Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie.

To dla tych koksów, które mają dośc GR50, i biegania na T6 z prędkością światła.

Gdzie dwa jedyne buildy im się znudziły..

Wtedy bierzesz taki cudaczny build i bawisz się na T1;)

Proste:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni tak balansować, żeby właśnie więcej buildów miało szansę na endgame.

 

Ktoś chce barbem zagrać, fajny poradnik, wszystko policzone co w jakiej kolejności gamblować, jakie robić bounty, żeby szło najszybciej :)

 

http://www.reddit.com/r/Diablo3Barbarians/wiki/fresh-barb-gearing-guide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OP to będzie na sezonie 2, jak dostanie owijacze quando. Ja najbardziej nim lubię grać jako zdps :)

 

U nas problem kto dh będzie biegał na sezonie ;)

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja próbuje swoich sił monkiem. T2 dość szybko ogarnęłem po dobiciu do 70. Ale wyżej ciężko. Mogę robić w grupie t3 podarunkiem ze wszyscy leją równo a nie sepią. Ogólnie póki co po prostu inaczej. Gr jeszcze nie odpaliłem. T2 to ekwiwalent jakiego gr?

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Chaos-2480/hero/55002552

 

Z sunwuko mam czapkę na razie i to kiepska. Mam 2 amu bt całkiem znosnie ale do rerolla a brakuje kasy i surowców.

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to Monkiem się idealnie teraz farmi, zawsze się ciesze jak mam jakiegoś w party.

T2 do GR 13 :) mi się już dosyć przyjemnie farmi T4, T3 idzie bardzo gładko ale znowu żałuję, że nie mam monka bo bardzo fajna gra by była ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zacząłem grać w sezonie monkiem (softcore bo z moim netem szkoda nerwów na hc).

Nastąpił wielki renesans monka - praktycznie wszystkie party w których byłem miały go w składzie. Za to widzę, że wizz jest teraz na cenzurowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monk jest popularny ale nawet niewiem czemu;) wczoraj taxil mnie HeatheN( jeszcze raz dzieki) tez byl monkiem i w taxowanej grupie tez byl monk... Jak sie odpali twitcha to 1/3-1/2 streamow jest monkiem. Ja akurat bede dlubal sobie wizza ale to tylko dlatego ze mi lag zabil barba...

by Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wybór był prosty.

DH przegrałem najwięcej, a monkiem nie miałem okazji po wprowadzeniu zmian w rozgrywce (armor za dexa, nowe sety i buildy)

No i szczerze teraz gra monkiem to zupełnie inna historia:)

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/HeatheN-2971/hero/54608403

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizard wprowadza w Azji mikro płatności np za dodatkowe doświadczenie, sloty na postacie, dodatkowe miejsce w skrzyni i pewnie jakieś inne. niby tylko tam ale jak przyjedzie to u nich to może i u nas choć twierdzą że w Europie i Ameryce na pewno nie. podobno juz z następnym patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie wróciłem do D3 i zrobiłem monka. Mam pewne wątpliwości co do działania bonusów w secie sunwuko. Mam 3 części +rorg i po rzuceniu sklli takich jak exploding palm/light wave nie widzę żadnego decoya, moby nie mają taunta tylko lecą do mnie, nie ma co wybuchać i nie widać żadnego bonusu do dmg na te kolejne pera sekund. Ktoś mnie oświeci jak to działa?

 

edit: zrobiłem test w mieście i zauważyłem ten decoy. Nie sądziłem, że może trwać tak krótko. Co do tego bonusowego dmg po jego wybuchu to nie widać nigdzie go? Jakiś kwadracik,  tam gdzie są ikony mantr albo jakieś % w statystykach?

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...