Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jedna rzecz.

Wydropilem wczoraj mieczyk, od tego momentu niektóre kryty zamiast 3-5kk maja po 30-70 albo i więcej... O co cmon?

 

Czy to magiczna właściwość "przeciwnicy lubią sie rozerwac"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle patrze na streamy.. rekawice gloves of worship, dalej dają 1h kapliczek zamiast 10min.. Bug istniejący od początku bety, dalej w grze. I to daje niesamowity boost, empowered shrine na godzinę? kosmiczna regeneracja zasobów i 50% redukcji cd, z jednego itema.

Ze shrinem dającym boost do biegania też działa jeszcze.

Robiąc rifty dobrą postacią, można mieć permanentnie te 2 kapliczki, bo zanim się skończą (1h..) to znajdziesz nowe po kilka razy.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 dniach farmy pękła granica 1kk dmg. Mam wrażenie że gra pamięta jakimi postaciami grasz i do nich wyrzuca itemki. Ja np mam na 70 lvl czarownicę i łowcę i dla nich leci najwięcej rzeczy.

Gemy tez dają ogromnego boosta do dmg opłaca się je łączyć i zakładać. Dzięki temu mam już 6100 INT+ a to jeszcze nie koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle patrze na streamy.. rekawice gloves of worship, dalej dają 1h kapliczek zamiast 10min.. Bug istniejący od początku bety, dalej w grze. I to daje niesamowity boost, empowered shrine na godzinę? kosmiczna regeneracja zasobów i 50% redukcji cd, z jednego itema.

Ze shrinem dającym boost do biegania też działa jeszcze.

Robiąc rifty dobrą postacią, można mieć permanentnie te 2 kapliczki, bo zanim się skończą (1h..) to znajdziesz nowe po kilka razy.

Mi się marzą te rękawice, ale jestem ciekaw czy działają z Kapliczką Wyładowań - :D Do tego Kapliczka Chyżości i Szczeliny "klepać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aerial dziwne jest to, że nie zawsze dają 60min. Czasami faktycznie jest to 10min :P

 

To działa tylko na empowered i fleeting, reszta dostaje normalnie 10min bonusa. Tylko te dwa konkretne mają godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na normalu w grze publicznej. Na innym chyba się nie opłaca robić bounty bo mimo, iż mam 800k DPS to na T1 wcale łatwo/szybko/przyjemnie nie jest :P One lecą tylko (albo głównie?) w akcie 2.

 

Rozpiska - http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/21gorc/d3_ros_adventure_mode_bounty_reward_legendary/

 

EDIT: wypadł mi też setowy amulet na normalu więc nie tylko na T1-6 dropi sety.

Edytowane przez HaNz
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samego A2 raczej nie warto. Najlepiej wejść na grę publiczną albo zebrać party i robić bounty naraz we wszystkich aktach. Na publiku zajmuje to ok 25-30 min i masz 5x skarb horadrimów. Chyba, że zmontujesz party z osobami chętnymi robić bounty tylko w A2 wtedy powinno to zająć ok 5 min, restart i od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wypadłem trochę z obiegu, bo przestałem grać gdy utknąłem na inferialnej machinie - gra zrobiła się bez sensu, bo grając tylko z własnego dropu dawałem radę tylko na mp3 (czy jak to się wtedy nazywało) i zebranie kluczy stało się prawie niemożliwe. Wraz z dodatkiem wróciłem do gry i na razie jestem pozytywnie zaskoczony. W 3 godziny podniosłem DPS z 30 na 100tys i wydropiłem całkiem fajnego Pradziada :-) A pytania mam takie: jak te nowe poziomy trudności mają się do kluczników? Na jakim poziomie trudności jakie są szanse wydropienia klucza? Działa jeszcze "męstwo Nefalemów", bo ani razu mi się nie włączyło - pewnie trzeba dobić do 70lvl? Co to Bounty? I skarb Horadrimów? Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Sidi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie bo jakos mi ucieklo. Dotyczy szamana, z tego co pamietam to jak sie rzuci szarancze czy opetanie to dmg bazowy jest wybierany na poczatku i juz nie ulega zmianie. A jak jest np z wampirycznymi nietoperzami, jest podobnie czy co jakis czas jest dmg bazowy zmieniany?

 

By Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietoperze to channeling, czyli każdy "tick" jest sprawdzany oddzielnie, różnica jest między tym skillem a jakimiś zwykłymi, typu poison dart, że trzymasz przycisk i jedna ciągła animacja castu jest, i tyle.

Szarańcza to damage over time, i to jaka wartość obrażeń się losuje w momencie hita, podobnie losuje się czy jest crit czy nie (jak critnie, to wszystkie ticki na biało które widać są dużo wyższe niż jak crita nie ma).

Dla porównania np. przy firebatsach, też channeling, to widzisz zarówno crity, jak i białe hity, ciągle się to zmienia, i losuje na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dodatku gra jak dla mnie zyskała ogromny powiew świeżości, gra mi się dużo lepiej, niż tuż po premierze. Wreszcie godziny zainwestowane w grę mają realne przełożenie na siłę postaci i w ogóle nie odczuwa się braku AH, wręcz przeciwnie - chcesz coś zdobyć, graj, graj, graj :) Szczególnie podoba mi się rozwiązanie kwestii gemów - opłaca się wysupłać ostatnie srebrniki na podniesienie ich o kolejny poziom. Mam nadzieję, że zrobią coś z kwestią farmienia nagród za bounty, bo zauważyłem, ze większość znajomych przerzuciła się na bezmyślne robienie tego na normalu (czyli powrót do motywu farmienia mp0-mp1 silnymi postaciami, bo wyższe poziomy trudności się nie opłacają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietoperze to channeling, czyli każdy "tick" jest sprawdzany oddzielnie, różnica jest między tym skillem a jakimiś zwykłymi, typu poison dart, że trzymasz przycisk i jedna ciągła animacja castu jest, i tyle.

Szarańcza to damage over time, i to jaka wartość obrażeń się losuje w momencie hita, podobnie losuje się czy jest crit czy nie (jak critnie, to wszystkie ticki na biało które widać są dużo wyższe niż jak crita nie ma).

Dla porównania np. przy firebatsach, też channeling, to widzisz zarówno crity, jak i białe hity, ciągle się to zmienia, i losuje na nowo.

 

Tak, myslalem przez to niestety pasyw ktory wydluza szarancze traci na wartosci, dobrze chociaz ze kazdy mob jest losowany oddzielnie. Ale z opetaniem jest jeszcze gorzej bo ono nie przeskakuje az nie ubije.

 

 

 

By Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos gemow. Mam uzbierane ponad 1500 flawless square gemow (tak wiem zawalilem, moglem popchnac na AH) i zastanawiam sie czy sie tego pozbyc czy zainwestowac kilkanascie (kilkadziesiat?) baniek i podniesc je do najlepszych dostepnych? Bardzo krotko gralem na 60+ i wypadlo mi 5 markizow i zastanawiam sie czy warto wywalac gold czy moze po prostu zbierac markizy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...