Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Główny problem u Ciebie to duzo za mały AS,  CC i brak LoH. Dlatego musisz nadrabiać skillami na CC i przezywalnosc.

Edytowane przez rezo_
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim patchu w pierwszym akcie niemal caly czas biegam z deep freezem wiec mam 65-67% cc. Ias wiem ze mam slaby i probuje cos z tym zrobic ale za 13kk ciezko cos ustrzelic co nie zmniejszy mi jednoczesnie cc. Zasnawiam sie czy nie olac CM i nie probowac Archona na czas wbijania plvl, powinno byc latwiej znalezc gear za moj "majatek" a moze w miedzyczasie cos znajde lub zarobie. Teraz na MP6-7 gine tylko jak sie zagapie i zle sie ustawie na elitach, ale jednoczesnie biegaja ze mna takie koksy ze malo kiedy potrzebuja mojego freezowania elit (bo trasha biora na hita).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tornada nie sa w tym buildzie do robienia DMG tylko do triggerowania CM. DMG robisz chain reaction, diamond shards (runa ze skilla diamond skin), bone chill (runa ze skilla frost nova), pomarańczową bańką i pasywem cold blooded.

Ja wiem. chodzi o to ze nie widzę cyferek na żółto

 

Przy 52% cc, 2.4 ias i 900 loha idzie w miarę nieźle. Aczkolwiek musze pociągnąć dps i ehp bo niektóre stworki mają mnie ma hita. :-)

 

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po częściowym upgradzie:

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/HarDy44-2420/hero/16112896

Niestety kompletnie wypstykałem się z golda (co więcej, musiałem opchnąć itemki odłożone dla mnicha którego "kiedyś" mam zamiar zrobić) i nie starczyło na wymianę HR, muszę trochę przyfarmić.

Pasa chwilowo nie wymieniam (ressy mi spadną, teraz nastawiam się na bonus za 2 itemki ze setu), jak się przyfarci to może wpadną rękawice IK z cc,cd,ias Dołączona grafika  dopiero wtedy zdecyduję się na Godzinę Czarownic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnich najlepiej z 2h, pod party. Gear jak monk pod farme esencji ze skornem, ale podbic ehp, cyclone strike, cyclone redukcja soj, duzo spirit regenu, exploding palm. Biegamy, ssamy wszystko implozją, spamujemy overawe, exploding palm. Kazde party nas kocha, exp leci jak szalony. Dps  w tym buildzie ma drugorzędną rolę, bo chodzi o cyclone strike, i exploding palm nie zależy od dps. No tyle żeby life steal dał nam zyć, 150-160k starcza, z sojem, i solidnym ehp (żeby nie być na hita na mp10, np od byczków itd).

Taki monk jest znacznie tańszy niż dual wield.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak długo masz zamiar bić elity :)

 

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Xervaen-1277/hero/14887597

 

MP10 coco jambo i do przodu :)

 

A tak na serio dps unbuff około 200, ressy to min 500, co do LS to dużo zależy od AS i broni, mi na przykład wystarcza 3%LS + 244 LOHa. Przy AS poniżej 2.4 i LS do 3% polecam HP min 55kk. A co armora to wg. mnie 5k to minimum - jeśli ressy około 500.

 

W razie pytań lub potrzeby pomocy pisz w grze: Xervaen#1277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elity giną w 5s, bo klepie je 2 wd 300k dps firebats i 300k unbuffed wizard wszystko ładnie mrozi Dołączona grafika

Ty spamujesz implozję, dajesz aurę, i rozdajesz exploding palm.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerial

Masz rację ale nie każdy ma taką zaj...ą postać jak Ty....

A trzeba być przyszykowanym go gry z "słabszą" drużyną lub solo(a o solo mi chodziło).

Tzn akurat ja gram takim support monkiem, który jest tani.

Chodzi mi o to, że w teamie (nie wcale takim super, wizard i jakieś dps wd), taki monk działa lepiej niż taki normalny "koks" monk w dual wield z dużym dps, co sprawdza się solo. W party dps pojedynczej postaci nie ma aż takiego znaczenia, jeżeli jest inna silna synergia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.

Ja tylko pisałem tylko co do "solo" na mp 10 dla kolegi, - sam wiesz iż ustawiania skilli zależą od ekipy z którą biegasz Dołączona grafika.

Gra w teamie to temat rzeka bo ile(jakich) "kolegów" w drużynie, tyle bulidów... Dołączona grafika

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś małego po drodze będzie. Jednak wątpliwe to.

Skoro chcą mocno zmienić itemy to nie będą za dużo z nimi do tej pory robić. Patche mogą zmieniać inne rzeczy najwyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się w zasadzie pozbyłem geara, wyszło trochę ponad tysiąc euro. Nieźle zważywszy, że tak późno, i nigdy nie grałem z zamiarem zarobku (paypala podłączyłem dopiero niedawno). 

Jakby patrzeć na dochód/godzina, to bym i tak wyciągnął więcej szyjąc piłki w pakistanie, niż grając te tysiące godzin w d3 :D

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, najbardziej właśnie frajdę psują wysokie ceny itemów. Cała zabawa pryska jak dochodzi do momentu że mimo zapłacenia za gre kilkadziesiąt euro, żeby się w nią dobrze bawić muszę wydać minimum kolejne kilkadziesiąt a może set...do [gluteus maximus] z tym!

 

@aerial akurat nic do Ciebie, tak akurat wyszło i tak miałem to napisać bo mocno mi to psuje krew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cała zabawa pryska jak dochodzi do momentu że mimo zapłacenia za gre kilkadziesiąt euro, żeby się w nią dobrze bawić muszę wydać minimum kolejne kilkadziesiąt a może set

 

Własnie nie musisz, a kazdy kto mysli ze musi i kupuje, tylko napedza to bledne kolo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba jakoś zasłużyć na szacunek w gimbazie Dołączona grafika

 

Dla mnie, najbardziej właśnie frajdę psują wysokie ceny itemów. Cała zabawa pryska jak dochodzi do momentu że mimo zapłacenia za gre kilkadziesiąt euro, żeby się w nią dobrze bawić muszę wydać minimum kolejne kilkadziesiąt a może set...do [gluteus maximus] z tym!

ale możesz zmniejszyć mp i bawić się dokładnie tak samo Dołączona grafika problemem jest raczej ego, jeżeli ktoś chce mieć najlepszą wirtualną postać w grze farta i losowości to buli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt że to dodatkowo podkręca. Ale fakt jest też taki że np zdobycie klucza na niskim mp0 jest mniej prawdopodobne niż na wyższym. Chyba ze sie myle i miałem pecha ale nigdy na mp1 nie zdobyłem a na mp5 kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...