Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widziałem dzisiaj @aerial grał w sezonach i sie zastanawiałem co mu tak dropi legendy z bounty A1.

Więc chyba jest 100%.

 

 gram bounty nie w sezonach i aż tak nie dropi ;) choć dzisiaj ring mi wypadł 

 

 

edit

 

a jednak dokładnie tak jest

na t6 100% szans na leg z worka

 

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/11890359133#12

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj i wczoraj sobie sporo pograłem na sezonie, zrobiłem krzyżowca i swoja droga bardzo fajna klasa. Wczesniej gralem praktycznie tylko czarodziejem i troche byl za miękki ale tez przedmioty ma liche.

W każdym razie robiłem troche bounty z klanem i tak sobie to wychodzi. Wkurza mnie to "biegnij do jaskini jakiejś tam", "przejdź na drugi poziom" itp i na u2 srednio to wychodzi. Dużo lepiej robi mi się na multi z randomami zwykle rifty.

 

A te głębokie rifty to jakas porazka jak dla mnie. Przynajmniej na randomach. :/

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Drugie Bounty na t6 i jest RoRG. Rzeczywiście teraz łatwo. Ogólnie pograłem dziś ze 2h i 2 części setu Rolanda (czapka i buty) gorzej będzie z reszta pewnie. Wszystko w griftach 25-28.

 

Jednak granie crusem póki co wylaczylo mi ziewanie. Skakanie barbem juz mnie usypialo. Nawet zmiana na set reakora nie pomaga bo o ile duże grupy bije się fajnie to single target jest uposledzony.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was praktykował build Jade dla WD?

 

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/energetyk-2562/hero/5268089

 

Jeśli chodzi o walkę z kilkunastoma mobami na raz to tragedii nie ma. Do bani niestety wychodzi walka vs 1 cel. Trwa to o wiele za długo. Jakieś sugestie? Coś w obecnym ekwipunku/skillami pozamieniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolniejsza broń.

Obrażenia w skillach typu dot, nie zależą od szybkości ataku.

Więc najlepiej broń 1h z szybkością ataku 1.2 (minimum), albo 2h typu furnace.

W ogóle na innych przedmiotach też lepiej crit bonus zamiast attack speeda, w miarę możliwości. Attack speed daje ci tylko płynniejszy cast skilli, nie wpływa na obrażenia zadawane przez ten build.

Edytowane przez aerial
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dalej męczę mojego crusadera. Dzisiaj zmieniłem trochę build, wcześniej używałem fist of heaven jako secondary, teraz przerzuciłem się na blessed hammer. Przy dużych zgrajach mobów świetnie się sprawdza. Na single target jest trochę gorzej ale portki robią robotę, podstawowy atak spor obrażen z nimi zdaje. Do tego heavens fury jak się naładuje wrath.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/QQmonzter-2913/hero/48000558

 

Znalazłem przed chwilą The mortal drama, która daje 2x bombardment. Muszę tylko poprawić w niej jedną opcję, dodać socket i zobaczyć czy to faktycznie będzie takie dobre jak piszą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolniejsza broń.

Obrażenia w skillach typu dot, nie zależą od szybkości ataku.

Więc najlepiej broń 1h z szybkością ataku 1.2 (minimum), albo 2h typu furnace.

W ogóle na innych przedmiotach też lepiej crit bonus zamiast attack speeda, w miarę możliwości. Attack speed daje ci tylko płynniejszy cast skilli, nie wpływa na obrażenia zadawane przez ten build.

 

Dzięki. Wcześniej latałem z fetyszami dlatego IAS był ważny. Teraz powoli zacznie się kompletowanie itemów pod Jade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem ze najprawdopodobniej masz schemat u kowala ryk uthara. na poczatek dobry dopóki nie dropnie nic lepszego. dobry jest sloneczny strażnik. choc teraz to wszyscy pragną piec.

Edytowane przez artuditu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wcześniej latałem z fetyszami dlatego IAS był ważny. Teraz powoli zacznie się kompletowanie itemów pod Jade.

