Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma różnicy, w becie ludzie masowo otwierali, i było to samo.

Drop się ustala w momencie zdobycia worka, nie kiedy go otwierasz (nie licząc gemów). Typy gemów są te same, ale dostajesz darmowy "upgrade" gemów na wyższym t, co jest dość niedorzeczne, ale to w końcu gra blizzarda.

 

Jest gdzieś potwierdzenie od blizza na ten system dropu? Czy tylko z doświadczenia na becie?

Czy ma znaczenie czy otwieramy w mieście lub na polu walki, z drużyną lub bez? Czy kule/studnie podbijają szansę na lepszy drop?

Jakby nie było lepiej otwierać na t6, przynajmniej nie trzeba dopłacać do klejnotów za upgrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był chyba blue post o tym, musisz poszukać.

To komu możesz item dać, też zależy, tego już nie pamiętam, czy jeżeli ktoś był z tobą w grze w momencie gdy dostawaliście baga, czy w momencie kiedy był otwierany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecą, lecą - najwięcej mam dzienników poszukiwacza przygód, leci ze skrzynek, kupyk kości itp wiec jest największe prawdopodobieństwo jego znalezienia. Z reszta skladnikow nie jest tak różowo.

Ktoś chętny na farmę rękawiczek z bonusem do kapliczek lub pierścionka obnizajacego wymagana ilość przedmiotów do seta? Lecą z kostek za bounty w AI i AII - przy full party można zaliczy oba akty w gora 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na to: http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/10219142187?page=6#103 bo szlak mnie trafia przy składnikach.

 

 

No nie wiem. Nie dawno pytałem czy wam lecą ale raczej z ciekawości niż z frustracji. wczoraj z Malteala wypadł mi składnik i jednak był ten dreszczyk, zacząłem szukać innych składników.

Jak to zacznie lecieć jak esencje czy inne materiały to może sie okazać że niektórzy będą mieli racje i gra sie dość szybko znudzi a napewno szybciej niż mogłaby. 

 

Inna sprawa że T6 jest nie osiąglny dla mnie zbyt szybko. T1 jest nie lada wyzwaniem narazie :)

 

 

Aaa no i nic nie wywala, może OC? ;)

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W OC nic nie zmieniałem od kilku miesięcy bo było stabilne. Inne gry sie nie wywalają jedynie D3 od całkiem niedawna. Dziwna sprawa...

 

Ale giera mnie dzisiaj wsysła, muszę zrobić przerwę bo będe miał  :zonk: oczy  :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jakiś bug jest z planem Infernal Mashine? 4 mi już dziś wypadły.

 

Heh, też miałem pytać czy Wam też leci ciągle schemat zamiast kluczy. Nigdy go nie podnosiłem, bo stwierdziłem, ze już mam to po co mi. Aż w końcu jak mi po raz enty wypadł wziąłem go do kowala, nauczyłem go i się okazało, że są nowe infernalne machiny z nowymi kluczami. Więc póki nie nauczysz go to będzie pewnie ten schemat leciał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wywala wam gry z błędem? Ja od aktywowania dodatku mam dość częste crashe...wpieniające

 

Ja mam jeszcze gorzej. Gra chodzi stabilnie bez problemów. Jednak w momencie kiedy wejdziemy na Rifty - masakra. Gra dostaje freezy na ok 30 sek. Pomijam że otwarcie ekwipunku, dodanie punktów paragonów graniczy z cudem ale przycina się nawet, gdy pojawiają się informacje w oknie chatu. Wyjdę z rifta - problemów brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy oficjalnie zapowiedzieli, że drop legendarnych metsow jest zbyt niska i zostanie to niebawem poprawione w patchu.

Dla porównania drop datę na T1 wynosi teraz 10% a po patchu ma być 30%.

Tez provowalem to wyfarmic, (dla monka na zestaw uswieconego protektora), ale bezskutecznie :-

Po informacji o patchu odpuscilen, wole riffy pobiegac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypadły mi 3 różne materiały legendarne. Grałem godzinę tylko. Wcześniej leciały tylko dzienniki poszukiwacza przygód. Już sie zastanawiałem czy jakiejś łatki nie zauważyłem. 

