Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety. Ale jeżeli nie ma nawet tego to jest jeszcze większa pustka.

 

Mam nadzieję że blizz wie co robi, może przy odpowiednim dostrojeniu dropa, i częstych resetach laddera, ros w obecnej formie będzie bardziej grywalny niż się na to zapowiada. Pozostaje tylko czekać.

Bo nie sądzę, żeby weszły w życie jakieś rewolucyjne zmiany.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby ten beznadziejny drop poprawili. Irytuje mnie to, że praktycznie cała moja postać jest ubrana przez AH. To bez sensu. Mam na liczniku ponad 400 godzin bodaj a nie pamiętam kiedy mi coś wypadło do mojej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, właśnie zacząłem grać wizzardem od początku i chciałbym aby był ubrany tylko w to co znajdę. A tak przy okazji, skoro AH zostaje zamknięty w marcu, to co wtedy? Rozumiem, że wtedy można jakoś liczyć na dodatek? Czy zamykają AH i ciągle zostaje stary drop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch poprawiający drop (tzw. Loot 2.0) oraz nowy system Paragon ma wyjsc wcześniej niż dodatek.

PTR z tymi zmianami (drop, paragon) zostanie udostępniony na koniec tego roku. Pytanie czy do 18.03 zostanie wprowadzony do gry. (nie pamiętam jak długo trwały poprzednie PTR)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnej strony Diablo. W rozwinięciu newsa o początku betatestow RoS (dla przyjaciół i rodziny), Blizz zapowiada start zamkniętej bety RoS przed końcem roku (będą rozsylali klucze do bety) oraz start w tym samym terminie PTR ze zmianami jakie wprowadzi patch (loot i paragon)

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/11649795/rozpocz%C4%99cie-beta-test%C3%B3w-dla-znajomych-i-cz%C5%82onk%C3%B3w-rodzin-pracownik%C3%B3w-blizzarda-20-11-2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, właśnie zacząłem grać wizzardem od początku i chciałbym aby był ubrany tylko w to co znajdę. A tak przy okazji, skoro AH zostaje zamknięty w marcu, to co wtedy? Rozumiem, że wtedy można jakoś liczyć na dodatek? Czy zamykają AH i ciągle zostaje stary drop?

everyEnd#2589 wróciłeś do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega dostal wiec sie podzielil.

Gram wlasnie monkiem na tempest rush z diabo co redukuje koszty TR do 0,i mam helm z redukcja cooldown breath of heaven o 50% i 50% redukcji z gearu wiec spamuje non stop.Potworki umieraja w zastraszajacym tempie.

Edytowane przez JaffVeyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/10788878886?page=2#38

 

Potwierdzenie ze blizz nic już znaczącego do wyjścia ros nie doda.
Albo beda balansowac liczbami skille/dropa itp, albo jak cos nie dziala dobrze to wyrzucą to z gry, nic nowego nie dodają.
Nie bedzie np. nephalem triali, może kiedyś w patchu.
 
pozdrowienia dla wszystkich cos mowili ze "to tylko beta" ;d
to tylko blizzard
 
Co do bety, wychodzi że nie dostali jej tylko najbardziej zainteresowani i ci co najwięcej grali w podstawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kluczami to są jakieś jajca. Ludzie dostają zaproszenia do Hearthstone a nawet żadnej gry nie mają dodanej na battlenecie. Ja czekam już ze 3 miesiące i nic.

Tak samo z diablo mam z 2000h i co może mam czekać do open bety.

Klucz powinien być przypisany do konta bo to co się dzieje na allegro to jest śmieszne: Hearthstone -50zł, Reaper of Souls ~1000zł, czekamy tylko na Heroes of the Storm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kluczami to są jakieś jajca. Ludzie dostają zaproszenia do Hearthstone a nawet żadnej gry nie mają dodanej na battlenecie. Ja czekam już ze 3 miesiące i nic.

Tak samo z diablo mam z 2000h i co może mam czekać do open bety.

Klucz powinien być przypisany do konta bo to co się dzieje na allegro to jest śmieszne: Hearthstone -50zł, Reaper of Souls ~1000zł, czekamy tylko na Heroes of the Storm.

 

Jakby były przypisane do konta, zacząłby się handel kontami. Chociaż byłoby to pewne ograniczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zwracam się z prośbą o poradę. Jakiś czas temu przeprowadziłem się do innego miasta w Polsce. No i gdy się chciałem zalogować - trach - konto zablokowane, ponieważ jeszcze nikt z tej lokalizacji nie próbował się zalogować. Generalnie sprawa przedstawia się tak, że przy okazji, jako człowiek momentami rozbiegany umysłowo zapomniałem praktycznie wszystkiego. Passa do gry, passa i loginu do battleneta i nawet adresu mailowego, którego miałem przypisanego do gry właśnie. No i jedyną rzecz jaką znam, to cdkey do gry z opakowania. Próbowałem wielu sposóbów, w tym dzwonienie na infolinie blizzarda (ale dodzwonic sie nie potrafiłem). Możecie coś doradzić w tej sytuacji? Czy też przyjemność z rozgrywki i pieniądze przeznaczone na gre mam uznać za stracone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...