Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam pudełkowe wersje Diablo wraz z dodatkiem. Chcąc to sprzedać rozumiem, że muszę podać login w postaci nazwy konta e-mail oraz hasło do konta? Tak się stało, że adres e-mailowy tam przypisany jest używany przeze mnie na co dzień. W którym miejscu mogę to zmienić i przypisać jakiś inny adres e-mail do konta w celu sprzedaży całości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie lobo, trzeba zalogować się na battle.net i tam z poziomu ustawień dokonać zmiany e-maila. Pamiętaj, że w ten sposób pozbędziesz się wszystkich gier przypisanych do konta o ile jakieś masz poza d3.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego ;) A pamietam ze dostalem minusiki za moj ton wypowiedzi o blizzardzie przed releasem na temat bottingu i skryptowania hahahahah.

 

Prawda w oczy kole.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"z ostatniej chwili"

pierwszy p1000 

tylko 5 kont w tym momencie jest powyżej 900 a 80 powyżej 800

 

Co ciekawe portret jest identyczny jak za 800, 900 i każde kolejne 100 leveli.. :D oczywiście blizzard nie przewidział nic dalej.

 

lc7FTMP.jpg

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wiadomo do czego, bo to będzie 100% identyczny patch jak ostatni na PTR.

Osobiście nie oceniam go zbyt wysoko.

Robili dużo zmian z tymi legendarnymi gemami, i zatrzymali się na bardzo nieciekawej wersji.. Miał być nieskończony rozwój gemów, a w końcu ustawili to tak, że szansa na upgrade legendary gema zależy od poziomu greater rifta i poziomu postaci.

Czyli jak np. dojdziemy do poziomu 30, to 100% szansa na upgrade gema jest do poziomu 30. Jak mamy go już na 30, to szansa jest niższa. Kilka kolejnych leveli, i szansa spada do kilku % a potem do 0.

W efekcie wprowadza to "soft cap". Postacie mogą dojść tylko do określonego poziomu greater rifta, i nawet z gemami i najlepszym gearem nie da się dalej, bo "trudność" (a raczej statsy) potworów rosną tak szybko z każdym kolejnym poziomem, że ulepszenia geara są zbyt mało znaczące. I dochodzimy do momentu kiedy gemów ulepszyć się nie da bo mamy 0% szans na ulepszenie na maksymalnym poziomie rifta do którego jesteśmy w stanie dojść.

Wcześniej tego nie było, odblokowanie bonusowego moda na gemach było od ranka 200. Długofalowy cel. No i ulepszając gemy w nieskończoność był potencjał ciągle zachodzić dalej w riftach w miarę ulepszeń.

Teraz dodatkowy mod odblokowuje się na 25. Tylko że levelowanie kilku gemów do takiego poziomu, niezbyt "hardkorowemu" graczowi zajmuje z tydzień czasu, i koniec.. Potem grind w teamach może popchnąć je jeszcze o kilka poziomów, ale to wszystko. Nie jest zbyt przyjemne granie godzinę czasu (tyle może zająć dojść do maksymalnego dla nas poziomu rifta), żeby się dowiedzieć że mamy 5% szans na ulepszenie gema. Jak się uda to szansa spadnie do 0, a w ogóle to walczymy o wzrost typu 1% do obrażeń..

 

Druga rzecz która była skopana w ostatniej wersji, to np. ten grift trial. Wprowadzili coś takiego, żeby gracz nie musiał zawsze przechodzić łatwych riftów, żeby dojść do dalszych, tylko zamiast tego walczysz z falami potworów, podobnie jak przy cursed chest, i na podstawie tego ile coraz trudniejszych fal pokonasz, od razu dostajesz klucz do jakiegoś wysokiego rifta.

Sęk w tym, że tych fal jest tak dużo, i walka zajmuje tyle czasu oraz nie dostaje się za to żadnych itemów. Bardziej opłaca się robić rifty od level 0, bo przynajmniej jest drop z bossów, i idzie to szybciej..

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ze się pospieszyli. Z tym upgradowaniem kamieni rzeczywiście jest kiepsko. Bo po co komu kamień który może mieć 100lvl jak nikt tam nie dojdzie.

Zresztą z tego co zrozumiałem na końcu rifta mam do wyboru: albo ulepszać kamienie albo klucz. Jak nie ulepsze klucza to co? Znów szukam klucza do triali ?

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga rzecz która była skopana w ostatniej wersji, to np. ten grift trial. Wprowadzili coś takiego, żeby gracz nie musiał zawsze przechodzić łatwych riftów, żeby dojść do dalszych, tylko zamiast tego walczysz z falami potworów, podobnie jak przy cursed chest, i na podstawie tego ile coraz trudniejszych fal pokonasz, od razu dostajesz klucz do jakiegoś wysokiego rifta.

Sęk w tym, że tych fal jest tak dużo, i walka zajmuje tyle czasu oraz nie dostaje się za to żadnych itemów. Bardziej opłaca się robić rifty od level 0, bo przynajmniej jest drop z bossów, i idzie to szybciej..

 

+1 Mam te same odczucia. Trial Rift trwa o wiele za długo. Sam ostatnio wolałem poczekać i nikogo nie zabijać byleby wejść do GR'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ze się pospieszyli. Z tym upgradowaniem kamieni rzeczywiście jest kiepsko. Bo po co komu kamień który może mieć 100lvl jak nikt tam nie dojdzie.

Zresztą z tego co zrozumiałem na końcu rifta mam do wyboru: albo ulepszać kamienie albo klucz. Jak nie ulepsze klucza to co? Znów szukam klucza do triali ?

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

 

Jak wybierasz ulepszenie gema, to kończysz rifta, i musisz nowy zaczynać z nowego klucza.

Jak nie dasz rady ukończyć rifta, to masz do wyboru tylko ulepszenie gema (na poziomie ostatniego rifta który ukończyłeś). To taki wybór jak np. wiesz że dalej nie dasz rady, to zaoszczędzasz sobie czasu i nie musisz robić kolejnego poziomu, który wiesz że najpewniej nie zdążysz przejść, oszczędzasz sobie 15min+.

Albo na początku jak levelujesz gemy, to nie musisz dochodzić do levela np. 10, tylko możesz od razu po pierwszym ulepszyć (będzie 100% szans).

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu .. niezaleznie jaki mam poziom rifta to upgrade gema jest po 1rank... skonczylem na 27 zrobilem 3 upgrade'y i wyszedl na 3cim ranku.. :/

myslalem ze to bedzie skakac co kilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja też pograłem wczoraj na nowym patchu i w sumie zmiany mi się podobają. Nie grałem na żadnym PTR więc wszystko jest dla mnie nowe. Jak na razie moja biedna crusederka poradziła sobie max z rifem 14, ale już obadałem knif, żeby zbyt szybko nie awansować z poziomami i dropić więcej itemów i gemów. Wystarczy ubić strażnika riftu jakoś tak 3-4 minuty przed końcem czasu - wtedy poziom awansuje tylko o 1 lvl :)

 

W piątek ruszam z sezonowcem szamanem i w sumie udało im się mnie przekonać do Diablo przynajmniej na jakiś czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...