Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co panowie zaloguje sie dzis do diablo i moja broń magiczne zwiększy dmg bo te 7% zacznie działać z poison dmg na broni?

 

 

Wysłane przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co panowie zaloguje sie dzis do diablo i moja broń magiczne zwiększy dmg bo te 7% zacznie działać z poison dmg na broni?

 

 

Wysłane przez Tapatalk

 

Na diablo fans z postu blue wynika:

 

 

Is the fix to +% damage retroactive?

Blue: Yes, this change was retroactive, and fixed existing items.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy na razie jestem w pracy. Jak sie loguje na profil to widzę ten sam Dps na broni. Zobaczymy jak wejdę do gry

Jeżeli dobrze rozumuje to skoro mam 1157-1416 poison dmg i 7% to
(1157+1416)/2= 1286 średni dmg poisona
1286 * 7% = 90 dodatkowy dmg z poisona
90 * 1.2 = 108 Dps broni
Czyli zamiast 2122 bedzie 2230
Nice :)

 

 

edit:

mialem racje ;]

post-6306-0-40280000-1400084704_thumb.jpg

 

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie złota leci tyle ile powinno a nie ciułanie godzinami na zrobienie kilku klejnotów.

Poprawki do multi też bardzo na + . Ogólnie póki co podoba mi się i lagów na razie nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vinoo - czy ja wiem. Ja głównie gram Monkiem i gra mi się nim najlepiej i najłatwiej. Wizzem DPS mam większy ale gra mi się dużo gorzej na T1 - dużo wolniej i trudniej. Monkiem chodzę po T2 i tylko z niektórymi elitami są czasami drobne kłopoty. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie śmigania na T5 czy 6 Monkiem - nie wiem czy kiedykolwiek to będzie możliwe. A tym bardziej ciężko sobie wyobrazić wyższe poziomy Wizzem.Wyczuwam ginięcie po jednym strzale;) Tym bardziej jak widzę jak biegacie WD po T6 (robiąc rifta w mniej niż 2 minuty) mając w statach mniejszy DPS ode mnie to jestem w szoku;)

 

Wczoraj pograłem i wypadło mi z 5 schematów legend i setów, kiedy wcześniej leciało od święta. Też tak mieliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartolomius dostalem to mojo zuni w koncu wczoraj :) ale w sumie to nie wiem czy chce to uzywac :o bo przeciez FA sie nie stackuje i wszystkie padaja jak jeszcze raz castuje, a mam SMK co redukuje cooldown i tak na FA i BBV.... Moglem lepiej czaic sie na pas talrashy ;]

 

Naprostsze rozwiazanie na zlikwidowanie tego, mam na mysli implementacje, jest zredukowanie shardow jakie mozemy dostac np do 15 na tych niskich poziomach i nikomu juz sie tego nie bedzie chcialo robic.

 

Dzis lupiemy dalej ;) ale bede dopiero pod wieczor.

 

Lol wlasnie przeczytalem ze jest "anniversary" i jest 100% boost na drop legendy + dwkurotnie zwiekszona liczba kluczy na rifty z bounties :) To trzeba bounties porobic dzis a pozniej moze jednak T1 a nie T6 :) chyba ze te 100% wliczone jest tez do ksiezniczki Kadali ;].

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartolomius dostalem to mojo zuni w koncu wczoraj :) ale w sumie to nie wiem czy chce to uzywac :o bo przeciez FA sie nie stackuje i wszystkie padaja jak jeszcze raz castuje, a mam SMK co redukuje cooldown i tak na FA i BBV.... Moglem lepiej czaic sie na pas talrashy ;]

 

Dzis lupiemy dalej ;) ale bede dopiero pod wieczor.

 

Lol wlasnie przeczytalem ze jest "anniversary" i jest 100% boost na drop legendy + dwkurotnie zwiekszona liczba kluczy na rifty z bounties :) To trzeba bounties porobic dzis a pozniej moze jednak T1 a nie T6 :) chyba ze te 100% wliczone jest tez do ksiezniczki Kadali ;].

