Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie. Najłatwiej i najlepiej jest zrobić tak jak już ktoś wspominał. Prędkość poruszania się mimo kilku przedmiotów podnoszących prędkość i tak ma limit na 25. Wiec nawet jak masz ja w butach spodniach zbroi i do tego lacuni to i tak masz 25.

Swoją drogą cd rozumiem. Ale na cc bazuje dużo buildow. Będzie trudniej. Co zostanie za dmg jak mi utna na barbie cc i CD i po nerfia ruthless i weapon master.

Dobrze ze zrobiłem wizza i monka. Będzie z czego wybierać.

 

Swoją droga to pewnie większość z nas zrobi tak ze przejdzie dodatek swoją główną postacią a potem zrobi crusadera :-)

 

Sent from my C5303 using Tapatalk 4

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wiem czemu nastąpi likwidacja AH i RMAH 

 

To jak wiesz to mi powiedz, bo z tego co ja sie dowiedzialem to ten dokument sluzy jedynie jako wskazowki dla firm i zobowiazuje je do sledzenia/przechowywania danych o tranzakcjach zeby uniknac prania pieniedzy poprzez wirtualne srodki platnosci. To ma byc ten glowny powod zamkniecia OBU AH? Poza tym ten dokument jest z marca tego roku a nie nastepnego i nie ma mowy o zadnym okresie 1 roku? Jesli sie obawiali o tranzakcje z uzyciem prawdziwych pieniedzy to czemu nie zamkneli tylko RMAH? Nie mowie ze to nie byl gwozdz do trumny, cos co pomoglo przepchnac likwidacje AH ale moim zdaniem mowienie, ze to byl powod zamkniecia AH wydaje mi sie naciaganiem tego ze tam jest napisane 18 marca. Ale jesli jest tu jakis specjalista od prawa amerykanskiego, to chetnie uslysze jakies szczegoly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Likwidację RMAH rozumiem, wymuszają od Nich przepisy, ale koniec AH nie za bardzo, można to tłumaczyć: "jeśli my nie zarabiamy to tym bardziej booterzy", jakaś logika w tym jest...

Ja wysprzedałem całe EQ za Euro i przerzuciłem się na HC, później i tak będę grał w opcji Ladder(wczorajszy wieczór z Tyskim zakończył się zgonem mniszki HC na 59lev. - bolało) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handel bez AH to będzie niezły ból to trzeba przyznać. Nie znam innej wygodnej metody handlu w żadnej grze, spamowanie na trade chatach, czy używanie forów, to ogromny krok wstecz, czasochłonne, irytujące, i często mało bezpieczne.

Ale może inne nowe zalety gry zrekompensują ten brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli zrezygnować z RMAH(nie mam żalu), natomiast zostawić AH z ograniczeniami, tj. max. trade 100k Gold, oraz ograniczenie w handlu bezpośrednim -  w grze do 50k G., to i tak daje drogi do obejścia ale czasochłonne. Po likwidacji zakwitnie i tak handel na portalach d2jsp i innych, tylko kwestia co będzie walutą(gemy?)??? Bo nikt w ciemno nie da gotówki np. przez PayPal'a, chyba że masochiści z dużą dozą ryzyka.

Najbardziej mnie zastanawia czym będziemy płacić mistykowi(zaklinaczce) za ulepszenia... Bo "to" wydaje mi się stanie się "walutą", chyba iż przypiszą do konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli zrezygnować z RMAH(nie mam żalu), natomiast zostawić AH z ograniczeniami, tj. max. trade 100k Gold, oraz ograniczenie w handlu bezpośrednim - w grze do 50k G., to i tak daje drogi do obejścia ale czasochłonne. Po likwidacji zakwitnie i tak handel na portalach d2jsp i innych, tylko kwestia co będzie walutą(gemy?)??? Bo nikt w ciemno nie da gotówki np. przez PayPal'a, chyba że masochiści z dużą dozą ryzyka.

Najbardziej mnie zastanawia czym będziemy płacić mistykowi(zaklinaczce) za ulepszenia... Bo "to" wydaje mi się stanie się "walutą", chyba iż przypiszą do konta.

Na d2jsp płacisz tzw forum gold. Tak więc można całość ogarnąć bezgotówkowo.

 

Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamezone.com/news/2013/10/07/diablo-3-infernal-helm-add-on-now-available

 

"This game add-on package includes unique items not found anywhere else in the world of Sanctuary: -Infernal Helm: Give your characters a +EXP bonus with this exclusive item. -Angelic Wings: Call forth glowing angel wings with this cosmetic-only item. -Bottled Cloud Dye: Dye your armor sets a cloudy white with this heavenly dye. -Bottled Smoke Dye: Dye your armor sets an eerie smoky black with this sinister dye."

Za 5 dolarów.

 

No tak. AH skasują, a zaczną sprzedawać DLCki po 5 dolarów. Quo vadis Blizzard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się narkęcacie tymi wyciekami stringów... Przecież to zwykłe testy, zazwyczaj w testach testuje się skrajne rozwiązania, lub skrajne dane wynikające z danej dziedziny/domeny. To co będzie w praktyce w finalnym produkcie to do końca będzie zagadką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ostatnio coraz rzadziej gram. Ale przypadła mi do gustu coś teraz postać Monka. Znudzony barbem i wizzem poczułem pewien powiew świeżości mimo bicia ciągle tych samych potworów.

Wydałem nie dużo na niego a na mp5-6 sobie chłopak radzi. Tylko ze skillami wciąż eksperymentuje

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to żadne cudo.

www.diabloprogress.com/hero/chaos-2480/Kilik/10023916

 

Sent using Tapatalk

Masz relatywnie bardzo mały resistance a jednak da rade grać na mp6? Hmm.. Widać life i life steal dużo ważniejsze. Ja zupełnie odmiennie konfigurowałem mojego Monka i mp4 było ciężkie dość. Duże resy ale mniej life i life steal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie aż taki mały. 279ar+371arcane, co z OWE daje łącznie 650 all res.

Poza tym jakieś kilka patchy temu all ressistance zostało lekko znerfione.

 

Ja o Diablo praktycznie zapomniałem. Pewnie przed dodatkiem, albo patchem poprawiającym loot i wprowadzającym trochę nowinek, powrócę. Czyli tak za kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Crosis pisze. Zbieram all resist i arcane. Pasyw one with everything daje mi resy na poziome 650. Ale co ten monk nasuwa przy relatywnie małym ias to poezja. Czasem daje mu bronie mojego barba i nadrabiam mały ls większym ias. Nie chce generalnie na niego wydawać golda mimo że mógłbym sporo podnieść dps za te ćwierć mln które mam.Miał być taki żeby się dało pograć. ;-) fajnie się patrzy jak on tymi piachami tam macha. Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...