Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czas wyprzedaży, ja ciągle gram w D3, ale na tapecie mam obecnie Tomb Raidera. A tu jeszcze steamowa wyprzedarz się szykuje pewnie na święta. W styczniu w końcu (oby) GTA V, więc też pewnie odciągnie od D3. Ale i tak pewnie regularnie będę wpadał jakieś rifty/GR robić. Na takie połgodziny/godzina przed snem Diablo jest idealne. Na 30 min TR nie chce mi się odpalać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej wspomniałem, D3 górą, niestety kupiłem Dragon Age. Teraz proporcje się lekko zmieniły(D3 65% DA 35%)...

 

Zmieniają się dalej...

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się oficjalnie juz wczoraj przejadlo. Robiłem full clear na t6 w party. I nie ma to sensu. Żadnego upgrade od dawna 120 szt siary.

Zarówno wizz jak i dh zatrzymali się na gr36. Rękawic dla wizza z CD nie mogę trafić witching hour widziałem do tej pory 1szt

 

:-(

Poczekam na patch chyba.

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie diablo przeżywa 2ga mlodosc, tym razem na ps4, ciupiemy ze znajomym przez siec, zabawa przednia. Ta gra na konsole daje taki fun jakiego na pc nie doświadczyłem.

Te patenty z konsoli niektóre są zbędne na PC (burst prędkości przy rozwalaniu stuff itp) . Ale ten cały system z nemesis ze jak Cię coś zabije to możesz go wysłać znajomym jest fajny. Nie wiem czemu tego nie ma na PC. Ogólnie grze brakuje smaczków trochę. Przejada się zawsze prędzej lub później.

Wypalilem się już chyba całkiem. Na barbie, na dh, na crusie i na wizie chyba też. WD mnie nie ciągnie a Monk tylko jako zdps u mnie. Także trzeba poczekać na zmiany.

 

A co do posta wyżej to chyba prowokacja. Bo większość kobiet trzepie jak widzą ze ich facet spędza tyle czasu w diablo (szczególnie jak się ma rodzinę)

:-)

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma smaczków a i gra nie nagradza za poświęcony czas. Też nie gram. Czekam na patch i nowe chęci. Czasem rift i mam dosyć. Po patchu zacznie sie bieganie za starożytnymi legendami, sprawdze dh i dalej wd będę kukri szukał :(

 

Star Craft mnie ciągnie ale też bez szału, mam do skończenia Far Cry 3, Deus Ex, i wieeeeeele innych więc może czas na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś ciekawego buga: ubiłem dwie paczki eliciarzy i z każdej został jeden. Niby czasami zostaje taki nieruchomy "duch", tylko że te biegały za mną po mapie, zadawały normalnie obrażenia, nie miały pasków życia i nie dało się ich zabić.

 

Widzę, że faktycznie D3 się ludziom przejadło, ja chyba nie grałem tak dużo żeby już mieć dosyć, ale pewnie bez pojawienia się większych zmian też niedługo odpuszczę - ile można biegać rifty w tym samym sprzęcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to już nawet czasem nie o to chodzi. Skończą Ci się kamienie do riftow i musisz biegać Bounty. Itp itd.

Ja mam już tyle kluczy do triali ze masakra. A wole biegać zwykle t6.

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pograł bym w The Last of Us. Ostatnio skusiłem się na TR w jakiejś promocji i strasznie spodobał mi się ten typ gier. Lipa, bo na PC za dużo tego typu tytułów nie ma. Teraz to chyba tylko na nową część TR można czekać (o ile M$ nie wykręci numeru i gry tylko na Xboxa nie zrobi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...