Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, ostatnio wyrzuciłem 40 worków bez żadnej legendarki. Tak samo 500 shardów i jeden legendarny helm, dalej próbuje dostać helm of jermaw, wszystkie inne możliwe już miałem od kadali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak robiłem klucze dodatkowo szukając amu w workach z aktu 1 srednio znajdowałem 1 na 20 worków. Także farma, farma i jeszcze raz farma:)

Żeby to jeszcze była reguła :> No nic, może wypadnie zanim się znudzę. Na liście jeszcze mam Pięść Maga i jakiś amulecik do fire dmg. Wtedy razem z Żarową i Andriel meteor będzie siał niezłe spustoszenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ostatnio wyrzuciłem 40 worków bez żadnej legendarki. Tak samo 500 shardów i jeden legendarny helm, dalej próbuje dostać helm of jermaw, wszystkie inne możliwe już miałem od kadali.

 

Ale pomysl o tym w ten sposob... skoro czasem legendy z dropu leca jak szalone, a czasem dlugo dlugo nic... to tak samo bedzie tutaj. Juz mialem tak kilka razy, ze np. 2-3 skrzynki pod rzad - legenda, ~100 shardow = 3-4 legendy. Jak dobrze trafisz i masz duzy zapas, to legendy poleca. Ale to tez jest chyba okreslone jakie legendy mozna trafic w ten sposob - nie ma chyba szansy na wylosowanie wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej... przestance utozsamiac smart drop  z gwarancja upgradu czy przedmiotu klasowego. Jedna na dwadziescia legend wypadnie z sila zamiast dexa albo 2h zamiast kuszy i od razu rage jaki to smart drop. 

 

No nie zupełnie bo po 5 legendzie 2h dla mojego szamana przestałem liczyć. Wczoraj wypadła mi jedna legenda i był to rzeźnik. :unsure:   Jak rafa pisał lecą mu mojo a gra monkiem.  To już nie jest przypadek a jakaś reguła. Chyba zaczne grać jakimś monkiem to może mojo dropnę. 

Oczywiście nie zmienia to faktu że nadal bawie się przednio  :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zupełnie bo po 5 legendzie 2h dla mojego szamana przestałem liczyć. Wczoraj wypadła mi jedna legenda i był to rzeźnik. :unsure:   Jak rafa pisał lecą mu mojo a gra monkiem.  To już nie jest przypadek a jakaś reguła. Chyba zaczne grać jakimś monkiem to może mojo dropnę. 

Oczywiście nie zmienia to faktu że nadal bawie się przednio  :>

Jakby mi jakiś ciekawy 2H dla WD wypadł to akurat bym się ucieszył, do buildu pod DoT jak znalazł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zupełnie bo po 5 legendzie 2h dla mojego szamana przestałem liczyć. Wczoraj wypadła mi jedna legenda i był to rzeźnik. :unsure:   Jak rafa pisał lecą mu mojo a gra monkiem.  To już nie jest przypadek a jakaś reguła. Chyba zaczne grać jakimś monkiem to może mojo dropnę. 

Oczywiście nie zmienia to faktu że nadal bawie się przednio  :>

 

2h moze byc uzywany przez szamana wiec odpada. Ludzie sie doszukuja wzoru tam gdzie go nie ma a jak ktos powie ze jest to juz na bank wszyscy go znajda. Chcesz powiedziec ze wolisz poprzedni system gdzie szansa na przedmiot z twoja glowna statystyka wynosila 1/3 i kazdy mogl znalezc wszystko? Bo teraz proporcje sa DUZO bardziej korzystne. Moze Rafa napisze ile tych mojo znalazl w stosunku do wszystkich legend jakie mu wypadly i zobaczymy czy jest sie czym martwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Rafa napisze ile tych mojo znalazl w stosunku do wszystkich legend jakie mu wypadly i zobaczymy czy jest sie czym martwic.

Może to nie było mojo... tylko modżajto? :D Takie lekko zielone pasuje do szamana w sam raz. 

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że WD może biegać z 2h ale u mnie to wygląda troche tak jakby mógł biegać tylko z takim :) 

 

Zrobie normalnie statystyki co i jak leci i policze, skataloguje, opiszę drop nie dla mojej klasy i się z wami podziele wnikliwymi wnioskami.  :wink2:

 

Oczywiście trzeba pamiętać że siarka też jest potrzebna więc kompletnie bezużyteczne to nie jest. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było i rzeczywiście freezy były największe np przy wchodzeniu znajomych do gry. Z dropem u mnie jest tak że nie mam freezów, jak ktoś pisał widać że coś wylatuje ale tego nie ma z tym że to nie ma wpływu na grę. 

Czytałem o dropie po 10s! 

 

Nie wiem jak u was ale u mnie po osoatniej przerwie technicznej z tymi lagami nie ma już takich problemów. Powiedzmy od tygodnia. 

