Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hej panowie, rozumiem, że nic się nie zmieniło i jedyną metodą przeniesienia itemów z konta na konto jest zrobienie tego z osobą trzecią w grze? Jeśli tak czy ktoś będzie w stanie mi pomóc w tym dzisiaj? Zaczynam na nowym koncie od zera a na starym mam trochę klejnotów i itemów, które mogą mi się przydać (przynajmniej do wyjścia ROSa).

 

Będę wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

energetyk#2562 - zagadaj

 

 

Dzięki wielkie za pomoc, niestety nadal aktualne ponieważ próbowałem przenieść itemy na konto starter i nie rozpisując się wiele - nie wyszło ;)

 

Nowy klucz już dopisany do 2 konta i wszystko powinno pójść teraz sprawnie, więc jeśli ktoś będzie online w najbliższym czasie i będzie w stanie poświęcić mi kilka minut, będę wdzięczny za wrzucenie tu BT.

Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-->Up

Hotfixed

 

 na US oznaczone jest jako UPCOMING a na EU w ogole tego nie ma

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/11914452071

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/9888779833

 

aa ok, juz widze, wylaczyli mu w ogole loot :/

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dawno tu nie zaglądałem, tak jak i do Diablo, jednak wczoraj trochę pograłem, żeby obadać tego nowego patcha i w sumie muszę stwierdzić, że gra mi się znacznie przyjemniej. Nie wiem czy to przez przerwę jaką miałem czy przez to, że zmienili w końcu ten loot, ale znowu przyjemnie jest siekać potworki :D

 

Szczególnie, że przedmioty legendarne lecą mi teraz tak często, że aż się chce dalej nawalać każdego bossa w grze. Dla porównania przez cały czas gry moją główną postacią znalazłem może 4 legendarne przedmioty, których mój mnich i tak nie mógł używać, teraz wybiegłem z miasta barbarzyńcą odsunąłem jeden kamień i BOOM legendarny amulet, a do kolekcji znalazłem już 3 bronie i pierścień.

 

Generalnie w 30min zmieniłem cały gear mojej barbarzynki i chce mi się znowu grać dalej :D

 

Teraz tylko czekać na dodatek, bo chętnie pograłbym kimś nowym.

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak już wielu zauważyło zależy co się miało przed patchem. Dla szmana nie mam nic. Tzn prawie bo kosztem dps znalazł bym sporo. Poprzedni gear z dps 220k wtedy wystarczał na mp5 a teraz udręka jest problemem bo mało wytrzymałości. Nie wypadło nic co bym mógł założyć bezznaczących spadków dps... więc gram barbem i było super do około 120k teraz żeby coś wypadło co by mi poprawiło statystyki graniczy z cudem. Robie wiele rzeczy u kowala. 

Podniecony nowym lootem sprzedałem gear z większości postaci i nie moge dojść do poprzedniego poziomu.

Ale i tak gra się rewelacyjnie. O niebo lepiej niż wcześniej. 

 

Ciągne dalej  HC i na normalu jest łatwo. 

 

Ogólnie patch nadal na plus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wniosek jest taki, kto miał super postać z super gearem, raczej nie będzie zadwolony, kto miał taką se, będzie zadwolony:)

 

nawet nie, ja mialem srednie postacie a nie jestem zadowolony. Cale szczescie ze gram na HC bo na sc to bym chyba sobie wlosy z glowy powyrywal. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zrobilem sobie pierwszego DH i gra od poczatku swietnie szla, nawet sensowne rzeczy wypadaly z mobow zeby sie ubrac. Moze z racji tego, ze nie spedzilem godzin liczonych w tysiacach przy tej grze, to jeszcze mnie cieszy i ciagnie do takiego biegania 4fun ;) prawie jak w D2.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polatalem troche moim wd i niestety jest tak jak pisze aerial:( nic mi nie podpasowalo oprocz rekawic gladiatora z 10cc i 4as reszta niestety mocno srednia chociaz podobaja mi sie niektore afixy np pas dzieki ktoremu insekty spowalniaja zarazone moby o 60% szkoda tylko ze reszta satatow juz mniej fajna. I niestety nie trafia sie rzeczy dla innych postaci...

 

By Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś za coś. Teraz wypada dla tej postaci którą się gra i jak wypada legenda to jest szansa, że się jej użyje. Wcześniej to sobie nimi nawet głowy nie zawracałem. Ewentualnie grając monkiem może coś czasem wypaść dla DH.

 

Mi też się po patchu gra przyjemnie, szczególnie że postaci nie miałem za specjalnych. Może też się to wzięło ze sporem przerwy. Gram na U1 - idzie szybciej i sprawniej. Wcześniej w ogóle nie grałem Wizzem, teraz zmieniłem dzięki dropowi kilka itemków, pozmieniałem skille i się super śmiga z zamarzniętą kulą;) Czekam na dodatek, żeby zagrać nową postacią w nowym akcie. Mam pytanie do tych co grali w betę - nowy akt jeśli chodzi o długość można porównać z aktami 1-3 czy 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglądają nowe przedmioty na 70 lvl? Teraz warto bić tylko paragony, czy coś może się przydać i później?

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 1080p @ max działa zdecydowanie lepiej, krótsze wczytywanie i brak lagów po wejściu do nowej gry i teleporcie do jednego z grających. Też się zastanawiałem czy mi się nie wydaje, konfig jak widać w podpisie szału nie robi.

 

A na moście w A3 nie miałem problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...