Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym, ale musisz pokazać przy kasie, że gdzieś idzie kupić w takiej cenie to Ci sprzedadzą - z pomocą przychodzi gazetka neonet wroclaw

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dewastator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto wystarczy.

 

LG-P990 za pomocą Tapatalk 2

update

 

Taka sytuacja, kumpel odebrał w piasecznie dwie kopie, dla siebie i dla mnie i bez problemu pokazał w telefonie foto z tej gazetki i przeszło gładko za 79zł. Teraz inny kolega dał cynk, że w arkadii nie zaakceptowali fotki i chcieli fizyczną gazetkę - taaa z wrocławia, bo tam to promo było. Z kolei kolejny ziomal będzie walczył na marszałkowskiej i zobaczymy czy wyrwie.

Jak robią promo to niech później nie będzie problemów z wyegzekwowaniem, w regulaminie jest napisane że ma być dowód jakikolwiek, że w innym miejscu jest taniej a gazetka internetowa chyba jest wystarczająca. Po prostu są niekonsekwentni i karny anus dla nich, zresztą i tak sam u nich nic nie kupuje bo ceny mają jak komputronik. Ważne, że mi się udało zanabyć taniej także siadam do gry. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym forum jest temat na kilkanaście stron o Ros za 79 zł w Empiku.

 

Nie do końca rozumiem zasady gry globalnej - mam postacie w Europie, kolejne chcę stworzyć w innym regionie w nadziei na niższy ping. Jak dobrze rozumiem to będę mógł grać ze znajomymi z Europy, ale od zera muszę szkolić rzemieślników, zdobywać paragony itd. Czy handlować z kumplem z Europy mogę? Przerzuciłbym sobie klejnoty wtedy. I co z klanami - do tych europejskich pewnie się nie mogę dołączyć. Są jeszcze jakieś ograniczenia? Kiedyś wielką wadą były osobne domy aukcyjne, no ale to już nie istnieje.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe OT,

Zmówiłem RoS'a w keye.pl(przez ich stronę) z 22.02 za 109PLN, klucza nie otrzymałem, tak jak prawie wszyscy zamawiający przez sklep bezpośrednio(w niższej cenie). Klucze otrzymali użytkownicy -kupujący przez Allegro(nawet kupujący w dniu 24.03) bo tam cena 149PLN. Złożyłem reklamację i kupiłem gdzie indziej, klucz otrzymałem w ciągu 30s po opłaceniu(bez reklamy sklepu). Taka mała przestroga na przyszłość, sklep w którym głównie kupowałem(sporo wydałem) poleciał w kulki... Na poparcie mych słów jeśli chcecie to zerknijcie na ich profil na Facebook'u, a i jeszcze to chyba kolejny sklep który "czyści" się z negatywnych opinii.

 

Co do gry, wystartowałem w opóźnieniem jak na razie przynosi sporo frajdy(nie grałem w betę), akt V zakończony, parę "upgrejdów" i znów jak na razie mam jakiś cel... Szkoda iż mistyczka nie jest w stanie "podnieść" legend z 60 na 70level(choć częściowo), znów długa droga... Ogólnie jak dla mnie na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się udało:) Nawet nie musiałem pokazywać zdjęcia gazetki - pokazałem na smarfonie otworzoną stronę z info o otwarciu Neonetu w Sky Tower i wystarczyło. Widać było, że nie są zadowoleni, że klient o tej promocji wie;)


Różnica poziomu trudności między starymi aktami a nowym jest kolosalna. W V akcie bardzo często ginę na U1 kiedy na starych chodzę bez problemu. Przypuszczam, że niedługo będzie Blizz będzie to ujednolicał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poczekam z zakupem na jakas promocje i jak wprowadza pvp...

 

79zł za dodatek to slaba promocja? :> 

 

Troche krotki jest i nie ma CGI na koncu (!) ale zmiany w rozgrywce (avdenture mode) i przedmiotach daja rade, wiec imo warto kupic, to tak w skrocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu zlapalem "oddech" od gry i tak czystam sobie blue posty na diablofans odnosnie ladderow. Wyglada jak kalka poe, czyli sezony z nowymi char-ami i klucze do riftow z rankami, czyli znow mapy w poe z roznymi lvl-ami. Chialbym to miec juz teraz i grac tylko w sezonach :D, poki co pozostaje hardcore. Szkoda ze znajac Blizzard to ten "first major content patch" bedzie na jesien albo 2015 :( Ostatecznie moze podzielic losy obiecanych aren PvP.... Ciekawe czy liga hardcore tez bedzie miala swoje seozny tak jak jest to w poe.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony ale...

