Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

taniej raczej nie kupisz

no i to co było po 99zl to wersja pudełkowa (trzeba doliczyć wysyłkę)

keya za równe 100 nie widziałem nigdzie

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się można dogadać żeby klucz przepisali na maila a pudło do kosza, bo na nim mi nie zależy. ;>

W tej chwili są po ~106zł na allegro także pewnie takie coś łyknę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bralem w RTV Euro AGD, 119 z kurierem gratis.

 

Edit: http://www.euro.com.pl/gry-pc/blizzard-diablo-iii-reaper-of-souls-pc.bhtml?from=ceneo&p=119.00&cr=0#opis

 

 

Zawsze się można dogadać żeby klucz przepisali na maila a pudło do kosza, bo na nim mi nie zależy. ;>

W tej chwili są po ~106zł na allegro także pewnie takie coś łyknę.

 

A w razie problemow co wyslesz supportowi jesli poprosza o skan klucza?

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak teraz sobie zakupie DIII na konsole to moja postać z PC będzie dostępna na konsoli czy trzeba łupać od początku?Drugie pytanie, czy grając na konsoli łupię z PCtowcami czy tylko z tymi co grają na konsolach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzyc, sprzedac na AH poki jeszcze mozesz, wyrzucic... Ja sprzedalem na AH. W crafting teraz bawic sie jest bez sensu, moze w dodatku, a ze AH zamykaja juz za chwile to sprzedalem. Zawsze to kilka groszy wiecej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupię kupiłem, nawet po to by móc "narzekać" - narzekać i grać :) Bo na dzień dzisiejszy nie mam alternatywy, POE mnie jakoś nie wciąga, a Diablo to Diablo :)

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy w d3 w dowolnym momencie można zacząć grać online i odwrotnie?

Zanim coś przestawię to wolę się upewnić żeby nie zaczynać gry od nowa.

Dobrze mu się wydaje, że nie jest tak jak w d2 czyli gra otwarta dla postaci "modyfikowanych" i gra zamknięta do normalnego grania?

 

Wysłane przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie cały czas grasz online :) Diablo 3 nie ma trybu offline. Różnica jest jedynie taka, że tworząc grę prywatną możesz grać solo (lub z ze znajomymi w trybie drop in/drop out). Podczas gry możesz ją również otworzyć dla dostępu publicznego - wtedy mogą dołączyć osoby wykonujące te samo zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten hype przeraża trochę :) Gra blizzarda wychodzi, i zaraz taki ruch wszędzie.

Czasem mam wrażenie, że oni by mogli wypuści cokolwiek. Pong blizzarda, i by osiągnęli rekordowe wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siła marki :)

 

do D3 wrocilo 80% moich znajomych z czasów pierwszych miesięcy po premierze. Mało tego, ja rzygając już runami po A3, ledwo dobilem 40 paragonu.

A teraz po patchu i prawie rocznej przerwie dalej biegam radosnie po A3 i odziwo dalej mi sie chce. Mimo ze upgradey nie wypadaja, wydaje sie ze barb jest obecnie slabszy niz inne klasy, latam w grupie i czasem dotkne moba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w demo 3 od razu po premierze.

Chwilę się rozejrzałem I dałem spokój.

Teraz w promocji kupiłem pełną wersję i wczoraj rozpocząłem akt 2.

W sumie jest nieźle. Poziomy jak na razie wskazują niespodziewanie szybko (mam aktualnie 33) z tym, że nowych umiejętności prawie nie używam bo te dostępne od początku są wystarczające.

 

Plan mam taki żeby przejść grę solo, a później przełączyć się na grę z innymi. Bez problemu takie coś można zarobić?

 

Wysłane przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do hypa to rzeczywiście rośnie. W Blizzie i jego produkcjach można znaleźć wiele wad ale pewnego wysokiego poziomu im odmówić nie można. Też po 43 paragonie dałem sobie na jakiś czas spokój i wróciłem po ostatnim patchu, po to żeby znowu wkręcić się w Diablo. Może i jest ono wtórne, może i tak znudzi się po jakimś czasie z powodu braku end game, ale i tak nie było już od dłuższego czasu żadnej produkcji która wciągnęła by mnie na tak długo. Dlatego nie żałuje tych 120 zł (40 $) za kilkadziesiąt kolejnych godziny odstresowania się po robocie przy dodatku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...