Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedawno wróciłem do okazjonalnego pykania o dziwo przynosi to nawet fun:o pomysły bardzo mi się podobają szkoda tylko że ich realność na wprowadzenie jest taka jak napisaliście... Zauważyłem że gra sporo nowych osób bo po profilach mają po 100 godzin gry, natomiast zadko się zdarzają ludzie 500+

 

Wysłane z mojego XT910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast kupiłem na Steam Summer Sale - Torchlight 2. W dwa dni 30h przegrane, jak ktoś chce gry z dużą ilością modów to warto. Bardziej D2 przypomina.

 

Ja czekam aż w D3 będzie ladder i wprowadzą reset.. kiedyś musi to nastąpić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tl2 trochę, na tym najtrudniejszym poziomie jest strasznie ciężko. Jest kilka ciekawych rozwiązań, ale jak kogoś drażni cukierkowa grafika w d3, to niech lepiej trzyma się z daleka od torchlight :D

 

Za to w d3 nie da rady, po wejściu do menu, nieodparta potrzeba zamknięcia gry. Wypalenie do dużego patcha albo dodatku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie żyjecie?

 

Ja gry nie ruszyłem od mojego ostatniego posta w tym temacie. Czekam na dodatek albo jakiś porządny patch, który zachęci ponownie do gry. Niestety Blizzard skupiony jest tylko i wyłącznie na wersji konsolowej, a dopiero później (po Blizzconie) zaczną dłubać coś w wersji PC-towej. Tylko mam wrażenie, że Blizzard wyda patcha z lootem dopiero razem z dodatkiem. Może coś na gwiazdkę dostaniemy.

 

W międyczasie są inne pozycje, w które warto zagrać. Ostatnio chociażby Shadowrun Returns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy dalej grają.. invis po farmie 13 tysięcy esencji, i nie trafieniu żadnego ciekawego (vs jego gear) crafta, wczoraj farmił dalej warrior's rest.. Dołączona grafika

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jak policzyć ile godzin grałem w d3, to było zdecydowanie warte swojej ceny. W porównaniu do innych gier które teraz wychodzą..

 

Tak, ale jak po roku D3 juz sie nie chce, a w D2 to i 10 lat sie lupalo ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tym łupaniem non stop przez 10 lat. Nie siedziałeś i tłukłeś non stop d2, tam też były chwile znudzenia i chwile powrotu. Powodowały to zarówno tęsknota jak i nowe patche + dodatek. Nie inaczej będzie z d3.

Edytowane przez ojejku
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z D2 to święta prawda, kilkrotnie kończyłem "definitywnie" z grą a i tak się nie udało, i to pomimo wyjścia trójki :D

 

A co do d3 to bawię w robienie achiev-ów plus zabawa na hc, chociaż taką "unikalną kokekcję" to nie wiem, kiedy zdobędę... a zostało 14 mobów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś tak 1500 godzin pofarmił mephisto i porobił baal runy w d2, to gwarantuje ci że NIGDY byś tej gry już w życiu nie uruchomił :)

Ja wprawdzie grałem więcej w d2 niż w d3, ale to tylko dzięki modom. Lod to porażka.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerial

"I tak jak policzyć ile godzin grałem w d3, to było zdecydowanie warte swojej ceny. W porównaniu do innych gier które teraz wychodzą.."

 

Jeśli mam coś do powiedzenia to zgadzam się w 1...00%

Druga taka gra to seria "Civilization", a najnowsza(znaczy ostatni dodatek) przypomina mi moje najlepsze, beztroskie lata...

Pomimo wszystko zostanę wierny Diablo + Civiliztion (Civ. poznałem na mojej Amidze), już nie wydają takich innowacyjnych gier.... SZKODA.

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak po roku D3 juz sie nie chce, a w D2 to i 10 lat sie lupalo Dołączona grafika

 

kazdy co chwile wyciaga taki argument, ale pamietajmy ze kazdy z nas byl 13 lat mlodszy a D2 dlugo nie mialo konkurencji, jeslli w ogole. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że d3 stosunkowo tanim kosztem mogło być duużo lepsze. Sama baza, gameplay, engine, są świetne. Kontrola postaci, fizyka, to bije wszystkie gry hack and shash o lata świetlne. Natomiast brak endgame, czyli coś w stylu "endless dungeon", tryb survival, prawdziwie losowe mapy (których obecnie nie ma), większy balans skilli (proste % zmiany obrażeń i kosztu), ladder, wyścigi w stylu poe, i wreszcie ciekawsza, bardziej złożona itemizacja, oraz porządny system do eliminowania botów. Gdyby gra miała te rzeczy, to by była zabawa na długie lata. Może będzie po dodatku..

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://us.battle.net/d3/en/blog/10569963/what-creature-of-sanctuary-would-you-want-as-a-pet-8-7-2013#best

 

W razie gdyby Blizz usunął post: na pytanie "What Creature of Sanctuary Would You Want As a Pet?" padła odpowiedź:

 

 

The pet I would want most would be a Competent Blizzard Employee. Although they're extremely rare, and seldom heard of, I still hold the belief they may actually exist.

That would be an amazing pet to have in game. You would have to make him more interactive than the other followers though.

Here are some suggestions for interactions with the pet:

Anytime your character rubberbands the pet will say. "That can't be our fault, we've already fixed that three times, It MUST be your connection."

When you begin to identify a Legendary drop he could say,"Save yourself 3 seconds and just make it a brimstone."

When you go to the AH he could have a voice over that says, "If you can't afford what you need, just buy gold from the bots."

You could have other interactions as well:

While running around the map he could spout stupid sayings over and over like the other followers, such as:

"Our creativity ended after we put in unicorns and teddybears."

"We know the game is messed up, would you like to hear more about the console release while you wait for a fix?"

"Real updates are covered on twitter, don't bother looking in the forums."

"If you paid a monthly fee we might actually do an update or two."

"Look, a scooter"

After each random interaction, I'd then be given the option to either spit in his face and/or kick him in the balls for up to 3 minutes while he cried and said,"I'm sorry." and "we don't know what we're doing." for the duration of the punishment.

I'd buy that pet

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy blizzard, bronie 2x więcej obrażeń, jak w warcrafcie w dodatkach.

 

Ogólnie motyw paladyna słabo mi pasuje, monk dużo ma takich cech, spodziewałem się czegoś innego. Filmik dość słaby, widać tam praktycznie większość potworów  ze zwykłego d3, mapy też. Muszą być jeszcze na dość wczesnym etapie robienia tego dodatku.

 

Cinematic niezły, szczególnie część która jest pełnym renderem 3d, to z czego blizzard słynie. Powinni odpuścić sobie całkiem te wstawki ala "kreskówka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być bez limitu i dzielony na całe konto.

Ale jak oni zrobią to z tym paragonem który wbiłeś bez dodatku - nie mam pojęcia. Już raz ludzi oszukali, jak ktoś bił paragony na początku, to teraz te same 10x szybciej z bonusami do expa i mp10 można Dołączona grafika A w profilu różnicy nie widać.

 

Btw. historia zatacza koło Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

http://www.youtube.com/watch?v=pX3xu37dU1w

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to najbardziej sie boje ze z tak powaznymi zmianami w itemach wszystko pojdzie do kosza, te bronie maja 3x dps praktycznie tego co dzis.  Jesli nie ma limitu paragonow to musza byc ciezsze do zdobycia niz dzis, inaczej to bedzie bez sensu.  Noa ten Crusader to faktycznie zadnego zaskoczenia, ale rpzynajmniej sprzet z barba bedzie pasowal;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...