Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, odpaliłem podstawkę w czwartek, dodatek w piątek i po weekendzie zastanawiam się co jest spieprzone w silniku że dropuje mi fps poniżej odczuwalnej płynności. 

Bo nie będę wnikać we frajdę biegania jak biedak czarodziejką z mieczem <2400 dps....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku miałem wszystko na maksa jak grałem sam kampanie. W momencie kiedy kupiłem dodatek (genialna mapa z 5 aktu...) i zacząłem grać online to przy 2 czy 3 DH naparzających sentry albo czarodziejach z apokalipsa musiałem zjechać na minimalne żeby normalnie grać. W sumie sama gra za wiele się nie zmieniła, najbardziej cierpią tekstury przedmiotów przy zbliżeniu ale u mnie wąskim gradłem jest i3 więc wymagać wiele nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furnace to widziałem tylko u znajomych

 

Takie uroki rng. Jak Shard of Hate był na topie to miałem chyba ze 3 a inni narzekali że nie mogą znaleźć.

Tarcza unrelenting phalanx też nie chcę mi dropnac. Kadala daje wszystko inne tylko nie to. Heart of slaughter za to że 3 miałem.

Robię obecnie rifty na dh i wydaje shardy crusem. Pół godzinki i mam zwykle blisko 500 shardow. I nic. Tarcza widmo. Zresztą plecak Bombardiera który mam też dostałem. Sam nie widziałem ani jednego. A meticulous bolts z 10szt

 

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furnace to widziałem tylko u znajomych

 

Takie uroki rng. Jak Shard of Hate był na topie to miałem chyba ze 3 a inni narzekali że nie mogą znaleźć.

Tarcza unrelenting phalanx też nie chcę mi dropnac. Kadala daje wszystko inne tylko nie to. Heart of slaughter za to że 3 miałem.

Robię obecnie rifty na dh i wydaje shardy crusem. Pół godzinki i mam zwykle blisko 500 shardow. I nic. Tarcza widmo. Zresztą plecak Bombardiera który mam też dostałem. Sam nie widziałem ani jednego. A meticulous bolts z 10szt

 

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

 

Mam to samo z naramiennikami sunwuko dla mnicha. Czasem nawet przy wydawaniu po 200+ shardów mam np. 3 legendarne naramienniki, a tych, które potrzebuje ni CH***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.. Gem na złoto i karwasze robiące że złota XP i dzida rifty na t6. Chociaż muszę przyznać że odkąd robię dh rifty w kilka minut to jakoś gra straciła trochę. Czasem więcej mi zajmuje zbieranie złota niż zabijanie elit. Jak jest dobra mapa pod Haringtona to elity padają często zanim zdarze postawić 2go sentry. Powinni zrobić t10  ;)

:-)
Jednak uparlem się na ten build z kucami u crusa i chce tarcze od kadali wyfarmic
www.diabloprogress.com/hero/chaos-2480/Zuzia/42710945
Tak też się da grać ale 2x więcej koni to 2x większy dps

Edit:
70aec6001ce1253f6140a53fdb108ae1.jpg
No to wypadła. Oczywiście crap
Ps: grift 36 w 3 zaliczony. Dzięki jaff i ryba

 

edit2:

jak nie urok to sraczka jak to mowia ;]

dzis rano pogralem i kadala sypnela kolejne 2 jedna po drugiej...

fakt ze nie rewelacyjne ale lepsze niz 1wsza

post-6306-0-92692100-1414919921_thumb.jpg

grift 31 zaliczony crusem ... 32 braklo mi paru sekund bo butcher mnie wallerem denerwowal..

 


Sent from my C5303 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś jeszcze (jak ja) zastanawiał się, co się stanie z przedmiotami w skrzyni pod koniec sezonu:

 

 

 

Items will be mailed to you using the same system that delivers Collector's Edition items. You'll have a small envelope button in the lower, left hand corner, and you'll have 30 days to reclaim any items mailed to you in this manner when the Season concludes.

In addition, a new stash tab is being made available in Patch 2.1.0 for players with the Reaper of Souls expansion. If you unlock tabs during a Season that you do not already have unlocked for your non-Seasonal characters, they will rollover to your non-Seasonal characters when the Season ends.

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/13922512563#5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...