Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana która nasuwa się pierwsza to poziom potworów w dodatku, teraz największe to 63, w dodatku przedmioty na screenach mają 70, więc będzie 10 więcej. Powinno być sporo więcej expa za nie. Już nie wspominając o np. większym monster power które zapewne udostępnią, trzeba mieć z czym walczyć z tymi nowymi przedmiotami o podwojonych statystykach Dołączona grafika

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. D3 właśnie wyszło na konsole, ale ze względu na sterowanie padem, multiplayera czy ogólnie specyfikę platform jest sporo istotnych różnic w stosunku do wersji PC. Ja chciałbym jednak dowiedzieć sie jak wygląda kwestia samej fabuły i rozgrywki dla pojedynczego gracza. Czy te elementy sa na tyle fajne ze warto kupić biorąc pod uwagę tylko singla i multi na splicie (bez splita ;))

 

Wysłane z Memo Pad HD 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieram sie za Diablo 3 na konsolach i tutaj pytanie dla ludzi ktorzy już graja w ta gre na PC-tach od roku jaka klasa przynosi najwiecej FUNu z gry ?

To trochę na tą kolekcjonerkę poczekałeś Dołączona grafika 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. D3 właśnie wyszło na konsole, ale ze względu na sterowanie padem, multiplayera czy ogólnie specyfikę platform jest sporo istotnych różnic w stosunku do wersji PC. Ja chciałbym jednak dowiedzieć sie jak wygląda kwestia samej fabuły i rozgrywki dla pojedynczego gracza. Czy te elementy sa na tyle fajne ze warto kupić biorąc pod uwagę tylko singla i multi na splicie (bez splita Dołączona grafika)

 

Wysłane z Memo Pad HD 7

 

Fabuła ta sama, poprawiony drop - coś w rodzaju loot 1.5, gdyż nie ma ah, po obejrzeniu fragmentu streamu http://pl.twitch.tv/zwuckel gra imo prezentuje się lepiej niż obecnie na pc.

BTW gość ze streama ukończył juz inferno i zaczął farmić, na szczęście nic nie komentuje.

 

 

Zabieram sie za Diablo 3 na konsolach i tutaj pytanie dla ludzi ktorzy już graja w ta gre na PC-tach od roku jaka klasa przynosi najwiecej FUNu z gry ?

 

W zasadzie każda, którą ogarniesz :) Mi na sc najlepiej podszedł barb a na hc mnich, za to szaman jest najbardziej oryginalny (pająki, zombie, trutki i inne takie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. D3 właśnie wyszło na konsole, ale ze względu na sterowanie padem, multiplayera czy ogólnie specyfikę platform jest sporo istotnych różnic w stosunku do wersji PC. Ja chciałbym jednak dowiedzieć sie jak wygląda kwestia samej fabuły i rozgrywki dla pojedynczego gracza. Czy te elementy sa na tyle fajne ze warto kupić biorąc pod uwagę tylko singla i multi na splicie (bez splita Dołączona grafika)

 

Wysłane z Memo Pad HD 7

No, wersja na konsole jest tą lepszą wersją. Choć z drugiej strony niewiadomo jak to będzie z patchami na konsole.

 

Fabuła jest płytka, przewidywalna i naprawdę głupia w niektórych miejscach. Typowa dla masowego odbiorcy. Grywalność za to jest spora. To jest to, co w grach Blizzarda występuje i co jest najsilniejszą bronią tych gier. Jeśli podobało Ci się Diablo II i nie przeszkadza Ci bardziej kolorowa oprawa graficzna oraz nienajwyższych lotów fabuła (z tym Blizzard ma ostatnio spore problemy, patrz Starcraft WoL i HotS), to myślę, że warto. Zresztą z Warszawy jesteś, to kasy masz jak przyjezdni słoików. Dołączona grafika

 

Wielu graczy z tego tematu świetnie się bawiło i przegrali pewnie po kilkaset godzin.

 

Ja sam od czasu do czasu się zaloguję, popykam kilkanaście minut, czasem dłużej jak jest ktoś ze znajomych i mam z tego fun. Zabijanie potworów sprawia przyjemność, zwłaszcza, że walka w tej grze jest zrobiona naprawdę dobrze.

 

Zabieram sie za Diablo 3 na konsolach i tutaj pytanie dla ludzi ktorzy już graja w ta gre na PC-tach od roku jaka klasa przynosi najwiecej FUNu z gry ?

"Jeden lubi pomarańcze, a drugi jak mu nogi śmierdzą."

Pograj każdą postacią przez pierwszy akt i będziesz miał już jakieś pojęcie, co dla Ciebie może być najciekawsze.