 

To gratulacje :) Jak się zastanowię to też mogłem coś innego losować, ale się uwziąłem bo chętnie bym sobie builda pod Horrify zrobił, i nie odpuszczę dopóki jej nie dostanę  :evil:

 

Dziś będę koło 18-tej to możemy pobiegać bounties, ktoś jeszcze chętny? HC

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedną rzecz wczoraj zauważyłem - przy otwieraniu ekwipunku były lekkie freezy - otworzyło się okno, ale itemy wyświetliły się po sekundzie i tak za każdym praktycznie razem. A ping był ok. Tylko u mnie tak było?

 

Jeszcze pytanie odnośnie farmienia kamieni - w jaki sposób najszybciej to robić? Może i głupie pytanie ale nie siedzę w tym aż tak bardzo i będę wdzięczny za podpowiedzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gratulacje :) Jak się zastanowię to też mogłem coś innego losować, ale się uwziąłem bo chętnie bym sobie builda pod Horrify zrobił, i nie odpuszczę dopóki jej nie dostanę :evil:

 

Dziś będę koło 18-tej to możemy pobiegać bounties, ktoś jeszcze chętny? HC

 

Ja, ja, ja;) wezcie mnie:P a tak serio jak bede to sie chetnie pisze.

 

 

 

By Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...

Lol wlasnie przeczytalem ze jest "anniversary" i jest 100% boost na drop legendy + dwkurotnie zwiekszona liczba kluczy na rifty z bounties :) To trzeba bounties porobic dzis a pozniej moze jednak T1 a nie T6 :) chyba ze te 100% wliczone jest tez do ksiezniczki Kadali ;].

U mnie ktoś dopisał - przed tymi 100%  :/ Zawsze miałem chociaż legendarne materiały z riftu, dziś z bonusem dostałem środkowy palec.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wczoraj minute po północy włączył się buff :) Dziś będziemy kosić niemiłosiernie :> 

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, 1k resów (bez mantry) i 8k armora (z pasywką) z nowymi itemami można bez problemu osiągnąć a to wystarczy do gry na T4 przy 400k HP. Oczywiście jako taki dmg trzeba zadawać ;p. Pkt. z paragonów w pierwszej kolejności w resy, potem ew. w armor. T5/T6 zaczynają się schody. Trzeba brać już pod uwagę set aughilda, jeżeli grasz sam to obowiązkowo jedność na twoim mnichu i u towarzysza. Teraz pytanie jaki elemental cię kręci ;p Fire robi największy dmg, ale jest problem z setem aughilda, zresztą co tu pisać na T5 i T6 i tak trzeba się pchać w exploding palm i Az'Turrasq. Jak to przystało na SUPORTA, przyciagasz rzucasz EP, giniesz, reszta teamu kończy dzieło ;p Jakby nie było, efektywność farmienia T5/T6 jest z [gluteus maximus] w porównaniu do reszty klas..

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ok 1400res z mantrą i ponad 7tyś armor i na T3 padam przy białych. Na T2 czasem musze uciec z tej kałuży którą tworzą wrogowie i oczywiście kilka laserów na raz też może mi dupe złoić.

Może jak będzie powyżej 1700res będzie spoko na T3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś sobie czytałem że generalnie trzeba równomiernie rozkładać redukcję z resow i armory. Powyżej 70% juz wolno idzie do góry. Przy 1200-1400 AR i 12-14k armora barb radzić sobie na t3

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedys sprawdzalem wlasnie punkty obrony to wyszlo ze najlepsza wytrzymalosc uzyskiwalem gdy wszyskiego nie wpakowalem w jedna statystyke. Obecnie mam ok 210 AR a reszta porowno. Na 230 paragon.

Chyba FS juz nie jest takie fajne bo mam przewaznie 3-4 fetysze w porownaniu z 6-8 wczesniej. Jak jest jakas paczka to jest normalnie ale chyba potestowac inne skille niz nietoperki tylko co jak mam rzeczy pod fire...

 

By Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spawn fetyszy dobre są ropuchy, albo te wybuchające albo deszcz ropuch, używam deszczu i dosłownie po chwili mam obstawę. Poza tym jest limit 15 sztuk ale nie ma kiedy tego liczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kknd mnie wyśmiał za moją radość z setowego paska Blackthorne, wiec mnie naszło żeby coś napisać na temat moich planów dla wizza.

 

Generalnie ubzdurałem sobie, że z ringiem RROG zbiorę sobie takie sety:

 

Ashera - 2 - tu rezygnuję z ostatniego efektu
(2) Set:
+100 Resistance to All Elements
(3) Set:
+20% Life
(4) Set:
Attacks cause your followers to occasionally come to your aid.


