Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

I tak większość kupi. :-) P. S widzieliście te gwiazdki przy nazwach broni na screenach? Ciekawe co to Sent from my C5303 using Tapatalk 4

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdki to jest enchant który robi mystic.

Imo gwiazdki w nazwie oznaczają jakość broni. Na diablofans jest screen porównujący snop światła z  RoS, ze screenem jednego z fanów, który zaproponował dodanie efektów cząsteczkowych wokół światła - im więcej tym lepsza legenda - musiało się blizzowi spodobać ;] Co do polepszenia statystyk, to bardziej pasowałyby atrybuty, przy których jest moneta (jako możliwe do polepszenia), natomiast gwiazdka przy atrybutach to może ten dodatek klasowy o którym wspominali. Jak na razie można tylko gdybać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie to za pół roku może ale już jest wielkie zamieszanie. :-P

Mnie najbardziej ciekawi czy te pkt za paragony będą na stałe czy bezterminowo można je inaczej rozdysponowac za jakąś opłata albo coś

 

Sent from my C5303 using Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek nie wyjdzie za pół roku. Będzie dobrze jak patch wyjdzie za pół roku. Oficjalnie mówili że do blizzconu (koniec listopada 2013) nie będzie patcha. Zaraz po też nie, więc pewnie pierwsze miesiące 2014.

A dodatek będzie w 2014, bez podania miesiąca ani nawet kwartału = GRUDZIEŃ na 100% Dołączona grafika

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek nie wyjdzie za pół roku. Będzie dobrze jak patch wyjdzie za pół roku. Oficjalnie mówili że do blizzconu (koniec listopada 2013) nie będzie patcha. Zaraz po też nie, więc pewnie pierwsze miesiące 2014.

A dodatek będzie w 2014, bez podania miesiąca ani nawet kwartału = GRUDZIEŃ na 100% Dołączona grafika

 

Ja bede troche bardziej optymistyczny, okolice blizzconu 2014 ;)

Dodatek do diablo 3 - wyjdzie na przelomie Maja/Czerwca 2014 roku - wspomniecie moje slowa:)

 Chociaz wlasnie z drugiej strony LoD byl jakos rok po D2, to moze maj 2014 tez jest do osiagniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę ze i tak się im udało. Ludzie bija paragony teraz na nowych postaciach. Po to żeby mieć więcej pkt po wejściu dodatku.

 

Sent from my C5303 using Tapatalk 4

Sam tak czynie, barba mam na 100 plvl - czasami lubie sobie zrobić run czy dwa, do tej pory biegalem barbem; teraz mając perspektywę przeliczenia punktów biegam dh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę ze i tak się im udało. Ludzie bija paragony teraz na nowych postaciach. Po to żeby mieć więcej pkt po wejściu dodatku.

 

OK, z tego co rozumiem w 2.0 paragony będą się sumowały ze wszystkich postaci?

 

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-3s-paragon-system-2-0-answers-questions

 

Może w końcu znajdzie się pretekst żeby zrobić barba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exp się bedzie sumował, nie paragony. Wiadomo, 10x paragon 50 =/= 5x paragon 100. Znając blizza, w dodatku potwory mlvl70, to będzie z nich znacznie więcej expa, inflacja jak z wszystkim. Będziesz mieć bronie 3k dps, ale też exp, tem sam exp co się ktoś męczył robiąc całe konto 10x p100, to w dodatku pewnie kilka razy szybciej zrobisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś gra to dobrze, ale ludzie wracają, i specjalnie grindują same barby w rend tylko żeby nabić expa, bo myślą że to im da przewagę w dodatku. Moim zdaniem praktycznie nic to nie da, biorąc pod uwagę podejście blizzarda do zmian w dodatkach.

Podobnie to wygląda, jak się szybko biło paragon 100 jak wyszedł patch który to wprowadził (przed monster power) w porównaniu do tego ile expa można wyciągnąć dziś. Zmiany w dodatku tylko przesuną tą granicę dalej.

 

Dla porównania dziś, w grze solo, 400M/h

 

http://www.youtube.com/watch?v=pCgYn4sNwTI

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, az takich zmian to nie bedzie,  przeciez przez ostatni rok nie tylko dodano MP ale tez zmienili rownanie na XP i gestosc potworow. Nie spodziewam sie nawet w polowie tak powaznych zmian w dodatku. Dla mnie fajnie, jest taki nieoficjalny wyscig, kto wiecej, obojetnie czy da jakas przewage czy nie gra troche odzyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...