Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Uważaj z mk26 do tj08 , ledwo to wchodzi, wentylatory zaraz pod zasilaczem. Strasznie wypchasz sobie obudowę tym monstrum.

 

Co do d3, na blizzconie nie powiedzieli nic czego nie było już wiadomo. Wszystkie najciekawsze pytania na panelach, od ludzi omijali. Ogólnie słaby był blizzcon pod d3, jak ktoś liczył że się czegoś nowego dowie.

 

Tutaj raport jednego forumowicza z diablofans:

http://www.diablofans.com/topic/105563-the-wizard-at-blizzcons-ros-demo/page__p__1245896?do=findComment&comment=1245896

 

Co ciekawe:

11/8/13 18:35 PDT:

- CLOSED BETA POSSIBLY BY THE END OF NOVEMBER -

- OPEN BETA POSSIBLY BEFORE THE END OF THIS YEAR

 

? :)

 

Potem dodaje

 

Can't disclose source.
 
Edit: Should know by now "possibly" is a very, very loose word for Blizzard. 

 

więc trochę podejrzane to info..

 

No i jeszcze starszy news potwierdzający laddery (na blizzconie nie wspomnieli o tym słowa i omijali pytania, bo zapewne nie chcą zniechęcać od grania obecnych graczy)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące inferialnej machiny. Czy większe mp zwiększa szanse na drop itemów potrzebnych do zrobienia pierścienia? To samo tyczy się buffa nefalemów. Ma to jakieś znaczenie? Bo kurde myślałem że coś szybciej pójdzie z craftem pierścienia. 5 machina poszła i nic nie padło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że przy niektórych ustawieniach bossów padam na mp7 raczej jest to pułap nie osiągalny dla mnie. Przynajmniej w tym momencie. Gram barbem ww/rend i czasami mam problem z utrzymaniem zadowalającego poziomu furii, dps spada, ls też i niestety ginę. :/

 

Może jakieś propozycje ewentualnych poprawek:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/PeTeRa187-2793/hero/22054212

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało survivalu. Craftnij naramienniki z all resem/armorem, zmien ik chest np. na coś z melee damage reduction albo lepszym vitalem.

Zmień spodnie inny na normalne rare z resami i 250 vitala + sockety, a jak z tego powodu będzie brakować ias do breakpointa, to kup ring z dodatkowo iasem.

Powinieneś podbić resy i dociągnąć tak do tych 60k hp.

Hełm tak samo 12 resów to nic, zamiast tego taki z dużym vitalem albo więcej resów oczywiście.

Crafting lepszego amuletu też powinien być stosunkowo łatwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tornada zwiększają ilość trafień w zależności ile masz szybkości ataku, robią to skokowo, co ileś ias dodaje się kolejne trafienie na sekundę itd. Więc chcesz mieć tyle ias, żeby uzyskać określoną wartość. Jeżeli dodanie danej wartości ias, to za mało żeby tornada weszły na następny breakpoint, to wtedy ten ias się marnuje i równie dobrze mógłbyś go nie mieć. Poszukaj ty tabel na google.

 

Zmieniając temat, ciekawe podsumowanie w cytatach w tym temacie, dlaczego najlepszy gear "souldbound" jest lepszy niż obecny system, bardzo dobrze uargumentowane:

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/10490929408

 

Fajne statsy w dodatku, jakby ktoś jeszcze myślał że jego gear będzie coś wart Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie ma statów poszczególnych itemów. Ciekawe jak poprawili blackthorne'a .

 

 

vit - na 60lvl każdy punkt to 35 life. On ma 8,8k, co daje co najmniej 308k life Dołączona grafika

 

Teraz chyba nawet nie do osiągnięcia, ew. dps 10k wtedy. Czaad

 

 

[edit]

 

najlepszy pod względem vit wg. diabloprogress softcore - http://us.battle.net/d3/en/profile/asdf-1324/hero/31264570

 

raptem połowa vit, reszta to %life

Edytowane przez c45per

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego i zastanawiają mnie jego graty. Są różne w różnych regionach?Nie widziałem nigdzie takich legend. 

 

http://kr.battle.net/d3/ko/profile/TheKhan-1265/hero/27369078

 

Mam jeszcze pytanko odnośnie nowego systemu paragonów. Co mi da wbicie 100 po patchu. 

Może pytam o rzeczy dla was oczywiste ale nie rozumiem jakie będą zmiany.

Wróciłem do D3 i sie zastanawiam czy robić 100 moim szamanem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze patrzę to są to itemy z koszmaru i piekła, 1 chyba z normala (niski ilvl).

 

Po patchu nie wbijesz 100tki, tylko ile dasz radę :) exp nabity obecnie zostanie przeliczony na nowe paragony, dzięki czemu otrzymasz punkty statystyk do wydania wedle uznania, jeszcze nie wiadomo jak duży będzie pożytek z tego ale ludzie wbijają te paragony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Friends and family, to nie jest jeszcze nawet normalna closed beta, dali dostęp streamerom, ludziom z jakichś portali o grach (d3 głównie czyli np. d3incgamers) i niby 3 tysiące kluczy dla najaktywniejszych graczy. To chodzi na małym serwerze, jeszcze nie na ptr.

Jak widziałem jeden streamer, przeglądał profile ludzi w tej becie, to dużo "Januszy" typu mniej niż 10k elitekills, czyli np. jakiś znany streamer który nie grał w d3 prawie, albo jacyś redaktorzy.

Z graczy to na innym forum znam jedną osobę która dostała, to mówił że w zasadzie nie grał, tylko miał bota puszczone na tym koncie.. Dołączona grafika Czyli już wiesz kto dostał.

 

Ta beta nie jest na zasadzie kluczy na maila, tylko dostajesz dostęp od razu podłączony pod konto, nie da się tego komuś dać ani sprzedać, chyba że z całym kontem.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra wygląda tak samo w sumie, tylko większe liczby są wszędzie, i ludzie grają buildami jak z początku d3.

Na poziomie torment VI (najtrudniejszy, odpowiednik mp11?) gość próbował solo fields of misery, to drzewka np. miały 1.2 miliarda hp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Jej widziałem te itemy to tez mi się odechciało cokolwiek wydawać Nasz obecny sprzęt będzie tak śmiesznie mało wart niebawem ze szok Juz widzę te masowe wyprzedaże po tym jak ludzie zobaczyli sprzęt z dodatku Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie dodatku sporo bugów i "imby", typu:

 

Dołączona grafika

 

Legendary dające health globy za crushing blow.

Pasek sprawiający że ignore pain trwa 60s (god mode).

Rękawice dające godzinę czasu trwania shrineów (empowered shrine, + trochę geara z redukcją cooldown, i redukujesz wszystkie cd na skillach do max kilku sekund..)

 

I jeszcze próbka HP bossa z torment 6 (27 miliardów, jakby komuś nie chciało się liczyć cyfr :D)

 

Dołączona grafika

 

Crushing blow (redukcja hp o 25% od obecnej wartości), skutecznie radzi sobie z tym hp swoją drogą. Kto grał w d2 wie jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...