Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja trochę spróbowałem.. można grać przyciskając klawisze czołem :) Te wszystkie buffy, power creep. T6 jest jak normal, z dobrym buildem.

W sumie poprzednio już tak było, ale teraz jest to jeszcze wyraźniejsze. Bardzo szybko się nudzi taka farma, nie trzeba specjalnie nic robić, wszystko ginie na strzał, team dokańcza. Grać w grę w której wystarczy wodzić kursorem po mapie, i zbierać loot. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lekko przesadzili z poziomem trudności łatwości... jutro zobaczę jak to wygląda w griftach powyżej 26, ponoć jest sporo łatwiej niż poprzednio. Dla mnie D3 jest idealne na szybką partyjkę, bo nie mam czasu siedzieć długo przy grze, ale nawet tak robi się monotonne dosyć prędko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w trakcie jednego rifta trafiłem na 3 grupy goblinów. Efect na screenie. 

Legendy na przemiał ale i tak lekka przesada. Tym bardziej ze nie zbieram żółtych i niebieski a materiałów sporo.

 

A w następnym poleciało mi kukri wreszcie!

Tyle że głowy nie urywa. Bez Daru lipa choć i tak gra sie świetnie :)

Może w końcu tanka zrobie

post-119646-0-05670000-1421606374_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w następnym poleciało mi kukri wreszcie!

Tyle że głowy nie urywa. Bez Daru lipa choć i tak gra sie świetnie :)

Może w końcu tanka zrobie

 

Rób rób: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Busso-2223/hero/51535252

 

Gra się fajnie, tylko po zmianach jest tak łatwo, że na T6 tank jest niepotrzebny, a do wyższych griftów ciężko znaleźć stałą ekipę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no na t6 nie potrzeba tanka. 

Mam już większość potrzebnych ubrań a ekipe może znajde choć stara się troche wykruszyła. 

 

A tak wogóle to szacunek za HC  :zonk:

 

Zauważyłem że jest też sporo łatwiej na griftach. Grift w bólach robiony przed patchem teraz przechodzę na luzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kogoś kto jest na czasie:

Czy w obecnej wersji da się solo w trialach uzyskiwać równie wysokie klucze do GR co w teamie?

Bo do tej pory było tak, że jak ktoś chciał popróbować bić jakiś rekord solo, nawet jeżeli miał gear, to do zdobycia potrzebnych kluczy potrzebny był specjalny team, z bardzo wyspecjalizowanym gearem pod triale. I z czasem jak ludzie wyśrubowali wyniki, te najwyższe klucze było wstanie uzyskać tylko wąskie grono graczy, i to tylko kiedy byli razem w teamie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogę jeszcze polecić robienie normalnych riftów na wysokich tormentach i bieganie ich do końca, tzn. po zabiciu guardiana czyść wszystko aż mapa się skończy. Czasami się sporo goblinów trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kogoś kto jest na czasie:

Czy w obecnej wersji da się solo w trialach uzyskiwać równie wysokie klucze do GR co w teamie?

Bo do tej pory było tak, że jak ktoś chciał popróbować bić jakiś rekord solo, nawet jeżeli miał gear, to do zdobycia potrzebnych kluczy potrzebny był specjalny team, z bardzo wyspecjalizowanym gearem pod triale. I z czasem jak ludzie wyśrubowali wyniki, te najwyższe klucze było wstanie uzyskać tylko wąskie grono graczy, i to tylko kiedy byli razem w teamie ;/

Sam sobie odpowiem jakby ktoś był ciekawy, bo sprawdziłem jak to działa.

Jest to samo, bez "koks-teamu" nie poszalejecie w rankach solo, bo kluczy nie da się zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, klucze do 45 sam zrobisz. Na wyższe bierze się Krzyżaka, jeśli we czterech to 2x DH + WD + Krzyżak(przepraszam ale nie mogę się przekonać do tej klasy).

13 startuje 2 sezon, tym razem sporo osób od nas(TNW) postanowiło brać w nim udział na HC, jeśli ktoś chętny to pisać.

 

PS. Forum mi popsuli :)

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale mi chodzi jak chcę startować o najwyższe lokaty :P wtedy musisz mieć cały team i to nie byle jaki, ludzi z najlepszym gearem na serwerze praktycznie. Żeby te kilka oczek wyżej klucze farmić niż inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 startuje 2 sezon, tym razem sporo osób od nas(TNW) postanowiło brać w nim udział na HC, jeśli ktoś chętny to pisać.

 

Ja jestem chętny, gram tylko HC i ostatnio praktycznie wyłącznie w sezonie. Może tym razem uda się zrobić Tiki tanka, z którego będzie jakiś pożytek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...