 

Nope, niestety dalej tak samo. Zauważalne jest tylko to, że solo - mam mniejsze lagi, z innymi osobami - większe :( Czasem zabijając grupę mobów nie widzę żeby coś wypadło, jednak wracając tą samą drogą widzę, że jednak coś tam leży. Na szczęście gwiazdka z legend pojawia się na mapie od razu tak że cierpliwie czekam aż pojawi się poświata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy z Blizarda przyznali, ze sa dwa bledy, ktore chca poprawic w kolejnym patchu:

1. Wypadajace przedmioty nie pojawiaja sie czasami przez kilka sekund.

2. Przy otwieraniu inwentarza i przy logowaniu i wylogowywaniu sie znajomych z battle.netu, pojawiaja sie opoznienia.

 

Poza tym nastepny patch zmieni (obnizy) koszt wyciagania kamykow ze sprzetu, jak rowniez zmieni mozliwe przedmioty do znalezienia w horadric cache (grajac na tormencie, moga wypasc torment only przedmioty).

 

Dobrze jakby tego patcha wypuscili jak najpredzej, bo az zal robic bounties na wyzszym poziomie niz normal.  :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy z Blizarda przyznali, ze sa dwa bledy, ktore chca poprawic w kolejnym patchu:

1. Wypadajace przedmioty nie pojawiaja sie czasami przez kilka sekund.

2. Przy otwieraniu inwentarza i przy logowaniu i wylogowywaniu sie znajomych z battle.netu, pojawiaja sie opoznienia.

 

Gdzie jest napisane że chcą to poprawić? Z tego co widziałem to nie mają na razie pomysłu dlaczego tak się dzieje ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz o co chodzi, to ze nazywa sie tak po angielsku nie znaczy ze jest to dobra nazwa po polsku. bezposrednie tlumaczenia sa czesto glupie, jak w tym przypadku. zamiast slownika polsko-angielskiego zobacz lepiej co w naszym kraju nazywa sie inwentarzem.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zwróciliście uwagę ze jak wam u monka wyleci mojo to przeważnie jest w pary wd?
Dziś poleciały mi pasy a w drużynie był barb, jemu natomiast poleciały rękawice nefrytowego i miło z jego strony bo oddał mi za free a roll nie głupi bo 10cc 45cd i int+vit>720 :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była jakaś aktualizacja w przeciągu ostatnich 48H? W zaledwie 3-4 godziny pykania wczoraj wieczorem i dzisiaj rano wydropiłem z 15 legend, całkiem niezłych i użytecznych, więc albo ślepy fart albo znowu coś zmienili.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobna sytuacja, z tych dziwniejszych dropów to poleciały mi buty natalki (w party był DH) i taskery (w party był WD) grając mnichem. Co ciekawe, tasker i theo poleciały mi tego samego dnia co WD, z którym przeważnie gram. Gość od premiery wszystkie odłamki przeznaczał na rękawice (a niemało gra) i poleciały mu w końcu z elity, mi z białego trochę później.

BTW a propos zbliżającego się patcha, mam nadzieje że lekko poprawią mnicha, te jego biedne sety, lub chociaż regeneracje ducha, bo w porównaniu do reszty klas wypada mega blado. Ponad połowę listy w diablo miałem mnichów, aktualnie zostały dwie osoby, które z tego co widzę zaczynają trenować DH.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłą jakaś aktualizacja w przeciągu ostatnich 48H? W zaledwie 3-4 godziny pykania wczoraj wieczorem i dzisiaj rano wydropiłem z 15 legend, całkiem niezłych i użytecznych, więc albo ślepy fakt albo znowu coś zmienili.

 

Wątpie, u mnie leci sam crap :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spis legend, ktore wypadaja tylko na tormencie (post 1) i legend, ktore moga znalezc sie w horadric cache od Tyraela z bounties (post 2):

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/10189299133

 

Spis legendarnych materialow i miejsce ich wypadania/zdobycia:

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/83094-guide-legendary-crafting-materials-drop-locations

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki już chyba były podawane. Dodam, że staty przedmiotów są rolowane w trakcie otwarcia skrzyni. Czyli nie ma znaczenia która postacią je farmimy, póki co. Jedynie lv przedmiotów jest ustalany, na podstawie lv postaci, w chwili otrzymania horadric cache.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem dziś do hełmu klejnot na +35% znajdowanie magicznych, tak na próbę ale nie zauważyłem jakiegoś szału na wysyp rzadkich czy legend... ktoś tego używa? To może już lepiej na expa wsadzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem dziś do hełmu klejnot na +35% znajdowanie magicznych, tak na próbę ale nie zauważyłem jakiegoś szału na wysyp rzadkich czy legend... ktoś tego używa? To może już lepiej na expa wsadzić?

 

Od tygodnia biegam z tym kamieniem. Nie zauważyłem różnicy żadnej.

Jedyna różnica w MF jest tylko w party. Wtedy zauważam większy drop.  

Dzisiaj wróciłem %lifa i tu widzę różnicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś zastanawiał się jakie efekty dają poszczególne legendy: https://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12187048616

 

edit: właśnie straciłem drugiego DH...  :cry: któraś gra z kolei, w mieście wszystko ok, teleportuję się do wizarda, po dłuższym czasie load i leżę martwy w zielonej kałuży, latency ~3K ms :evil: reszta grupy marudzi że nie mogą grać bo im rwie. Smuteczek.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...