Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego przesiadam się (a raczej wracam) na barba...

Próbowałem. Physical Mote jakoś daję rady ale tak jak pisał zły pojawia się problem z żywotnościa na wyższych griftach. T6 to nie problem. Ale powyżej 33 już dostawałem wciry dość często. Plus taki ze leap i chilanik chain w połączeniu z warcry pozwala w miarę możliwości szybko wrócić do miejsca zgonu. Reakor mam i na duże grupy to jest rzeź. Single target to tragedia. Mirinae i kombinacje z CotA ci pozostają. Wszystkie wysokie miejsca Reakor barbow to szybko zrobiony grift i potem conduit na rift Guardiana. Inaczej lipa. Albo robisz w 7min grifta i drugie 7 bijesz bossa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak lepiej niż na chwilę obecną monkiem (suwako set+latający smok). O ile T6  nie stanowi problemu, to już przy griftach nie jest tak wesoło.

Do T6 w ogóle nie potrzeba jakichś specjalnych zestawów. Problemem są wyłącznie GRifty od 30 wzwyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że gr 25 to miej więcej t6. Dopiero wyżej zaczyna się zabawa. Ja obecnie oscyluje przy czymś koło 35-37 i też mi się wydaje że nie da się. Skoro ludzie jednak robią jakoś te 45 to znaczy że się da. Lepszy sprzęt, może skill?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos

Z Monka mogę jeszcze trochę wycisnac, muszę tylko wydropic porządne naramy suwako, i wtedy zamienie kask suwako na oko peshkova (mam przyzwoity roll w skrzynce).

Biżuterię tez mam do poprawy, (teraz mam słabe rolle pierscionkow, ale przynajmniej maja slota)

Jestem ciekaw tego nowego itemku dla Monka, może w poloczeniu z szalonym kamieniem stworzyć niezle kombo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za adres. Pisałem w pracy z telefonu i niezdawalem sobie sprawy ze coś nie gra.

Mam okazję kupić takiego lapa za około 310£ i wydaje mi się to niezła cena. Generalnie nie chce na tym grać ale miło by było jakby chociaż diablo śmigalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Geforce GT 130M (3 GB RAM, 2 GHz procesor) - na minimalnych - drobne ścinki są jak dużo skilli leci, ale ogólnie nie ma problemu. Oprócz riftów - nie wiem czy jest to problem z konfiguracją, ale 75% razy w momencie wejścia do Rifta dostaje timeout...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby Nerf DH ale czytałem że sentry będziemy stawiać wszystkie naraz a do tego ma być ring z % do obrażeń od sentry nawet do 100%.

Trzeba będzie zmienić styl gry i tyle. 

 

W tym tygodniu ma ruszyć PST więc się wszystko wyjaśni :)

 

Dla mnie mogli by pomyśleć o alternatywnych setach. 

 

Zrobiłem szamana pod set kła. Gra się nim nieźle (jakaś odmiana) ale o ile super łapie moby w jednym miejscu to już obrażenia na elitach to porażka. Trwa to zbyt długo. Oczywiście mowa o T6. Szaman i tak wypada nieżle w stosunku do inych klas bona siłe na T6 można grać trzema różnymi setami choć na głebokich Jade rządzi.

 

No i wczoraj dropnęły mi dwa moya Shakruni.:) pierwszy raz i od razu dwa. 

 

Ale kukri nadal nie mam :(

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, bo DH nigdy wczesniej nie strzelal i teraz wszyscy zdezorientowani bo trzeba bedzie jakos hatred generowac... rotfl Najwyższa pora na takie zmiany. Ogolnie to DH ma buff bo stawia po chyba 2 sentry na raz.