 

Ja od dłuższego czasu gram DoTami, do farmienia griftów taki build nadaje się idealnie: pasywy Creeping Death i Pierce the Veil, rzucasz Locust Swarm z Haunt i idziesz na kawę. Zamieniłem nóż Manajumy i żabę na 2H i różnica jest widoczna gołym okiem, mimo że na papierze DPS jest praktycznie taki sam.

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Busso-2223/hero/40117836

 

Czy ktoś zaczął grać Monkiem po patchu? 

Czy tylko na naszym forum tak małe zainteresowanie tą postacią?

 

Kiedyś zostawiłem WD dla monka i grało mi się świetnie, teraz zupełnie o nim zapomniałem  :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu do czasu wracam do swojego monka i choć porzuciłem go dla crusadera i jest trochę leszczem, to gra się bardzo fajnie. Zrobiłem sobie też monka na HC, ale jak na razie też go zdradzam na rzecz sezonowego WD ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie sklecilem monka hc sezonowego. Wogole to moj pierwszy monk na lvl 70 w grze:P

Gra jest przednia pykam sobie cold buildem i 18 poziom rifta zrobiony z lekkimi problemami ale fakt ze mialem random team i nawet nie sprawdzilem jaki maja dps. Kiedys moze zrobie barba i wizza bo ich nie mam na hc ale niewiem czy w tym sezonie.

by Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie latam w dziwnym buildzie... na T4 daje rade... 

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/PPCjonathan-2303/hero/47372747

 

Ale pewnie dalej tylko maruder jak to mowi HeatheN

Czy są jakieś konkretne lokacje gdzie lecą marudery czy robić rifty do skutku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ine widziałem ostatnio jak sobie coś kupiłem na AH. Nigdy w życiu mi nic nie wypadło ani u Kadalia ani nie mam żadnego schematu. Sunwuko to samo.

 

Jakbym mógł na T6 śmigać to bym sie nie nudził dłuższy czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany powiedzcie mi jak znaleźć klan purepc? Może bym się jednak przyłąćzył jeśli jest aktywność bo kolega mnie od razu wrzucił do jakiegoś klanu jak zacząłem grać ale jakoś bardzo mało rozmowni tam wszyscy. A o pomocy w czymkolwiek nie wspomnę. ;-)

Swoją drogą gdyby ktoś miał chwilę to chętnie bym przyjął pomoc w levelowaniu na sezonie, nick QQmonzter.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dorwałem hełm i rekawice;D

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/HeatheN-2971/hero/47369549

Więc mam już 6p. Teraz gacie zamienie na hexo i gitara:D

Mi w pierwszym dniu po wyjściu pacza wypadły 2 brakujące elementy i rękawice tasker i theo ^^ anyway pograłem kilka dni i mi się znudziło... w końcu ile można farmić bez celu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ine widziałem ostatnio jak sobie coś kupiłem na AH. Nigdy w życiu mi nic nie wypadło ani u Kadalia ani nie mam żadnego schematu. Sunwuko to samo.

 

Jakbym mógł na T6 śmigać to bym sie nie nudził dłuższy czas :)

 A tam, nie lecą... dziś w party poleciała 2 klata a Kadala mi dała gatki. Także zestaw Set Iny + Sunwuko + Flying Dragon - check :biggrin: 

Teraz tylko zoptymalizować to tak jak ja bym chciał a nie gra :> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A tam, nie lecą... dziś w party poleciała 2 klata a Kadala mi dała gatki. Także zestaw Set Iny + Sunwuko + Flying Dragon - check :biggrin: 

Teraz tylko zoptymalizować to tak jak ja bym chciał a nie gra :> 

 

To teraz jedyna słuszna opcja dla monka?

Jakie dobrać do tego skille? 

Itemki mam takie:

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/HarDy44-2420/hero/17875954

(czapka od suwako też jest na stanie, tylko na profilu nie widać)

LoH w latajacym smoku zostawić czy przerolować na %dmg?

Skille mam totalnie wymieszane bo kombinowałem z ustawieniami, jakie by były optymalne dla komba ina+suwakko+latajacy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...