Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Blizzard wprowadził wreszcie obsluge padem i gre dla dwoch na jednym ekranie (kluczowe zalety edycji x360)? Nie śledzę tematu, a chcialbym kupic wersje PC dla lepszej grafiki (i sprzedac x360) - jednak brak możliwości gry z kumplem we dwoch na jednym ekranie mocno podokopuje sens takiego manewru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Blizzard wprowadził wreszcie obsluge padem i gre dla dwoch na jednym ekranie (kluczowe zalety edycji x360)? Nie śledzę tematu, a chcialbym kupic wersje PC dla lepszej grafiki (i sprzedac x360) - jednak brak możliwości gry z kumplem we dwoch na jednym ekranie mocno podokopuje sens takiego manewru.

 

Nie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na t6 ten spec z multishotem arsenal i jakaś kusza. Jak się ma dobry gear, to crity z multishota są po 200mil.. elitepacki na strzała praktycznie (wliczając rakiety które dobiją).

Sam multishot, nic innego, najszybsze na t6. 5 sentry = 500% obrażeń, i każde strzela razem z nami, więc jest taka salwa że ekran ginie w sekunde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegałem wczoraj z dwoma dh, nastawiali wieżyczek, śmietnik na ekranie totalny ale mapa wyczyszczona błyskawicznie. W sumie współczuję, nie wiem jak taka gra może się nie znudzić...

 

Fajne są gobliny z shardami, gold też zdecydowanie szybciej leci. Podłubali też chyba coś z grafiką, bo nie widziałem nigdy bąbli naokoło fetyszów (coś jak time warp u wizarda). Chyba najlepsza zmiana to zwiększenie ilości materiałów w jednym polu skrzynki (1000>5000). Ogólnie jakieś tam odświeżenie jest, ale bez szału, przynajmniej dla klas którymi gram.

 

Aaa, zwiększenie HP z jednego punktu VIT zaowocowało wzrostem życia u mojego Tiki WD z 1,5M do 1,9M :lol:

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta.. i teraz każdy będzie latac z craftowana bronią ancient. Nie wiem czy takie było ich zamierzenie

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że spodziewałem się więcej po tym patchu choć sam nie wiem czego :)

 

Pobiegałem chwile i wypadła mi broń 1h. bez dziury (nie mam kostki a zakładam że można w starożytnych robić dziury)

Po małym rolu broń daje mi 23%!!!

 

Problemem jest tylko to czy starczy mi sił na szukanie kostki :)

post-119646-0-33349600-1421323983_thumb.jpg

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na t6 ten spec z multishotem arsenal i jakaś kusza. Jak się ma dobry gear, to crity z multishota są po 200mil.. elitepacki na strzała praktycznie (wliczając rakiety które dobiją).

Sam multishot, nic innego, najszybsze na t6. 5 sentry = 500% obrażeń, i każde strzela razem z nami, więc jest taka salwa że ekran ginie w sekunde.

masz może pod ręką linka do filmiku z takimi akcjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...