 

->generatory

->Reaper's wraps

->Spines of Seething Hatred (chakram generuje hatred)

->Kridershot (EA generuje hatred)

 

...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o to chodzi ze "zdezorientowani bo trzeba będzie jakieś hatred generowac". Zgadzam się ze m6 był zbyt pasywny. Ale przed m6 nie grałem dh bo nie było dla niego nic sensownego. Teraz chyba po prostu chcą namówić ludzi do testowania nowego setu. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce. Dh mają śmiesznie mały Dps. Mam 43% sentry dmg plus ea i ca dmg. A jakoś nie widzę tam kosmicznych critow jak sentry strzela. Gdzie inne klasy bez problemu wala crity po 50-60kk. Siła sentry była w ilości i prędkości z jaką strzelaly. Pamiętaj że każdy sentry dzięki bonusom ma większy dmg niż sam dh. To teraz mi powiedz jak ten biedny dh ma sam tyle dpsu nadrobić. Gram tez crusem i jak puszczam konie to widzę na wszystkim na ich drodze anihilacje. Crity po 30 na trashu i po 50 na elitach. I to każdy kon nasuwa tyle. Przy dobrym zarządzany wrath też nasuwasz prawie bez końca. Problem tylko z single target.

Czemu więc po prostu nie zrobili czegoś co spowoduje że m6 dh będzie musiał robić coś by podtrzymac sentry. Wystrzelisz 3 CA i po hatred. EA przy rcr jeszcze jakoś idzie ogarnac. Ale samym EA nie zawalczysz. Będą za duże przerwy w strzelaniu wierzyczek. Chyba że te zmiany dadzą takiego buffa że wreszcie DH będą prawdziwymi DPSami.

 

W pełni zgadzam się za to z nerfem dla perma SS dla lighting DH. To samo co było z Natalya w podstawce. Jest to spora imba mimo że wymagało jednak skilla

 

Ale się rozpisałem

Mnie to w sumie nie mrozi ani nie grzeje aż tak. Może w końcu odkurze wizza. Jednak nie powinni tak drastycznie zmieniać czegoś tak popularnego jak m6.

Będzie lament jak przy nerfie Ww Barba :-)

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna DH zadaje mniejsze *realne* obrażenia niż np. monk czy WD (przy teoretycznie takim samym papierowym DPS). Problemem jest IMO spaprana mechanika M6, jak tylko uzbierałem set i zobaczyłem jak się tym gra, od razu przesiadłem się na WD i trwam w szczęśliwym związku do tej pory ;) Co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie do tego stopnia znudził i rozleniwił maruder, że chcąc nie chcąc popełniłem harakiri i czekam na 2-gi sezon :) Teraz chyba barbem się pobawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak patrzę to mam cały sprzęt jaki on ma z podobnymi a nawet i lepszymi rolami

Vengeance i cinder żeby utrzymać hatred i multishot all the way

Zastanawiam się teraz czy spalilem swojego cindera z dexem czy został. Rękawiczki marudera jakieś całkiem rzeskie mi zostały. Pytanie czemu on używa puss spitera? Po prostu miał taki 2h xbow czy ten blob coś daje

 

 

edit: dotarlem po pracy i odpalilem.

nie jest zle.. power zostal po prostu konczy sie hatred.. elity pala sie w sekundy.. crity widzialem po 50-150kk (a nawet butow nie przerolowalem na multishot) ;] wreszcie czuc moc

ale widze ze sporo bugow jeszcze..

mam 5 sentry z rucksuck'iem. a chyb powinno byc 4.. chyba ze custom eng nadal dodaje 1 sentry. plus zrobilem sobie reaper wraps 2x i obie atrybuty jak ancients a nie pisze.

pierwszy wylosowany helm tez ancient (po 900 vit i dex :o)

;] (ale to pewnie specjalnie zrobili zeby ludzie zobaczyli ze sa takie itemy)

 

post-6306-0-84914200-1416418045_thumb.jpg

post-6306-0-41688800-1416418059_thumb.jpg

post-6306-0-00987800-1416418908_thumb.jpg

 

rifta na t6 zrobilem w 6 minut ..mimo ze gralem pierwszy raz ;]

 

edit: gr37 w 9 minut ... chyba to znerfia ;]

p.s: tych pylonow to teraz rzeczywiscie sporo

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...