Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Eh wy tu <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ly gadacie a ja nie mogę się dostać do goblinowego świata za cholerne. Kasy juz brakuje a te cholerny za nic portalu nie chcą otworzyć. Latam zwykle przez core of areat...

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na sezonowcu trafiło już 3 razy portal do goblinów, a na normalnej postaci, którą gram na co dzień ni cholery, choć wczoraj specjalnie farmiłem gobliny. Przyjdzie mi czekać na koniec sezonu, żeby dostać zastrzyk gotówki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałem jeszcze portalu pomimo ubicia pewnie z setki goblinów.

 

Wczoraj mi spadł drugi unity, GR od razu wskoczył dwa poziomy wyżej.

Za to za ch** nie mogę wylosować Strongarm bracers, wylosowałem już wszystkie bracery jakie mogą spaść dla wizz (dosłownie), a tych niet. Nie wiem o co chodzi, nie są one jakoś specjalnie rzadkie.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam broń, w której zaklinaczka zrobiła mi gniazdo. Teraz znalazłem kamyk do robienia gniazd i tu pytanie: czy mogę to aktualne gniazdo zmienić na coś innego u zaklinaczki a potem dorobić nowe za pomocą kamyka Ramadaliego (czy jak mu tam)? Jeśli tak to czy aby zaoszczędzić kasę na wyciąganiu klejnotu z broni mogę zlikwidować gniazdo u zaklinaczki bez odwiedzin u jubilera i klejnot mi się zwróci do plecaka za free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjęcia klejnotu pewny nie jestem bo mogli cos zmienić. Wczesniej jak np sprzedales pancerz z klejnotem to kamienie automatycznie wracamy do plecaka, teraz tak nie ma wiec przy rollowaniu moze byc podobnie.

Zaś jesli chodzi o twoje drugie pytanie to możesz tak zrobić, czyli zamienić gniazdo na inna opcje a potem blyskotk dodac ponownie gniazdo bo kazda bron moze mię tylko jedno a tego dodanego darem nie można zamienić na nic innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym gemem na golda, nawet nie wymaksowanym... jakos tak w ~6h wpadlo ~600kk gold na T6. Lokacja przed Butcherem - wytluc wszystko i od nowa. Podlapane na YT. Faktycznie z tym gemem i bracerami na gold = exp, wychodzilo ok. 200-250kk expa i ~20kk golda na run w 3-5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj się pobawiłem tym kamykiem. Podniosłem go chyba na 8 poziom na razie. Do tego zrobiłem sobie drugi "set" z tego co miałem w skrzynce żebym jako tako z akaratem mógł biegać. W opcjach pokazuje mi coś ponad 1000% znajdowania złota, na razie niewiele bo na yt koleś miał ponad 10 000% ale zawsze to coś. Na U4 w 10-15 minut zrobiłem jakieś 9-10 mln, normalnie na U5 na jednym rifcie zarabiałem po 500-700k więc zawsze to coś.

 

Wszystko przepuszczam na rollowanie tarczy i za cholerę nie mogę trafić redukcji czasu odnowienia. Może kiedyś się uda... :C

Latam tam gdzie ryba, czyli chyba sale agonii 2 i jeszcze rdzen arreat jest fajny bo sporo tych pajączków czy skorpionów małych lata, mapa krótka, liniowa i dość często gobliny się pojawiają. Można też przejść południowe i północne wyżyny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na farmienie golda z tym kamykiem dobry jest tez dungeon przed Maghda w V akcie te male skarabeusze (scarab). Jest ich mnostwo, spawnuja sie czesto i z kazdego jest szansa na wypadniecie zlota, dzieki kamykowi.

 

Moj Holy Shotgun przechodzi przez t6 jak goracy noz przez maslo. O wyzszych griftach moge jednak zapomniec, bo bez buildu opartego na Stampede nie ma nawet co podchodzic. Szkoda, ze ostatecznie sprowadza sie krzyzowiec do jednego buildu na te grifty, a bron najlepiej miec The Furnace. Jeden znany mi witch doctor tez tego przedmiotu poszukuje.

 

BTW: zwracajcie uwage na promienie od legend na ziemi. Ramaldini's Gift ma jakiegos buga, ze na mapie sie nie wyswietla, pokazanie przedmiotow na ziemi za pomoca alta tez tego zaznaczy, bo przedmiot przed identyfikacja w nazwie ma tylko spacje. Dlatego latwo mozna ten przedmiot przegapic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż bez gema na gold i z hajsem licho ledwo kolo 40kk udało się dozbierać.

Mam sprzęt na kilka buildow dla crusa ale nie mogę się zdecydować i ciągle zmieniam. Mam firestartera mam holy shotgun I mam Rolanda pod sweep. Każdy ma wady i zalety.

