Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

No mi wczoraj Kadala dala Jerama 100℅, potem jeszcze 2 wypadły na Bounties. O od premiery polowalem na jakakolwiek sztukę :) Teraz Tasker i Theo do kompletu tylko i będę koksił :)

 

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/sthEn-2615/hero/37025345

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sthEn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To działa w końcu ta Maska Jerama na fetysze z pasywa czy nie??

I ponawiam pytanie jak najszybciej farmicie odłamki?

Mi dzisiaj w końcu wypadł ring królewskiej... staty takie sobie ale założyłem WD gdzie mam części trzech setów. Na papierze wsio ładnie wygląda ale nie mogę w ogóle znaleźć w miarę optymalnego i wygodnego buildu. Broń mam +do fizycznych, karwasze do zimna, ew topór od kowala też do zimna ale czegoś tym skillom zimna brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maska dziala na FS tylko jak chcesz nimi grac to obrazenia fizyczne. IMO bez zniwiaza niema sensu isc w zimno(opetanie) bo niema fajnych skilli do generowania fetyszy. Do tego sa zaby, ja testuje pajaki bo sa z fizycznymi obrazeniami ale chyba gorzej...

 

By Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem Siewcę Burzy, który ma +obrażenia od błyskawic (oprócz tego, że ma szansę zadania ponad 300% obrażeń od broni w formie błyskawic) I teraz pytanie czy te + obrażenia od błyskawic zwiększają też obrażenia błyskawicy, którą wygeneruje siewca? Bo jeśli nie, to może warto przerolować te + obrażenia na inne np. +% obrażeń albo + obrażeń fizycznych?

I jeszcze pytanie odnośnie affixu +17% obrażeń zadawanych demonom. Warto to to stosować? 17 procent to dużo, tylko jaki procent potworów to demony? Jest gdzieś rozpisany bestiariusz z D3?

 

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że to chyba względne. Ja mam wszystkie części Blackthorna oprócz butów i amuletu :)

To po prostu złośliwość losu.
Tak samo jak fakt ze mój mnich dostał swój RoRG jeszcze jak go levelowalem robiąc Bounty i ma trifecte. Wizz za pierwszym razem dostał a biedny barb po niezliczonych juz runach nadal nic.

Edit :
Wczoraj 2 razy buty Blackthorna. Jedne wypadły a drugie od Kadali :)
ale zeby nie bylo to jeszcze pas IK z przyzwoitym rollem wypadl

 

edit2:

widzieliscie?

http://www.diablofans.com/news/48082-mysterious-red-beam-legendary-pops-up-in-game

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Thats awesome, i had to laugh so hard when i saw my troll made it up to reddit and incgamers.

 

Dont hate me guys, its just a very clever photoshop. I actually just wanted to see how fast it spreads

 

Oh btw, i used Arial for the interrogation mark, you should have looked at it fist :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przymierzam sie do zmiany klawy wiec mam pytanko czy przydaja sie w diabelku klawisze Makro?. Bo osobiscie grajac na zwyklej daje rade, ale wiadomo bedzie zmiana klawy to jest dylemat :-)

 

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wygamblowaniu cindercoata. I przejściu piorunów na ogień widzę ogromną różnice. Jeszcze tylko musze bracersy do aughilda trafić z fire i będzie miło

 

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja oszaleję przez drop na Szamanie. Średnio z 10 legend mam 8 broni 2H. Na innych klasach tak nie mam. O dziwo, tylko szamanem zapuszczam się powyżej U3 na rifty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sytuacja z wczoraj: lvl-uje sobie barba do 70 i robiłem rift z szamanem, legendarny przedmiot z zestawu po ubicia bossa jaki mi wypadł to MOJO dla szamana WTF? Chyba im się algorytm dropa dupczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja oszaleję przez drop na Szamanie. Średnio z 10 legend mam 8 broni 2H. Na innych klasach tak nie mam. O dziwo, tylko szamanem zapuszczam się powyżej U3 na rifty.

Coś w tym jest na 100% bo regularnie dostaje w prezencie od Szamana niechciane bronie 2H do mojego Krzyżowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mieliscie ostatnio przeblyski legendy/dzwiek/nazwe przedmiotu, a nie bylo dropu?;) To jest dopiero ciekawe i w tym party wszyscy tak mieli. Odziwo po kilkunastu mobach pozniej, legenda wypadala. Czy taka sama jak wczesniejsza widmo - nie bylo mozliwosci weryfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na mapie była gwiazdka? Kiedyś pisałem że mam 2s opóźnienia w dropie teraz w party są czasem około 10s. Może trzeba czekać :)

 

Mnie zastanawiał drop. poczytałem i okazało się że jakby pula dropu jest nam przypisywana przy wejściu do gry (tzn to jest teoria) jeśli zaczną nam wypadać np u szamana bronie 2h trzeba wyjść z gry i zalogować sie ponownie. 

Faktem jest że jak mi lecą bronie 2h to na 10legend mam ich 5. Wczoraj dla odmiany poleciały mi 4 zielone jakieś mojo i wogóle graty dla szamana a żadnej broni 2h ale wcześniejsze logowanie dało mi broń 2h i tarcze. 

 

I jeszcze jedno. Ring królewskiej wspaniałości (czy jakoś tak) to mit. nie ma takch ringów albo sie skończyły!  :( Mam dosyć worków. Już nie wiem ile razy a1 skończyłem ale ringu nie mam.  :mur:

Na to pewnie też są terorie spiskowe a jak nie ma to je stworze.  :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ringa to na sc dalej szukam, tylko frustracja wzrasta, natomiast na hc to pierwszy trafilem w 3-im (!) worku na mniszce, a drugiego chyba w 5-ym na crusie, tylko też z dexem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja noszę barbem ring wizza i leje na te Bounty juz. 500 inta to zawsze 50 allres.

:-)

 

http://www.diabloprogress.com/hero/chaos-2480/Chaos/986889

Chwilowo jako trowbarb. :-)

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...