dołączona grafika

Edytowane przez rezo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko wykryli bo duperzy nie uzyli mozgu. Dupowali w nieskonczonosc (w sieci kraza screeny ludzi ktorzy uzbierali biliony golda [1012, po angielsku trillion]) a nastepnie wykupowali itemy (glownie mempo i gemy) a nastepnie wywalali je na GAH/RMAH po horrendalnych cenach znaczaco zmieniajac gospodarke na AH. Ale chyba wiekszym bledem bylo chwalenie sie tym na lewo i prawo, Inigo wrzucil chyba nawet info o exploicie na Bnet!

 

Inigo:

 

Pierwszy lepszy:

 

Dołączona grafika

 

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na US bany się posypały(większość i tak przesłała "itemy" na inne postacie), przypuszczam iż US robi jako "Beta Tester"... Dołączona grafika

Jeśli na EU coś takiego by się stało po praktycznie 80-90% graczy porzuciło by grę...

 

PS. Jak bym coś zrobił w pracy podobnego(błąd, lukę), to nie wiem jak bym się pozbierał...  Chyba jako ogrodnik Dołączona grafika

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co pierwsi odkryli bug i mieli leb na karku to namnozyli sobie kasy, wykupili gemy, najdrozsze itemy i posprzedawali na RMAH za $$. Zarobili dziesiatki czy setki dolarow to maja taki ban gdzies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może pożyczyć pierścień leoryka na czas levelowania paragonów? czy to raczej nie opłacalna strata dmg?

zaznaczam że jestem biedny jak mysz kościelna, 1.700.000 na koncie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo zobacz jeszcze czy bardziej nie oplaca ci sie zabijac elity na nizszym MP bo teraz wzor na exp wyglada tak:

 

 

 

Also, just reiterating what others have said, Nephalem Valor stacks are now multiplicative, not additive. The simple calculation is:

[ 100%(base) + bonus from MP + helm ruby + ring] * [1 + Up to 0.75 from NV + Up to 0.30 for multiplayer]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie. A ja na przekór wszystkim właśnie sporo wracam do gry :) po długiej przerwie będę bardziej cieszył się gra. Kompa poskladalem jakiegoś. Tylko na razie mam tylko integre z i5 650 Ale gra się odpala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...