Jedynie przy firestarterze z darklight mam perma akurat. Jak wezmę maximusa mam kolo 48% cdr. To samo przy holyshotgun. Nie trafiła mi się jeszcze żadna sensowna tarcza crusedera żeby mógł na niej wyrolowac cdr. Przy holyshotgun latam z lidlesswall bo zawsze to 20% holy.

 

Ktoś zna jakiś dobry link do tych buildow, physical dmg I phalanx? Mam heart of the slaughter i parę innych <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>l z phys dmg.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż bez gema na gold i z hajsem licho ledwo kolo 40kk udało się dozbierać.

 

Mnie wczoraj w końcu udało się dostać do goblinowej dziury ...i dziś jeszcze kolejne trzy razy. RNG to suka.

 

Jeżeli to coś pomoże, to portal dwa razy otworzył się w jaskiniach pająków, tam gdzie goblin siedzi ukryty obok złotego pająka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na forach roznych to teraz pet wd slabo się opłaca chyba, ze nie planujesz w ogóle grać głębokich szczelin.

 

Ja sobie dzisiaj na szybko sklecilem tarcze i bron pod build ze skazaniem na krzyżowcy i jest to dosc zabawne. Taka dobra odskocznia od falangi. Na strażnika sie slabo sprawdza ale na duże paczki mobow daje dużo frajdy. Najlepiej nadaje sie na karmienie kasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś link do fajnego Builda Pet dla WD :) z itemami :D bo nie wiem na co polować :)

szukaj setu zanimusy. maski jarema . tasker i teo.

do tego kukri :)

uzupelnij augilem bo daje kopa do elit no i oczywiście pierścień królewskiej wspaniałości o ktory teraz nie trudno.

niestety rzeczywiście grifty ze względu na słabą przezywalnosc petow powyzej 30 lvl odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grifty powyzej 30 rzeczywiscie kiepsko, ale na zwyklej grze t6 nie ma problemu. Niestety na bardzo wysokie grifty potrzeba odpowiedniego buildu, jak rowniez odpowiednich przedmiotow. W tym trybie mozna zapomniec o roznorodnosci.

 

Kadala mnie nie lubi. Szukam dobrego Hellskulla, ale trace nadzieje, czy w ogole ten przedmiot istnieje. ;) Przydalby sie tez dobry Stone of Jordan, bo jak do tej pory w calej mojej diablowskiej karierze wypadl tylko raz, roll pod wizarda, na hardcore, gdy gralem crusaderem (srsly blizz, wtf?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ze 4 pary :-)

Takie uroki rng. Za to nie mogę trafić crusem tej tarczy do phalanxa. Obecnie po kilku testach wychodzi mi ze:

- Roland z shield bash = tragedia

- Roland z sweep = daje rade na większe grupy. Słaby single target.

- akkhan + holy shotgun - jako tako może dlatego że nie mam perma ac i nie mam super rola na FotF (ledwo 3100dps)

- akkhan + firestarter = z darklightem juz nie ma szału bo dodatkowy proc z broni nie może procowac firestarter. Za to maximus może i firechain miażdży przy odpalonym AC. Póki co mój faworyt.

 

Jak znajdę tarcze to spróbuję phalanxa z physical o reszta juz zebrana. Widziałem ze alkaizer tym gra

Barb mi się na razie kurzy tylko reakora próbowałem ale nie mam nowych vile ward

 

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 2.1.1 notes: http://us.battle.net//d3/en/blog/16043922

 

Chyba najważniejsze:

In multiplayer games, the Key of Bones, Key of Gluttony, and Key of War will now be considered group drops
    This means that, instead of players having an individual chance to find a key, that chance is now exists at the party level
    If a Key of Bones, a Key of Gluttony, or a Key of War drops, it will drop for everyone in the party at the time

 

The cost to purchase items from Kadala has been greatly increased
The chance for Kadala to drop a Legendary item has also been greatly increased

 

 

Także teraz farmienie kluczy w grupie będzie się opłacać i ja będę chętny na takie akcje. Podejrzewam, że teraz w grupie 4 osobowej na T6 zrobienie 4x infernal machine to będzie kwestia 10-15 minut. Więc Hellifre Amulety się posypią ;)

No i teraz u Kadali przedmiot, który kosztował 5 shardów, teraz kosztuje 25 (czyli x5), ale podnieśli tak szansę na legendę, że i tak powinno być ich 30% więcej, to pisał Blizz na forum. Dodatkowo rift guardiany będą rzucać dużo więcej materiałów do kraftowania.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany dla WD na plus, spróbuję w końcu pograć fetyszami. Fajnie też, że zmniejszyli bajzel przy koszeniu mobów z kamieniem od goblinów - cały ekran uwalony złotem średnio pomagał w orientacji, choć wyglądał zabawnie :)

 

Ciekawe czy podwyżki u Kadali wyjdą na dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...