 

Mi najbardziej podpasował monk, najmniej witch doctor, aczkolwiek mam każdą klasę na maksymalnym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślę o D3 jako raczej o grze przy piwku z kumplem, każdy coop jest mile widziany a tu w dodatku jest na jednym ekranie bez splita więc zapowiada sie ciekawie. Mimo wszystko grać będę również sam więc pytam o jako taką fabułę bo za totalnie bezmozga i bezsensowna sieczka raczej nie przepadam.

 

Wysłane z Memo Pad HD 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie ciekawi, jak oni na konsoli, w trybie hot steat przeglądają inventory? Całe party staje bo ktoś chce sobie przejrzeć gear? Dołączona grafika

tak właśnie jest :| http://tvgry.pl/?ID=3677  -> 08:14 i 10:15

IMHO streeesznie to niewygodne/nieczytelne. Do tego aby obczaić atrybuty konkretnego itemu to trzeba się zatrzymać i włączyć podgląd - jakby od razu samoistnie nie mogło się pojawiać...

 

Loot jest dzielony na wszystkich graczy - już widzę te kłótnie na kanapie o itemy ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu miał 2100 siły na poziomie 49. Jak widziałem zaczynał bić paragony po jednym dniu, miał furie 1300dps, socket, która mu wypadła, chyba blisko do tej 7.5k euro Dołączona grafika Drop i statystyki na itemach są tak kosmicznie podbite, z racji na brak ah, i na specyfikę konsol. To nie jest obliczone na granie setki godzin, masz znajdować uprgadey często w dość ograniczonym czasie który poświęcisz na grę.

 

cytat ze streama:

 

 

 

 

There is no difference in the amount of XP or MF mobs give in (Easy,Medium,Hard) - so I'm running easy until I can farm Master 1 efficiently (I am glass cannon atm!!!).I am not leveling paragon right now, but farming ITEMS!!!! Easy = MP0, Master 1 = MP6. MY ECHOING FURY:
, Also notice , mob density is sh!t in console and fields of misery SUCKS

 

 Wychodzi na to że density w konsolach została taka jak przed buffem, więc farma = tylko a3 Dołączona grafika

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś przetłumaczyć na polski ten post wyżej?

 

Wysłane z Memo Pad HD 7

 

Koles mowi ze nie ma roznicy w mf i xp pomiedzy poziomami (Easy,Medium,Hard) i ze poziomy master sa trudne i nie da rady dlatego farmi sprzet na easy a nie paragony. 

 

Nie moge sie powstrzymac od smiechu ogladajac ten stream Dołączona grafika w kwadrans wypadla andariel 260str 60 vit 5.5cc a potem pierscien, litania, 250str 6 cc no po prostu taki LOL ze hej. 

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dobrze ze to nie wyglada jak na konsolach, pogralbys kilka miesiecy i koniec. Musi byc cos posrodku, bo i PC i konsole to dwie skrajnosci. Z ah zrezygnowlai bo to nie ma sensu kiedy kazdy znajduje wszystko a do tego zaraz pojawia sie programy do edycji postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem by były cheaty, jeżeli jest klient offline, to nie może być AH.

Co do samej gry to wszystko wyjdzie z czasem. Pamiętajcie, pierwszego dnia grania w d3, gra wydawała się niesamowicie dobra :D Nawet pvp wyglądało super na początku (kilka dni). Dajmy temu trochę czasu, żeby ocenić co lepsze pc czy konsolowa wersja.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziabnalem kilka screenow jego itemow na streamie, jeszcze ma kozacka zbroje BT. 2 dni gry na konsoli:

 

 

Tja... coraz bardziej tęsknię za wszystkimi wieczorami spędzonymi na farmieniu Mefa i Baala w D2 Dołączona grafika Kiedyś znalezienie unikatu dawało frajdę i warto było biegać żeby w końcu wypadło coś ciekawego, teraz wiadomo jak jest.

 

Nie żebym narzekał na rozgrywkę, nadal gram od czasu do czasu i nieźle się bawię. Mam nadzieję,że zmiany w RoS wyjdą grze na dobre.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze tak powiem styl mieszany Dołączona grafika czy biuld z twojego profilu sie nada ? Dołączona grafika Aha i na konsoli nie mozna wrzucic dwoch umiejetnosci z tej samej kategori, tylko tak jak Pan Bóg (Blizzard) przykazal czyli po jednej umiejetnosci z kazdej "kategorii"

Edytowane przez czullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze tak powiem styl mieszany Dołączona grafika czy biuld z twojego profilu sie nada ? Dołączona grafika

 

troche duzo wciskania, nie wiem czy to ogarniesz na padzie. moze zacznij od zwyklego ww, bez berka nawet , tak jak gra zwuckel: link  pasywy jak chcesz, zeby nie ginac. No i zbierasz ias i cc najpierw.

 

W ogole to z rendem sa jaja zeby zaczac gre z berserkerem, zostaw to na koniec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...