Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Jonathan za cierpliwość. W 42 min 56lvl. Aczkolwiek w międzyczasie marudzila żona a córka latala po pokoju. Także napewno nie było to optymalne. Wypadł dość późno rubin (tylko ten na 11% ale za to leoric signet też postanowił upaść ;-)

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dokończę pewnie ten 70 jak ktoś będzie chętny :-)

Jak ktoś będzie wtedy chętny pobiegać w 4 osobowej grupie po t6 to może uda się nazbierać jakieś kawałki FB setu. Wtedy jak się sezon skończy będę miał wizza.

Mój obecny wizz ma gear na t4-t5. Zaniedbany został po RoS

 

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dokończę pewnie ten 70 jak ktoś będzie chętny :-)

Jak ktoś będzie wtedy chętny pobiegać w 4 osobowej grupie po t6 to może uda się nazbierać jakieś kawałki FB setu. Wtedy jak się sezon skończy będę miał wizza.

Mój obecny wizz ma gear na t4-t5. Zaniedbany został po RoS

 

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

 

Sezon HC biegasz? Jak tak to może się podłączę i w końcu sobie wizza zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi .. bo mialem chyba upgrade drop ;]

poradzcie ...

 

post-6306-0-82256700-1413579368_thumb.jpg

 

oczywiscie czekam jeszcze na gift do socketa :> i tak sie zastanawiam

osiagam z etrayu breakpoint 2.16 (bez paragonow) i za chiny poki co nie mam jak zrobic 2.85.... (2.6 mam zdaje sie)

z Burizą strace 4-5 CC ale jak wsadze pkt w ias to bede mial 2.18.. i teraz sie zastanawiam czy wyzszy dmg kuszy nie bedzie lepszy niz 15% Colda ktore mam w łuku...

ciezko mi w tej chwili przebic sie przez wyzsze grifty niz 33-34 wlasnie przez DMG... 

link do DH http://eu.battle.net/d3/en/profile/Chaos-2480/hero/2492797

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie osiągasz z łukiem 2,85 to kompletnie nie ma sensu bo wg tego co liczyłem na D3profile to dobra kusza z bp 2,16 odpowiada temu samemu DPSowi co bardzo dobry łuk z 2,85, przy etrayu się teoretycznie odrobinę zyskuje ale kosztem przeżywalności (nie można mieć np witalności w kusz)

Z tym critical chance to Ci się chyba pomyliło bo z łucznictwa to kusza 1H daje CC, 2h daje 50% CHD. Ja osobiście zmieniłem wczoraj łucznictwo na pewny strzał i odczuwam sporą różnicę na plus.

W twoim wypadku na bank kusza, nawet jak byś z etrayu zrobił 2,85 to i tak bym się dobrze zastanowił bo łuk ma bardzo duży rozrzut dmg.

 

Mnie udało się wczoraj coś takiego wydropić i wyrollować. Chyba już nawet na etrayu nie będę czekał. ;-)

7qcuadQ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z CC mam na mysli to ze musze przerzucic pkt z paragonow z CC na IAS :>

 

Mam inną kusze 2h z większym dmg w której zmarnowalem ramaldini bo nie popatrzyłem że nie wyrobię bp 2.16 bez ich na niej. Kuszą 2h na 1.74 przebije etrayu na 2.16? Dziś muszę test zrobić. Jakby spadł ramaldini to myślę że w końcu przeskocze ten gr33. Załapałem ostatnio fajny bt amu i pas także wpadnie 10% elite dmg. Wsadził tam też 3ci gem. Biegam już z botp bott i poison. Ktoś poleca inna kombinacje?

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.. Mam taskery na 43%. 15% z kolczanu i 5% z rorga. Za mało. Poczytaj poprzednie posty i looknij na mojego dh
Ta buriza ktora pokazałem ma 1.18 bo ma +7% ias i z nią i pkt z paragonów robie 2.15

EDIT:

progress ;]

post-6306-0-93128400-1413708114_thumb.jpg

 

unity z moratorium (+ BotP i BotP) i padlem moze 2x teraz ;]

szkoda ze moratorium nie ma jakiejs ikonki bo tak naprawde nie wiemy kiedy to dziala

 

p.s: dzieki Ryba za Ramaladni Gift ;*

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Uwagi na zgon mojego Pet WD na hc ( ahhh te żony) mam pytanko bo oczywiście zacząłem grę ponownie wd i teraz co lepsze na HC Jade czy PET :) i jakby ktoś miał fajnego linka do Jade na hc byłbym wdzięczny :)) w sumie pet już mi się trochę przejadł ale ... co lepsze kamraci!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Uwagi na zgon mojego Pet WD na hc ( ahhh te żony) mam pytanko bo oczywiście zacząłem grę ponownie wd i teraz co lepsze na HC Jade czy PET :) i jakby ktoś miał fajnego linka do Jade na hc byłbym wdzięczny :)) w sumie pet już mi się trochę przejadł ale ... co lepsze kamraci!!!

Żona zabiła Ci WD? :/

 

Zobacz czym grają ludzie z czołówki grift ladder HC i będziesz miał odpowiedź.

 

Akurat Jade jest chyba najmniej elastyczny ze wszystkich buildów: musisz mieć 5x JH, RoRG i Quetzalcoatl. Bardzo przydaje sie spowolnienie z paska Hwoj Wrap i okazuje się, ze do obsadzenia masz amulet, jeden pierścień i dwie ręce. Ze względu na przeżywalność ludzie biegają z Unity, +cold damage (czyli Haunt) daje Azurewrath, a do 30% twoich obrażeń dostają psy jeżeli masz mojo Uhkapian Serpent. I tyle. W umiejętnościach też nie masz dużego pola manewru.

 

Jak chcesz się pobawić to zobacz Carnevil + Dagger of Darts (mam w profilu, gra się mega zabawnie, powinien dawać rade na wyższych griftach z gemem zmniejszającym obrażenia fetyszów) albo Grin Reaper Unlimited Spider Queen / Piranhado (zjada sporo mana i nie tak efektywny jak pozostałe, ale warto spróbować).

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...