 

Zacząłem na Udręce1 i było lekko i przyjemnie... przez jakieś 15 minut, zszedłem na mistrza, później na eksperta a teraz żeby w miare komfortowo grać i sie nie wkurzać jestem na wysokim poziomie :zonk:

Przed dodatkiem U1-2 było oki a U1 musiałem sie postarać żeby zginąć.

 

Ale i tak na plus! Bawie się przednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@artuditu - pisałem też o tym i miałem wczoraj tak samo. Jakoś leciałem na U1 ten V akt ale bardzo powoli i ginąłem - przy niektórych championach wielokrotnie. Tego bossa z shotgunem (Urzeal czy jakoś tak) za cholerę nie mogłem załatwić, zostawała mu 1/4 życia i zawsze czymś mnie załatwiał. Musiałem zmniejszyć poziom trudności. Później znów wszedłem na U1 ale też przy spotkaniu z jakimiś mocniejszymi musiałem zmniejszać. Wydaje mi się, że za chwilę wyjdzie patch ułatwiający V akt.

Grałem Mnichem dość ofensywnie usposobionym ale w tym akcie musiałem się przestawić bardziej na defensywę.

 

Czy akt krótki? Ja wczoraj długo grałem i nie skończyłem. Nie wydaje mi się, aby był mocno krótki. Jest dużo lokacji pobocznych, mapy są jak na razie baaardzo rozległe. Ogólnie fajnie się gra i całe szczęście, że naprawy już tyle nie kosztuja co kiedyś;)

Dzisiaj spróbuję pograć Wizzem, którym w starych aktach idę przez U1 jak w masło. Przypuszczam, że też w V będę miał problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 60 w miare latwo mi szedl T3, 5 akt od 60 do 69 w miare latwo przeszedlem na T1, ale po wbiciu 69 napotkalem sciane i musze zejsc z poziomem trudnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem za 79.

Podoba mi sie, akt długi, wczoraj grałem prawie 7h i nie skończyłem. Dużo skrzynek, całkiem sporo eventów, jest imo trochę mroczniej. Rzeczywiście poziom trudności skoczył, na początku szedłem na T2 i dawałem radę, ale szybko zrobiłlo się za trudno. Na T1 daję radę póki co.

 

Tak w ogóle to czemu aż tyle legendarnych tarcz i 2h wypada? Lekko denrwujące to jest, woohoo legendarny... miecz dwuręczny :(

 

 

EDIT:

Aha, czy ktoś w skrócie może wyjaśnić zasadę wypadania legend i innych extra przedmiotów (crafting materials, plans) w zależności od poziomu trudności? Warto męczyć się na tormentach czy lepiej pofarmić na niższych?

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi wczoraj też wypadł legendarny miecz dwuręczny i to +INT a grałem monkiem. Kilka markizów też poleciało.

A najbardziej się zdziwiłem jak wlazłem Wizzem do 3 aktu podziemia twierdzy na U1 60lvl i wypadł cesarski klejnot. Myślałem, że maksymalnie będą lecieć markizy.

 

Pewnie tormenty dają jakąś większą szanse na wypadanie legend, ale ja osobiście wolę przechodzić szybciej, łatwiej na niższym poziomie niż wolniej na wyższym. Szybciej wtedy exp leci i więcej itemów w stosunku do czasu gry. Może na tych najwyższych poziomach wypada tego dużo więcej, ale nie wiem czy kiedykolwiek się o tym dowiem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej się zdziwiłem jak wlazłem Wizzem do 3 aktu podziemia twierdzy na U1 60lvl i wypadł cesarski klejnot. Myślałem, że maksymalnie będą lecieć markizy.

 

Pewnie tormenty dają jakąś większą szanse na wypadanie legend, ale ja osobiście wolę przechodzić szybciej, łatwiej na niższym poziomie niż wolniej na wyższym. Szybciej wtedy exp leci i więcej itemów w stosunku do czasu gry. Może na tych najwyższych poziomach wypada tego dużo więcej, ale nie wiem czy kiedykolwiek się o tym dowiem;)

 

Masz to wszystko opisane na ekranie wyboru poziomu trudności przed założeniem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, oczywiście. Przesuwając suwak pojawia się na każdym poziomie "jeszcze większa szansa na wspaniałe przedmioty" czy coś w ten deseń. Bez konkretnych danych, cyfr itp. Przecież o tym napisałem.

 

Chodziło mi o cesarskie kamienie wypadające z mobów lvl61 i wyżej, w wersji angielskiej jest taki dopisek. Nie pamiętam czy jest też coś o większym MF, z ciekawości zerknę w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...