Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne combo Diablox2, Maghda, King ;0 Z tego co ludzie piszą, miniony diablo (tutaj maghda i king) są losowe. Efekt z HF jest zaj.. 4 postacie z max AS, każda z HF i ekran płonie ;]

 

Jakiś czas nie odpalałem PTR i o ile wcześniej nie odblokowali torment, to teraz jest już dostępny. Nabija także exp. Pytanie tylko czy można wbić 70lv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę nic ładnego. Skopiowali diablo, dali mu więcej hp, summon innych bossów, które są identyczną kopią zwykłych bossów z gry, to wszystko na miniaturowej mapce, w której normalnie walczysz ze zwykłym diablo.

Nowy dodatek, i nie są w stanie zrobić np. nowego bossa? nowej mapy. Tylko copy paste, jak najmniejszym wysiłkiem.

 

Pograłem trochę na becie, rękawice 10min shrine, empowered dalej trwa godzinę, dalej nie da się gamblować quiverów, drop dalej ta sama bieda, w riftach nie ma już paczek z lootem, jest zamiast tego drop z bossa, ale nie zmienili nic co do wartości tych dropów, więc lecą same śmieci dokładnie jak poprzednio. Kilka pierwszych rzeczy które sprawdziłem czy poprawili, bo wydawały się mieć dość duży priorytet. Cóż, jednak nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakąś porządną stronę, na której znajdę takie faq do diablo III dla noobów ? Gram dopiero od 3-ech dni ale borykam się z kilkoma rzeczami. A może jako, że jest to świetne forum o grach, ktoś zobowiązałby się właśnie do zrobienia takiego faq ? Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lipa tylko gdyby nie to, było sporo itemów, które były lepsze niż cokolwiek z rosa. Nie mogli pozwolić na coś takiego.

Chociaż całkowita blokada to dość ekstremalne rozwiązanie, mogli np. osłabić możliwy poziom statystyk dla tych starych itemów, żeby nie były kompletnie bezużyteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...