Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mi w pierwszym dniu po wyjściu pacza wypadły 2 brakujące elementy i rękawice tasker i theo ^^ anyway pograłem kilka dni i mi się znudziło... w końcu ile można farmić bez celu ;p

 

Same here. Wczoraj po prostu już rzygałem tą grą ;) Olałem rifta i poszedłem spać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Build jest niezły ale w grupie czasem sprawia problemy. Odrzuca mobków i jeśli ktoś gra odwrotnie np szaman z piranido to jest problem, nie da sie do siebie przyciągnąć zbyt wielu wrogów.

 

Ale i tak robi wrażenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku lepsiejszych itemów też się bawię falangą ale z łucznikami, z taskerami nawet daje radę, tylko przydałby mi się ring 'wieczna unia', naramy akhana i flail co przywołuje falangę (złowróżbny ostaniec chyba).

Kolejny char pokazujący siłę petów...

 

E: potestowałem chwilę powyższy build i nastąpiła zmiana planów:D o ile łucznicy sprawdzają się na niższych tormentach, tak na t4+ są zbyt chaotyczni, teraz to najbardziej brakuje redukcji cooldownu (mam coś koło 35%)

Edytowane przez Ademu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z łucznikami jest taki, ze sprawdzają się oni tylko przeciw single target. W grupie to takie pojedyncze strzały dużego efektu nie dają.

Ja sam używam łuczników bo nie wymaga punktów gniewu, których często brakuje. Poluje na tarczę, która daje 2x falangę. Znalazłem za to ten korbacz o którym mówisz ale chwilowo używam tego od bombardowania.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam swego czasu korzystalem z luczniku w buildzie opartym na blessed shield, bo i ile latajaca tarcza dawala rade przy duzej liczbie mobow, tak przy jednym mobie to byla udreka.

Co innego holy shotgun. W koncu po 2.1 wypadly mi dobre, zielone shouldersy, jedna zmiana cechy, wycraftowanie dwoch przedmiotow z setu crimsona i kilka innych drobnych zmian, dzieki czemu cdr wychodzi jakies 53-54%. Brakuje tych kilku procent, przez co na sekunde czy dwie trace championa, ale pomimo tego gra sie o wiele sprawniej. T6 nie stanowi wiekszego wyzwania, a przeciez i tak jest jeszcze pole manewru, gdy chodzi o upgrade'y przedmiotow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz muszę upolować ten pierścień od redukcji częsci setów o 1 i jakoś za cholerę nie mogę go trafić. :C

Cóż, idę dalej riftować.

 

Szukanie go na riftach to slaby pomysl ;) Przemysl skrzynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebym to ja jeszcze dał radę robić T6...

 Ja tam jeszcze niedawno robiłem T5, bo tam jest jakies 88% szansy na trafienie legendy (tylko pamiętaj, bounty act 1, nigdzie indziej nie leci). No i RROG mam już chyba sześć, ale trafić na dobry roll to jeszcze inna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego jak chcesz farmic pierscien, to lecisz na normal w party i kazdy bieze jedno zadanie, 2-5 minut i skrzyneczka. Jak chcesz farmic solo na T4, to na 1h, masz mniej szans lootu, a co za tym idzie i rollu ringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lolowo im to diablo wyszło, wszyscy biegają z tymi samymi skilami, a dzięki bufniętemu dropowi niedługo będą biegali też z tym samym gearem :D coś mi się wydaje, że już długo to nie pociągnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zly dzień w pracy czy sąsiad zaczął rano remont i zerwał z lóżka? Po prostu dla mnie troche zle to jest zrobione, ze majac juz rozwinięta postać trzeba się cofać na normal żeby zbierać podle przedmioty. Wystarczyło by w recepturach dać np same materiały ze złotych. Trzeba z tym jakos żyć.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zly dzień w pracy czy sąsiad zaczął rano remont i zerwał z lóżka? Po prostu dla mnie troche zle to jest zrobione, ze majac juz rozwinięta postać trzeba się cofać na normal żeby zbierać podle przedmioty. Wystarczyło by w recepturach dać np same materiały ze złotych. Trzeba z tym jakos żyć.

Wszystkie materiały są nawet na T6 także nie wiem o czym piszesz....

 

 

A tak BTW też mam już pierścień i częściowo przebudowałem mnicha. A jako że nie lubię naśladować innych mam własną koncepcje na gear i biegam wreszcie w miare komfortowo na T5 ;p

Set Asheary + Set Aughilda + ponad 13tyś życia po trafieniu i na prawdę jest fajnie. Teraz tylko dopracować w detalach i na T6 będe gotowy

 

EDIT2

Ktoś może wie gdzie leci więcej Szmaragdów bo mam ich straszny deficyt a całej reszty w nadmiarze...

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...