Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę graficy od blizzarda wspięli się na wyżyny :)

 

Dołączona grafika

 

ostatni za paragon 800, czekamy aż pierwsza osoba zdobędzie przedostatni

 

Poważnie? To wygląda jak wieniec pośmiertny ze skrzydłami nietoperza :|

 

A w skrzynce był list od żony kowala, można go przeczytać zaraz po tym jak ją uśmiercimy. W drodze do innych kupców w A1 zdarzało się na niej zaciąć, a moje zwierzaki notorycznie tam zostawały. Mój powyższy komentarz dotyczący skrzynki nie był do końca na serio, ale w sumie to jedyna zmiana która ma dla mnie znaczenie ;) a patch faktycznie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znerfili trochę te widma. Teraz tak szybko nie ssą życia i nie stanowią większego problemu w grupie, nawet czempiony. Poprawka w sumie niezła, choć są pewne zastrzeżenia. Nie chcę krakać, ale presja ze strony niedzielnych graczy jest i blizz może znów zaliczyć powtórkę z historii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hotfixy (już działają): 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12427063132

 

 

 

General
Kadala's Legendary drop rate has been increased.*
Unique Monsters now use the same loot table as Champions.*
The bonus Legendary drop rate for Nephalem Rifts has been increased from 25% to 100%*
The number of chests that spawn across Sanctuary has been reduced.*
The Unique Ebenezer Samuel no longer spawns 100% of the time on higher difficulties.*
The following change from the Patch Notes has been reverted:
In Campaign Mode, Manglemaw now only drops loot and gives XP before the player progresses to the Chancellor's Tomb quest*
The profile menu now reports accurate play time for all classes, including the Crusader.
Crafting plans purchased from a vendor can no longer be sold back.


Items
Follower relics should now roll the appropriate stats for that follower.*
The following items had game-breaking bugs associated with them that are now resolved. They can once again drop in-game*:
Moonlight Ward
Hexing Pants of Mr. Yan
The Slanderer
Little Rogue
The Set bonuses from The Shadow's Mantle Class Set should now properly proc for only Demon Hunters.


Crusader
Blessed Shield - Shattering Throw
Should no longer cause players to deal Area Damage to themselves and allies.
Iron Maiden
This skill no longer erroneously scales with monster difficulty and provides 6102 Thorns @ level 70.
Please note the tooltip will not reflect this value. We plan to rework this skill in a future patch.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś może taką tarczę, szukam jej do craftu i nigdzie nie dropi. ;>

http://eu.battle.net/d3/en/item/ascended-shield

 

mam jedna, ale dla mojego mnicha - wypadla ze skrzyni. Podobno jest sprzedawana przez jednego vendora - Vendel the Armorsmith, ktory moze byc w Watch Tower Level 2 (losowa lokacja na Southern Highlands). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest szansa, że Diablo stanieje do akceptowalnego poziomu np. 50-60 złotych?? Zastanawiam się nad kupnem ,ale 100 PLN chyba nie dam. Chyba, że mnie przekonacie.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest szansa, że Diablo stanieje do akceptowalnego poziomu np. 50-60 złotych?? Zastanawiam się nad kupnem ,ale 100 PLN chyba nie dam. Chyba, że mnie przekonacie.

 

Nikt Cię nie będzie przekonywał, odpal sobie triala i zdecyduj czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath

 

właśnie myk polega na tym, że trial niespecjalnie mnie przekonał. Siła tej gry musi tkwić w czymś innym niż przyciśnięcie tysiąc razy lewego przycisku myszy w jednej minucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o to tylko chodzi. End game polega na łażeniu ciągle w te same miejsca z nadzieją, że może wypadnie jakaś legenda albo setowiec, ciułanie setek milionów złota na gemy, enchant itp. Trzeba lubić taką rozrywkę, tutaj w sumie niewiele się zmienia od początku gry, cały czas jest pogoń za lepszym przedmiotem. ;>

Promo raczej prędko nie będzie, możesz szukać po allegro jakiegoś zafoliowanego boxa, ja ostatnio trafiłem nówkę sc2 za 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest to coś różowego obok ikony tp zamiast mikstury?

 

To jest legendarna mikstura leczenia.

 

Co do cen, na alledrogo można trafić klucz za ~80-85zł ale to są sporadyczne przypadki i trzeba być szybki. Raczej okolice stówy, czy odpowiednio więcej jak ktoś chce mieć przysłane pudełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób którym pojawiają się kilkusekundowe przycięcia podczas gry (w szczególności będąc w Szczelinie Nefalemów) - Blizz zbiera dane dotyczące pojawiających się błędów. Warto zapoznać się z tym tematem:

 

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/10367836788

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...