Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

To tak działa, że decoy wybucha za 1000%, a potem 3s po tym wybuchu, wymienione w setowym bonusie umiejętności mają obrażenia x6 (500%). Jak spamujesz skill, pojawia się decoy za decoyem i ten bonus jest w zasadzie ciągle aktywny. Różnica w obrażeniach jest tak duża że trudno tego nie zauważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ptr nie da się też gier tworzyć, godzinna kolejka która się nie zmienia. Trzeba odczekać kilka dni.

 

Teraz w ogóle na ptr też widać prawdziwą przyczynę spadków fps z d3. Było to dobrze przez jednego gościa na forum bn opisane. Przyczyną jest system streamowania ai potworów z serwera, ten ich cały drm.

Można mieć superkomputer, a grając w 4, jakieś spamujące buildy, dh np. monk, w gęstych riftach są spadku do 30fps, bez znaczenia jaki się ma sprzęt, bo nie wyrabia serwer. Cpu zużycie 10%, a grafiki siedzą sobie na taktach do 2d w tym czasie.

Jak blizz to testuje na jakimś lokalnym kliencie to takich problemów nie mają.

 

A teraz przy takim przeciążeniu ptr, i fakcie że jest tylko 1 serwer w usa. To są spadki fps do np. 10 klatek, w starciu z małą grupą potworów. Większe im dalej, osoby z usa nie mają aż takich spadków.

Ping jest stały, nie ma jakichś przestojów, tylko jeżeli atakujemy większą ilość przeciwników spadają fpsy, a zużycie sprzętu jest żadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem  z t&t polega na tym, że teraz główny dps pochodzi ze spendera typu cluster arrow czy multishot, którym sentry strzelają tylko wtedy kiedy ty użyjesz tego skilla. WIęc t&t nic w tym wypadku nie daje. Szybkość użycia tych skilli zależy od szybkości ataku samego dh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto

Z drugiej strony jak ci sprawia fun to ładuj. Dostaniesz druga kostke;)

z 1hxbow to tylko calamity jako tako ciągnie

Marauder jest najwydajniejszy z xbow/bow i raczej craftuj dobrego arcane barba na tym nie grzech wywalić kostkę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dh w ogóle lepiej wolna broń. Chodzi o maksymalną wydajność obrażenia/mana. 

Craft arcane barb to wolna kusza, w zasadzie najlepsza broń. Inne co dropną, mogą być co najwyżej równie dobre. 10% obrażeń, max +obrażenia, 10% redukcja kosztu, i dex. Coś takiego jest najlepsze. Oczywiście ancient.

 

Ja ten sezon zrobiłem monka i barba, fajnie się dość barbem gra. Na t6 na hita elitepacki, ciężko przebić tą prędkość. Broń podobnie, craft sunder , 4200 dps, i to działa porównywalnie/lepiej jak nie-ancient furnace. Więc o gear nie jest tak ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tak. Dziś już sobie bez krzyku biegalem monkiem po t6. Rifty tez jakoś idą. Na razie 28 zrobiłem w 7 min (więcej się rg tłucze niż cały rift)
I tak sumie patrze ze mam 31h gry i 200 paragon. Szybko ten sprzęt się zdobywa

 

edit:

potrzebuje rady panowie

obecnie z braku laku latam z ta palka "co straszy" (chyba ze 3 ancient mi wypadly) bo mam najwiekszy dmg.

Moj monk -> http://eu.battle.net/d3/en/profile/chaos-2480/hero/55002552

 

o ile normalnie mi to nie przeszkadza to w trialach wkurza jak spierdzielaja na boki

wiec uzywam tego

post-6306-0-45952200-1425199158_thumb.jpg

nie uzywam jej normalnie bo mi spada za duzo ehp

 

znalazlem tez 

post-6306-0-37273300-1425199190_thumb.jpg

ale jak na razie brak ramaladni...

jeden mialem to zuzylem na te palke ktora mam teraz

i teraz pytanie do was. czy jak wypadnie juz ta pierdzielona kostka to brac ancienta z lightning dmg i obecny socket przerollowac na 10%dmg czy zuyzc go na furnace

ta pala co mam obecnie i furnace maja Life after kil co dos ulatwia zycie.

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są teraz zmiany na sezonie względem non? Da się na non grać jakoś normalnie teraz monkiem? Chciał bym nim trochę pograć ale nie chce mi się klepać 70 levelu od nowa.

Jaki teraz dobry build dla niego jest? Próbowałem poczytać trochę na forum d3 ale szczerze mówiąc tak długo nie grałem, że znowu połowy postów nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z tym kickiem to pierwszy raz slysze

 

Chodzi o wydajność vs boss.

Policz sobie koszt/obrażenia, kick kosztuje 50, do tego to fire, więc działa z cindercoat, 30% redukcji kosztu.

To vs torch z 50% redukcją wol, które kosztuje 75.

Ostatecznie skill który robi więc obrażeń w stosunku do kosztu wygrywa w czasie bicia bossa w GR, a to główny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonałes mnie. Tyle że muszę teraz znaleźć ramaladni gift do Furnace I wygamblowac cindercoata

Przydałby się też amu sunwuko coby nie tracić bonusów z inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswiezylem sobie diabolo, przestalem grac jeszcze przed wprowadzeniem greater riftow i legendarnych gemow. Paragon lvl troche ponizej 200. I grajac po 1-2h dziennie przez tydzien ubralem barba w bardzo przyjemny vile charge set, kadala sprzedala mi 3/4 potrzebnych itemow. Wydaje sie ze wracajac po dluzszej przerwie RNG jest bardzo laskawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drop jest z kosmosu, właśnie tak żeby każdy niedzielny gracz sobie ubrał postać szybko.

Ludzie co grali w teamach od początku sezonu, typu 10h+ bez przerwy, to poubierali postać w 1 dzień, full sety, broń dobra ancient itp.

Gra jest tak pomyślana żeby się dość szybko znudziła jeżeli dużo grasz. I wtedy możesz np. wrócić do warcrafta i płacić abonament :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wrocilem do D3 po tym jak mi sie WoW znudzil kolejny raz.

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pwael-2367/hero/1393315

 

Takim buildem zwykle rifty pękają szybko, sprint + speed z paska daja sporo. Jeszcze sie nie bawilem w GR 35+ solo ale bez 2x unity chyba bedzie ciezko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...