Ale nie moge wydropić białych karwaszy teraz a brakuje mi tylko ich do owijaczy żniwiarza.  Jak nie urok :)

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypadły mi 3 różne materiały legendarne. Grałem godzinę tylko. Wcześniej leciały tylko dzienniki poszukiwacza przygód. Już sie zastanawiałem czy jakiejś łatwki nie zauważyłem. 

Ale nie moge wydropić białych karwaszy teraz a brakuje mi tylko ich do owijaczy żniwiarza.  Jak nie urok :)

Ciekawe, ja tez wczoraj znalazłem więcej legendarnych materiałów, niż przez całą wcześniejszą grę :> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ enchanting potrafi być irytujący. Chyba z 15 razy losowałem "crit damage" na amulecie, a każdy lost kosztował mnie "flawless royal topaz" (wytworzenie 900k, wiec musiałem farmić gold) i jak już się wylosował to najniższa wartość - 51%, FUUUUU! Ale wczoraj w nocy znowu uzbierałem sumkę 900k, los i..... 100% crit dmg :) Yeah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farmił ktoś matsy: Anielski Okruch? Podobno można wydropić w IV akcie, ale jak na razie po tuzinie runów nic nie znalazłem.

No ja po premierze RoS wyfarmiłem 2 (akurat zrobiłem sobie set dla Monka ^.^); jakoś ostatnio też wydropiłem dwa takie. (Udręka I-IV; pierwsze dwa te matsy zdropiłem na normalu)

 

Gra stała się dla mnie niegrywalna (kod błędu (głównie) 3007), ciągła utrata połączenia, etc.

Włączyłem 'logowanie pomocniczne' (jak zaleca Blizzard), ale niestety w chwili obecnej nie mam możliwości grania nie po wi-fi (znajomi, którzy grają po 'ethernecie' nie doświadczają tych problemów). ;(

Edytowane przez forthal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja po premierze RoS wyfarmiłem 2 (akurat zrobiłem sobie set dla Monka ^.^); jakoś ostatnio też wydropiłem dwa takie. (Udręka I-IV; pierwsze dwa te matsy zdropiłem na normalu)

 

Gra stała się dla mnie niegrywalna (kod błędu (głównie) 3007), ciągła utrata połączenia, etc.

Włączyłem 'logowanie pomocniczne' (jak zaleca Blizzard), ale niestety w chwili obecnej nie mam możliwości grania nie po wi-fi (znajomi, którzy grają po 'ethernecie' nie doświadczają tych problemów). ;(

Jak grasz przez wi-fi to wyłącz w opcjach routera połączenie uPnP. Mnie to pomogło, bo też w zeszłym tygodniu Diablo stało się dla mnie całkowicie niegrywalne przez ciągłe DC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w nowym patchu:

 

http://www.diablofans.com/news/48020-patch-2-0-4-notes

 

-Gloves of worships are fixed to last the intended 10 minutes on the fleeting and empowered shrine
-Manglemaw drops (almost?) no loot
-Commas in monster health numbers
-Teleport-wormhole now teleports 3 times maximum , but the yards are increased from 35 to 50
-Channeling time on opening a rift
-New kadala mystery gear icons
-Gem requirement for Legendary / Set gear has been changed to require Marquise rather then Royal Flawless.
-Crazy Climbers, the act 3 quest in Rakkis Crossing, now requires you to kill the monsters in the tower rather than just running to the top and talking to the guy. No longer viable for power leveling.
-Act 1 Blacksmith box has been moved and also doesn't block you anymore.
-Quests you haven't completed are a different color in campaign mode.
-Life per Spirit Spent is less weighted on your sheet healing it seems ( this is most likely just a tooltip thing and not an actual nerf )

-The drop rate of unique Legendary crafting materials has been significantly increased
-This matches the drop rate of Death's Breaths

-The treasure from Resplendent Chests has been improved to feel more resplendent
-Bug Fix: Legendary Follower relics will no longer roll incorrect Primary stats

 

 

Przecinki:) Pudełko kowala w New Tristram irytowało:) 

 

 

EDIT: hotfixy http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12427063132

 

 

Aha, no i WD po buffie :D

Dołączona grafika

 

No i Crusader:

Dołączona grafika

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...