Tal Rasha - 3
(2) Set:
Cold skills deal 5% more damage.
Fire skills deal 5% more damage.
Lightning skills deal 5% more damage.
Arcane skills deal 5% more damage.
(3) Set:
+100 Resistance to All Elements
Increases Arcane Power Regeneration by 2.00 per Second (Wizard Only)
(4) Set:
Damaging enemies with Arcane, Cold, Fire or Lightning will cause a Meteor of the same damage type to fall from the sky. There is an 8 second cooldown for each damage type.


Blackthorne - 3
(2) Set:
+250 Vitality
Increases damage against elites by 10%
(3) Set:
Reduces damage from elites by 10.0%
+25% Extra Gold from Monsters
(4) Set:
You are immune to Desecrator, Molten, and Plagued monster ground effects.


Aughild - 2
(2) Set:
Reduces damage from ranged attacks by 7.0%.
Reduces damage from melee attacks by 7.0%
(3) Set:
Reduces damage from elites by 15.0%
Increases damage against elites by 15%

 

Tak wyglądam teraz:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/thuGG-2156/hero/35683288

 

Pytanie, czemu set Blackthorne jest śmiechu warty? IMO +10% elite dmg i -10% elite dmg itd całkiem dobre affixy razem z ostatnim.

Generalnie przeszukałem inne sety, ktore mogłby być fajniejsze, ale wg mnie nic ciekawszego nie ma.

Inną kwestią jest to czy nie lepiej po prostu ubrać sie w legendy, no ale ja się uparłem na sety i na razie tego się trzymam.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafa

Spróbuj wycisnąć jak najwięcej redukcji cooldownu do spamu epiphany, 20k dodatkowego regena pomaga. Pas Haringtona i inner sancuary też dobra sprawa. T4, przy statach jakie podałem wcześniej, robię swoim mnichem bez problemu. Na T5 jest już trochę za grubo, skok jak dla mnie bardzo duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackthrone wymiata. Jakiś bug jest teraz że molten/plagued robią więcej obrażeń, więc przydaje się tym bardziej.

Pet wd, jeżeli odpuści się zuni set i fetish army, gra tylko z pasywem jest w tym secie praktycznie nieśmiertelny na t6.

Fetish army teraz działa tak, że jest limit fetyszy do 15 (w sumie), i te fetysze z pasywa jak dochodzi do limitu, zastępują te z fetish army. Co sprawia że nie opłaca się używać obu. Te z pasywa są słabsze, łatwiej giną (nie mają force armora), i nie działa na nie bonus z geara do fetyszy. Ale i tak 15 > 8 w praktyce.

Grając w sam pasyw, nie dośc że jak poprzednio, ignorujemy na tym buildzie mana regen, ale teraz też bonus do skilla (bo bonus do FA nie działą na fetysze z pasywa). Wszystkie te affixy idą w EHP.

Do tego dochodzi możliwość noszenia kilku małych setów, w tym blackthrone, bo nie trzeba poświęcać slotów na zuni. 

Buff horrify - cooldown 12s. Cooldown 12s + redukcja cd + grave injustice = permanentny efekt 100% armor z jednej runy. Plus oczywiście 3s stun które robi normalnie teraz horrify (fear + root = stun).

Jak ktoś jeszcze ma unity i unity na merca = god mode, można tankować 5 elitepacków jednocześnie na t6. Samo toughnesss jest gdzieś na poziomie 25mil z takim gearem i ze 100% armora z horrify.

 

Niektórzy wprawdzie grają zuni set, i mają wtedy 8 mocniejszych fetyszy, ale cierpi przeżywalność ich postaci, bo są skazani na zuni set i bonusy do fetyszy.

Jeszcze jedna opcja to mieć starmetal kukri (broń dla wd z redukcją cd fetyszy/voodoo o 1s za każdy hit fetyszy), Wtedy można grać FA bez setu, i zwyczajnie recastować fetysze. Tylko trzeba mieć ten nożyk, a szansa na drop to mniej więcej 1 na 80 legendarnych ceremonialnych nożyków.. :wink:

Edytowane przez aerial
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 kawałki blackthorne'a ale za nic pierścień mi nie chce polecieć

 

Czy ten buff na legendarne działa na drop z horadric cache

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...