Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Optymalizacja blizzarda polega na zmniejszeniu spawnu przeciwników na mapach do stanu sprzed 1.08 :) I do tego obniżenie szybkości ataku, jak zaczniecie wymieniać gear. Najbardziej lagujące buildy typu ww barb czy cm wizard już nie istnieją.

Sam silnik gry jest równie zły jak był, bez zmian.

Na rakkis crossing na niektórych configach są potężne spadki, też to mam (kiedyś na innych kartach nie miałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zagorzałym fanem serii. Z kolegą przeszedłem D2 2x i później się odechciało.

 

1. Czy warto wg was kupić Diablo III za 80zł?

1.5 Nie napalam się więc może lepiej poczekać na promocję z dodatkiem?

2. Czy jeśli kiedyś kupię dodatek to będę musiał tworzyć nową postać żeby go przejść?

3. Czy jako nowicjusz w D3 mogę napotkać jakieś poważne problemy przy grze online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zagorzałym fanem serii. Z kolegą przeszedłem D2 2x i później się odechciało.

 

1. Czy warto wg was kupić Diablo III za 80zł?

1.5 Nie napalam się więc może lepiej poczekać na promocję z dodatkiem?

2. Czy jeśli kiedyś kupię dodatek to będę musiał tworzyć nową postać żeby go przejść?

3. Czy jako nowicjusz w D3 mogę napotkać jakieś poważne problemy przy grze online?

 

1. Obejrzyj gameplaye, w obecnej wersji gra się prawie jak w D2.

2. O ile taka będzie.

3. Nie musisz.

4. Możesz grać sam albo z kolegą w grze prywatnej, albo z ludźmi z forum. Gra się w sumie tak samo, bez większych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 3. - największy problem z grą online (w sumie z grą w ogóle bo nawet grając sam musisz być online) to serwery, które momentami potrafią nieźle przymulic

Ad. 2 - nie

Ad 1 i 1.5. - promocji na dodatek bym się tak szybko nie spodziewał, to Blizz i $ musi się zgadzać, bierz podstawkę w promocji bo kolejna taka okazja nie prędko się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i tnie.

To jest stary bug, w tym miejscu na niektórych kartach są spadki do kilku fps, niezależnie od configa, wystarczy popatrzeć na forum bn, i tematy opisujące ten konkretny problem.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie pytanie.

Na stronie EU gra jest za 20 ojro, a na stronie US jest za 20$

 

Spora różnica :)

 

Da się to kupić za dolary nie podając adresu w stanach?

 

Da, kupiłem sam za 19,99$ :)

 

Zalogowałem się na us.battle.net, tam kupiłem GIFT, wysłałem sobie na maila, i klucz aktywowałem już na eu.battle.net :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witaj,

 

Dziękujemy za zakup Diablo III. Twoja płatność została przetworzona pomyślnie, a licencja umożliwia obecnie pełen dostęp do wszystkich funkcji gry. Obecnie możesz korzystać bez żadnych ograniczeń z:

 

* Domu Aukcyjnego

* Gier publicznych

* Gry globalnej

* Czatu w grze

* Próśb o dodanie do znajomych

 

Więcej informacji na temat Domu Aukcyjnego Diablo III znajdziesz w publikacji pod niniejszym adresem (http://www.battle.net/support/article/4800048). Więcej informacji na temat gry globalnej Diablo III uzyskasz w dokumencie FAQ pod adresem (http://www.battle.net/support/article/5500056).

 

Jeszcze raz dziękujemy za zakup Diablo III. Mamy nadzieję, że przygody w Sanktuarium sprawią ci mnóstwo radości!

 

Z poważaniem,

 

Blizzard Entertainment

Customer Support

http://www.battle.net/support

 

Według maila klucz daje dostęp globalny, a nie tylko US, powinno być ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję kupić poprzez paypal, na koncie 68zł czyli chyba wystarczy ? Przy próbie zapłaty prosi o dodanie karty tak jak to ma miejsce w przypadku, gdy mamy za mało kasy na samym pp. Czy muszę mieć podpiętą kartę żeby cokolwiek kupić u blizza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm myślałem, że to w locie samo konwertuje.. zrobiłem jak napisałeś, mam całe 21,49$ i dalej krzyczy to samo. ;> Za mało kasy na koncie czy jak ?

Takie coś wyczytałem.

 

Aby móc otrzymywać środki na koncie PayPal lub korzystać z konta do dokonywania płatności, do konta PayPal musi być przyłączona karta kredytowa.

 

To fajna płatność paypal lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, płaciłem za kilkanaście humbli itp. i nigdy nie chciało żebym powiązywał karty.. bez sensu, skoro mam kasę na pp to po co jeszcze mieszać w to moją kartę. ;/

Dodałem debetówkę, bo inaczej się nie dało kupić.


BTW do kiedy w ogóle ta promocja na d3 obowiązuje ? Bo chcę jeszcze kumpla namówić ale pewnie dopiero po weekendzie kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie ma jakis zwiazek z weryfikacja konta na PP, moze Ci wygasla albo cos a poprzez dodanie karty wlasnie sie weryfikuje, nie wiem, dawno tam nie zagladalem. promocja prawie na pewno do wydania RoS, bo to z tej okazji zrobili.

 

tia: "Hurry though, this offer ends at 11:59 PM PT on March 23! "

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Btw kiedyś dawno temu (jak grałem w vanilla wow) nie można było debetówkami płacić w necie. ;>

Ja sam mam d3 od premiery (annual pass) i według ostatniego achievementa ostatni raz grałem 9.11.2012. Pora zobaczyć co tam się pozmieniało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...